Sari la conținut

DIN GANDURILE SI DESTAINUIRILE LUI MIKY77


Postări Recomandate

Eu am pus doua link-uri cu 2 hoteluri de 5 stele(unul din ele, Kempinski), din Berlin, respectiv Bruxelles, asadar inima Vestului, cu pret de 100 €(+/- 5 €) in iulie.

 

Daca cineva afirma ca orice hotel cotat la mai mult de 3 stele din Vest, costa minim 100 €, atunci inseamna ca acea persona niciodata nu a stat la mai mult de 50-60 €, neavand nici o tangenta cu hotelurile de lux.

 

Eu am stat in peak season in Berlin la Sheraton Esplanade cu 95 € dubla.

 

Aici am incheiat discutia.

Eu vorbesc de fine dining si Sheraton, iar astia beau Ciuc la pacanele.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

 

 

La Phoenicia pod Băneasa, plătesc 120 euro pă noapte când mi-e a fute...la camerele cu pat cu baldachin...curvili umblate știu ce zic...plm, un hotel de căcat,servicii de hândel... București 2017 :)

 

 

Miki, dă-mi link pă pemeu cu hotelurile alea vest europene unde-i camera 80 dă

 

 

 

Bai bo $$te-a prostit pizDa și pe tine??Te știam umblat

 

 

Am dat doar un iecsemplu...stai cuminte că nu sufăr de șmecherii de-astea coclite, bag pula-n pistă cu același devotament și la mine-n cartier, la Xanadu, dă iecsemplu, la 120 Ron pă noapte :)

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Eu am pus doua link-uri cu 2 hoteluri de 5 stele(unul din ele, Kempinski), din Berlin, respectiv Bruxelles, asadar inima Vestului, cu pret de 100 €(+/- 5 €) in iulie.

 

Daca cineva afirma ca orice hotel cotat la mai mult de 3 stele din Vest, costa minim 100 €, atunci inseamna ca acea persona niciodata nu a stat la mai mult de 50-60 €, neavand nici o tangenta cu hotelurile de lux.

 

Eu am stat in peak season in Berlin la Sheraton Esplanade cu 95 € dubla.

 

Aici am incheiat discutia.

Eu vorbesc de fine dining si Sheraton, iar astia beau Ciuc la pacanele.

 

Curata-ti susanul dintre dinti, capsomane! Pe langa covrig, roade-ti si unghiile, ai nevoie si de calciu. In visele tale stai la hoteluri luxoase, te dai cu parfumuri de nisa si bei vinuri despre care citesti cand prinzi w-lan la liber. Esti doar un preputz pe care foamea l-a alungat din Romania... :)

 

Discutia se va incheia cand nu vei mai fi obraznic. Clar, avortonule?

  • Like 2
Link spre comentariu

Curata-ti susanul dintre dinti, capsomane! Pe langa covrig, roade-ti si unghiile, ai nevoie si de calciu. In visele tale stai la hoteluri luxoase, te dai cu parfumuri de nisa si bei vinuri despre care citesti cand prinzi w-lan la liber. Esti doar un preputz pe care foamea l-a alungat din Romania... :)

 

Discutia se va incheia cand nu vei mai fi obraznic. Clar, avortonule?

S-a enervat moflea?

Vezi, daca mai are picon Aspacardin.

Ai vrut sa te dai umblat.Ai luat-o.Accepta.

Discutia s-a incheiat.

 

 

PS.:))))))))

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Eu am pus doua link-uri cu 2 hoteluri de 5 stele(unul din ele, Kempinski), din Berlin, respectiv Bruxelles, asadar inima Vestului, cu pret de 100 €(+/- 5 €) in iulie.

Daca cineva afirma ca orice hotel cotat la mai mult de 3 stele din Vest, costa minim 100 €, atunci inseamna ca acea persona niciodata nu a stat la mai mult de 50-60 €, neavand nici o tangenta cu hotelurile de lux.

Eu am stat in peak season in Berlin la Sheraton Esplanade cu 95 € dubla.

Aici am incheiat discutia.

Eu vorbesc de fine dining si Sheraton, iar astia beau Ciuc la pacanele.

 

   Tu butoaielor astea pline de rahat personificate, vorbitoare/animate, paraditi de artero scleroza(in placi), cei 4 musketari, pardon bosketari kakanari de piconanalobsegozaruraffello-labarutrolles-ciorles-ciordes si rocinante/taxidriver-olygofrenu le zici/vorbesti de hoteluri/stele/preturi mai ales de cele world wide, cand ei sunt pe cupoane/casa de pensii/litoralul pentru toti la Sovata, Herculane, Techirgiol, Eforie ...toti cacati la cur, imbalsamati in namol pentru a se obisnui cu cimitiru/groapa ?  :hmmm

 Panaramele astea (daca) si-au facut pasaport doar ca sa treaca Dimbovita/Borcea spre Litoral/ Valea Prahovei ori sa se duca la bulgari la allshit inclusive sa rupa caltaboshu in ei de nemancati, cu resturi de mancare expirata si bautura fake.
  
  Daca ar sti haita prostamol de handicapati inapti cate oferte sunt la hoteluri de 5 stele in Dubai, Abu Dhabi si Doha sub 100 de coco pe noapte(la astia 3-4 stele echivaland cu 5 la noi, indiferent de sezon-iarna fiind boom-ul la ei, taranii cocliti=®romanii, ducandu-se doar vara cand sunt 50 C la umbra si preturile chiar mai mici), dar ce plm trebuie sa ne batem capul cu toti pensionarii impotenti si rablagiti care o ard la Amara cu ceapa, prazu, slana, rosiile, branza, mamaliga si damigeana de pufoaica in portbagaj, pozand p-acilea in flacai miliardari, pentru marea majoritate a proastelor mai proaste decat ei.
  
   Chiar nu pot intelege cat de distrusa psihic si disperata de viata poate sa fie o femeie, ca sa ajunga sa futa asemenea hemoroizi vorbitori, cazaturi dezmembrate de barbati, bonus, sa se mai si dea la barfa/dume de handicapati zilnic cu ei de atatia ani de zile. :(
  Bai astea, tzatzele/mitzele biciclistele ale forumului, care cica va considerati si voi Femei, unele deja halucinand ca sunt si frumoase si destepte, voi astea care mancati jelibom ca va vindeti doar kizda nu si sufletul, mai exista farama de DEMNITATE UMANA in voi, in cel hal de auto umilinta, injosire si de degradare moral-sufleteasca ati ajuns ? :(
   Pentru tutele guralive, slobode si slobozite in/la gura, e retorica intrebarea, nici macar o muje ca reply n-am sa va mai dau, ca oricum va stiu deja vrajelile penale de 2 bani si de prost gust.
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

Miki, dă-mi link pă pemeu cu hotelurile alea vest europene unde-i camera 80 dă ieuro :)

 

Am scris un  ex. mai sus din Hamburg-Germania (4 stele) , nu stau acum sa le caut pe toate

 

Sa nu zici ca le stii pe toate din Europa ? :laugh2

  • Like 5
  • Minus 13
Link spre comentariu

 

Tu butoaielor astea pline de rahat personificate, vorbitoare/animate, paraditi de artero scleroza(in placi), cei 4 musketari, pardon bosketari kakanari de piconanal, obsegozaru, raffello-labaru, trolles-ciorles-ciordes si rocinante/taxidriver-olygofrenu le zici/vorbesti de hoteluri/stele/preturi mai ales de cele world wide, cand ei sunt pe cupoane/casa de pensii/litoralul pentru toti la Sovata, Herculane, Techirgiol, Eforie ...toti cacati la cur, imbalsamati in namol pentru a se obisnui cu cimitiru/groapa ? :hmmm

Panaramele astea (daca) si-au facut pasaport doar ca sa treaca Dimbovita/Borcea spre Litoral/ Valea Prahovei ori sa se duca la bulgari la allshit inclusive sa rupa caltaboshu in ei de nemancati, cu resturi de mancare expirata si bautura fake.

 

 

Nu aveam intentia, insa prea se fofilase trancanau' asta, @obsedatu, cu figurile lui de "mistar" :) mea.

L-am readus cu picioarele pe Pamant.

Sper ca si-a invatat lectia.

Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Mintenas apare unul dintre ceacanai sa spuna: "nu are rost sa te enervezi, mistare!"

 

La care, obezu' : "Dar nu m-am enervat!!!!!!!"

 

Ai de :) mea.

 

Joistii, marea mahmureala a ceacanailor, maestrii lingerismului virtual si anilingulus reciproc.

Astia sunteti.

Normal, cazati la 3 stele.

 

:))))

 

 

   Tu butoaielor astea pline de rahat personificate, vorbitoare/animate, paraditi de artero scleroza(in placi), cei 4 musketari, pardon bosketari kakanari de piconanalobsegozaruraffello-labarutrolles-ciorles-ciordes si rocinante/taxidriver-olygofrenu le zici/vorbesti de hoteluri/stele/preturi mai ales de cele world wide, cand ei sunt pe cupoane/casa de pensii/litoralul pentru toti la Sovata, Herculane, Techirgiol, Eforie ...toti cacati la cur, imbalsamati in namol pentru a se obisnui cu cimitiru/groapa ?  :hmmm

 Panaramele astea (daca) si-au facut pasaport doar ca sa treaca Dimbovita/Borcea spre Litoral/ Valea Prahovei ori sa se duca la bulgari la allshit inclusive sa rupa caltaboshu in ei de nemancati, cu resturi de mancare expirata si bautura fake.
  
  Daca ar sti haita prostamol de handicapati inapti cate oferte sunt la hoteluri de 5 stele in Dubai, Abu Dhabi si Doha sub 100 de coco pe noapte(la astia 3-4 stele echivaland cu 5 la noi, indiferent de sezon-iarna fiind boom-ul la ei, taranii cocliti=®romanii, ducandu-se doar vara cand sunt 50 C la umbra si preturile chiar mai mici), dar ce plm trebuie sa ne batem capul cu toti pensionarii impotenti si rablagiti care o ard la Amara cu ceapa, prazu, slana, rosiile, branza, mamaliga si damigeana de pufoaica in portbagaj, pozand p-acilea in flacai miliardari, pentru marea majoritate a proastelor mai proaste decat ei.
  
   Chiar nu pot intelege cat de distrusa psihic si disperata de viata poate sa fie o femeie, ca sa ajunga sa futa asemenea hemoroizi vorbitori, cazaturi dezmembrate de barbati, bonus, sa se mai si dea la barfa/dume de handicapati zilnic cu ei de atatia ani de zile. :(
  Bai astea, tzatzele/mitzele biciclistele ale forumului, care cica va considerati si voi Femei, unele deja halucinand ca sunt si frumoase si destepte, voi astea care mancati jelibom ca va vindeti doar kizda nu si sufletul, mai exista farama de DEMNITATE UMANA in voi, in cel hal de auto umilinta, injosire si de degradare moral-sufleteasca ati ajuns ? :(
   Pentru tutele guralive, slobode si slobozite in/la gura, e retorica intrebarea, nici macar o muje ca reply n-am sa va mai dau, ca oricum va stiu deja vrajelile penale de 2 bani si de prost gust.

 

 

Sa v-o imping intre buze, la dublu, (a)normalilor! :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...