Sari la conținut

Olivia 0758134629


Postări Recomandate

Vizitator olivia21
Reputație: 0

Eu te.am abordat de cateva ori pe whats up si nimic. Sa inteleg ca nu raspunzi la toata lumea?

raspund doar in momentul in care pot sa scriu si este intre 13-21 ,și să specifici ca ai nr de aici
Link spre comentariu
Vizitator olivia21
Reputație: 0

Sau dacă nu ma scoți Răspundemi la

Telefon când te sun 😘 pup oliii

nu stiu cine esti . Dar imi poti da un mesaj cu numele de aici si atunci o sa vad daca te am la bloc. Si daca te am la bloc înseamnă că au făcut tu ceva de ai ajuns acolo 🤔
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Vizitat a treia oara. Nota 10. Oral și normal de vis, ca întotdeauna. Merita toți bani. O sa îmi mai fac timp, dar sa ma și primeasca🤣🤣🤣. Acțiunea și halatul nu are rost sa le mai spun.

Recomand. Spor la futut.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am vizitato și eu pe Olivia. Am făcut programare pe whatsApp unde mi-a spus preturile 80 finalizarea 150 ora. Am ajuns la ea plăcut surprins se niște sâni minunați, sociabila și glumeață.

Un oral adânc neprotejat cu contact vizual unde găsești rar așa ceva.

Normal orice poziție finalizat în balonase. Mi-a plăcut mult așa ca o sa mai revin.

Spor la ciocanit☺

Link spre comentariu
Vizitator olivia21
Reputație: 0

Am vizitato și eu pe Olivia. Am făcut programare pe whatsApp unde mi-a spus preturile 80 finalizarea 150 ora. Am ajuns la ea plăcut surprins se niște sâni minunați, sociabila și glumeață.

Un oral adânc neprotejat cu contact vizual unde găsești rar așa ceva.

Normal orice poziție finalizat în balonase. Mi-a plăcut mult așa ca o sa mai revin.

Spor la ciocanit☺

mulțumesc ,și trebuie sa imi mulțumești pentru cont, 🤪🤪🤪🤪😂😂
Link spre comentariu
Vizitator olivia21
Reputație: 0

Ahahha. Asta e tare, ti-a făcut cont pe forum in pauza dintre numere? :)))))

nu . I l-am facut cand trebuia sa plece ,e vre-o problema , a zis ca a incercat sa faca cont si nu a putut . Si l-am ajutat
Link spre comentariu
Vizitator olivia21
Reputație: 0

Ahahha. Asta e tare, ti-a făcut cont pe forum in pauza dintre numere? :)))))

ce rau esti . De asta ai intrat aici ca sa faci glume pe seama altora
Link spre comentariu
Vizitator olivia21
Reputație: 0

Buna. Vineri. 30.08 esti disponibila? Trec prin Pitesti cu treaba si ma gandesc sa fac o pauza pt la tine . Dhe... Drum lung, nu mi-ar strica un moment de relaxare

mai sunt 2 săptămânii până atunci,nu stiu unde o sa fiu sau daca o sa muncesc . Dacă ai de gând ma cauti atunci si vedem
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...