Sari la conținut

Postări Recomandate

Bună seară vreau sa menționez că am fos și eu la aceasta persoana totul a fost ok pana la plecare când am văzut o telecamera aprinsa într-un colt am întrebat-o dacă ma filmat și mi-a spus să stau liniștit ca ia filmează tot ce se întâmplă cu toți clienți pentru că ai e frica să nu ai facă careva rău nu mi se pare profesional deci aveți grije tot ce faceți e filmat

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună seară vreau sa menționez că am fos și eu la aceasta persoana totul a fost ok pana la plecare când am văzut o telecamera aprinsa într-un colt am întrebat-o dacă ma filmat și mi-a spus să stau liniștit ca ia filmează tot ce se întâmplă cu toți clienți pentru că ai e frica să nu ai facă careva rău nu mi se pare profesional deci aveți grije tot ce faceți e filmat

buna dragtu meu cand ai fost tu la mine si am zis eu asa ceva zim si mie adresa zim intrf etaj cum am in casa da tu zici ca eu am zis asa ceva cred ca  ma confuzi 100

% dar cred ca esti o curva care te roade eu nu am filmat sau filmez pe cineva filmarile care le am sant facute cu acordu clientului asa fetita me care te roade ra de tot numai baga strambe ca nu tine fata muritoareo de foame  

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună seară vreau sa menționez că am fos și eu la aceasta persoana totul a fost ok pana la plecare când am văzut o telecamera aprinsa într-un colt am întrebat-o dacă ma filmat și mi-a spus să stau liniștit ca ia filmează tot ce se întâmplă cu toți clienți pentru că ai e frica să nu ai facă careva rău nu mi se pare profesional deci aveți grije tot ce faceți e fidupa 

draguta me vezi ca te dai singura de golo ca ai cont facut anu trecut si 4 postari asa ca lasa vrajal si canta la alta masa ca sora ta nu are marutis am numai bagnote mare ca eu numa fut ca tine pe nimica toata murtoare de foame asa ca clienti ma situ destul de bine cine sant  nu ca tine asa ca zi ce vrei tu 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bună seară vreau sa menționez că am fos și eu la aceasta persoana totul a fost ok pana la plecare când am văzut o telecamera aprinsa într-un colt am întrebat-o dacă ma filmat și mi-a spus să stau liniștit ca ia filmează tot ce se întâmplă cu toți clienți pentru că ai e frica să nu ai facă careva rău nu mi se pare profesional deci aveți grije tot ce faceți e filmat

cand eu zic ca e o curva care sufera nui bai are sora ta grija de tine credem te tund la chelie si te voi filma si te voi pune aici fa atuci ai drept sa zici adevaru muisto 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu ai ce să tunzi. Ca nu am păr. Ăsta puțin contează dar nu mai filma fără a cere aprobarea în rest totul e ok și nu sunt nicio colega am început de puțin timp acest joc pervers de aceia am doar 4 recesi. Și ști cine sunt la revedere

lasa fa vrajala  team cerut sami dai detali din locatie daca ai fost la mine team cerut sami dai intrf etaj ap cum arata dela intrare etc dar nu vezi ca te dai client fals daca era adevarat ce ziceai spuneai din prima cum arata locatie orce ndiciu  stai linistita tu ai mare grija pe cine primesti in casa eu ami permit sa stau singura nu ca voi cu haita sau cu pesti dupa voi si aprop tot 2 main am tot 2 picioare am nume frica de nimeni si de nimic fa distruso care manci cacat cu gura pline stai linistita ca te arajeaza sora ta pasarico si aprop in ce perioada ai fost la mine fa aprop proasta puli mele eu ami permit fa sa platesc paza de protectie asa ca eu am de 10 ani contrac cu cei dela BGS 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu ai ce să tunzi. Ca nu am păr. Ăsta puțin contează dar nu mai filma fără a cere aprobarea în rest totul e ok și nu sunt nicio colega am început de puțin timp acest joc pervers de aceia am doar 4 recesi. Și ști cine sunt la revedere

tu nu vezi ca teai lasat singura comentari fa proasto :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu ai ce să tunzi. Ca nu am păr. Ăsta puțin contează dar nu mai filma fără a cere aprobarea în rest totul e ok și nu sunt nicio colega am început de puțin timp acest joc pervers de aceia am doar 4 recesi. Și ști cine sunt la revedere

draguta mea pana sa apar ieri aici din nou pe sait nu sa ntamplat nimic cum ama aparut din nou deja ai sarit cu vrajala de 2 bani orcum clienti nu va pune botu la vrajal ta de 2 bani  cine ma  sitie sitie ce fel de persoana sant  asa ca numa baga vrajeli eftine dela tine eu tot astep sami dai detalile care tielam cerut

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce am avut de spus am spus. Nu mai filma clienți fără aprobarea lor. Și succes în tot ceia ce faci. O seara buna

sora mea ce faci nu ai clienti dupa cum se vede fa proasta esti cand acuzi pe cineva pe ne drept stai dracu in banca ta asa ca eu team cerut niste indici care tu abar aii incercat sa arunci cu nori  in mine dar degeaba ma repet eu nu fac asa ceva filmele care e cu cel care ma suge si ma fute uitete dracului bine ca omu are cagula pe cap asta in seamna ca e cu acordu lui mie 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...