Sari la conținut

DIN GANDURILE SI DESTAINUIRILE LUI MIKY77


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

miky77 unde e? :)

Prezent ...nu am murit ...inca ...va anunt eu cand vreau sa mor . Am fost  doar putin mai ocupat ca de obicei   :laugh2

e pana in pivnita sa i-a niste vin. :laugh2

Poate suc ...vinul il beau destul de cumpatat :)

  • Like 11
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Prezent ...nu am murit ...inca ...va anunt eu cand vreau sa mor . Am fost  doar putin mai ocupat ca de obicei   :laugh2

Poate suc ...vinul il beau destul de cumpatat :)

Foarte bine faci, la cat de ametit esti, daca nu ai fii cumpatat, vai steaua ta!

Peseu: prea sfintia sa iti apara "virtutea"!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Prezent ...nu am murit ...inca ...va anunt eu cand vreau sa mor . Am fost  doar putin mai ocupat ca de obicei   :laugh2

 

Poate suc ...vinul il beau destul de cumpatat :)

Auzi Miky,sa trăiești tu mult și bine.

Când oi muri,ne anunți după :))

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Te iert ...chiar esti prost , cand nu ai de lucru de fiecare data si te bagi in seama cu mine  , eu evitandu-te de altfel  :)

https://scontent.fotp3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19958964_1427326503971503_241162610709123000_n.jpg?oh=c80efacaa79676f7a935e544b86bf68b&oe=59F915DA

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Vaaaiii, ce ganduri negre... Apuca-te de baut! ;)

Nu am asemenea ganduri  . E suficient cat fumez , nu-mi doresc sa-mi fac si ficatul  varza :)

  • Like 6
  • Minus 10
Link spre comentariu

Sa ma lupt cu un prost !? Nicidecum.Il ignor pur si simplu , dar asta nu prea stie ce inseamna asta , din moment ce se gandeste la plm de cate ori intra pe nimfomane. Am devenit cosmarul lui de zi si de noapte , de tine motis sa ma intarate si sa ma jigneasca in mod constant  :laugh2

O sa intre el si iti zice de. Ale lui mintenas.Parca vad :))))
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

O sa intre el si iti zice de. Ale lui mintenas.Parca vad :))))

Mi se rupe d'ale lui  vorbe. :laugh2 A scos vreodata ceva bun din el pe aici , doar a stiut sa-i atate si sa-i blameze/jigneasca  pe toti . Iti dai seama ce "caracter" de om este si in realitate   :no2

  • Like 12
  • Minus 11
Link spre comentariu

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Mi se rupe d'ale lui  vorbe. :laugh2 A scos vreodata ceva bun din el pe aici , doar a stiut sa-i atate si sa-i blameze/jigneasca  pe toti . Iti dai seama ce "caracter" de om este si in realitate   :no2

Invata bai sa vorbesti romaneste! Nu mai face tu aprecieri despre realitate, nu te tine neuronul.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...