Sari la conținut

DIN GANDURILE SI DESTAINUIRILE LUI MIKY77


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

         POVESTEA 3 (Chintesenta Dragostei)  - "Floarea"

 

DACA NU IUBESTI FLORILE , NU IUBESTI NICI FEMEILE :)

 

Cel mai grijuliu barbat va avea si cea mai frumoasa floare din gradina

 

Orice femeie care te-a ales  nu cauta perfectiunea din tine cauta barbatul care in nebunia lui sa-i ofere o particica din grija sa fata de ea si dragostea/iubirea pe care i-o porti. Daca te-a vanat astfel inseamna ca ea a considerat ca esti un "gradinar" destul de priceput ptr. a-i vrea binele , nu un om superficial fara suflet , fara inima si fara respect .

 

Pe tot parcursul relatiei ea isi deschide sufletul fata de tine  si va creste in ochii tai precum o floare. Incerca sa-i oferi mici clipe de fericire , ofera-i un dans si sopteste-i frumos la ureche cat o iubesti si cat de importanta este ptr. tine . Surprinde-o cu gesturi mici si ofera-i din cand in cand o floare

 

post-194745-0-60144100-1497807652_thumb.jpg

 

si un zambet frumos si ea va stii ca iubirea fata de ea inca nu a disparut si atunci iti va cauta buzele ptr. un sublim KISS si te va cauta prin noapte orice s-ar intampla plina de dorinta si de instinct

 

Adeseori se va intampla sa te sufoce de prea multa iubire sa te dojeneasca , ba chiar sa devina uneori prea cicalitoare , iarta-i aceste apucaturi deoarece nu le face decat ptr. a-ti aminti din cand in cand ca are nevoie de respectul tau , de sufletul tau cald si nu in ultimul rand de foarte multa iubire 

 

post-194745-0-63583700-1497806650_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

GLUMA : Acea "FLOARE" sper sa nu se uite acum la filmul " O floare si doi gradinari" ca atunci ne-am dat dracu' :laugh2

 

  • Like 12
  • Minus 14
Link spre comentariu

         POVESTEA 3 (Chintesenta Dragostei)  - "Floarea"

 

DACA NU IUBESTI FLORILE , NU IUBESTI NICI FEMEILE :)

 

Cel mai grijuliu barbat va avea si cea mai frumoasa floare din gradina

 

Orice femeie care te-a ales  nu cauta perfectiunea din tine cauta barbatul care in nebunia lui sa-i ofere o particica din grija sa fata de ea si dragostea/iubirea pe care i-o porti. Daca te-a vanat astfel inseamna ca ea a considerat ca esti un "gradinar" destul de priceput ptr. a-i vrea binele , nu un om superficial fara suflet , fara inima si fara respect .

 

Pe tot parcursul relatiei ea isi deschide sufletul fata de tine  si va creste in ochii tai precum o floare. Incerca sa-i oferi mici clipe de fericire , ofera-i un dans si sopteste-i frumos la ureche cat o iubesti si cat de importanta este ptr. tine . Surprinde-o cu gesturi mici si ofera-i din cand in cand o floare

 

attachicon.gifhqdefault.jpg

 

si un zambet frumos si ea va stii ca iubirea fata de ea inca nu a disparut si atunci iti va cauta buzele ptr. un sublim KISS si te va cauta prin noapte orice s-ar intampla plina de dorinta si de instinct

 

Adeseori se va intampla sa te sufoce de prea multa iubire sa te dojeneasca , ba chiar sa devina uneori prea cicalitoare , iarta-i aceste apucaturi deoarece nu le face decat ptr. a-ti aminti din cand in cand ca are nevoie de respectul tau , de sufletul tau cald si nu in ultimul rand de foarte multa iubire 

 

attachicon.gifUntitled.jpg

 

Iata o parte din florile din gradina mea  :)

 

attachicon.gif20170601_184100.jpg

attachicon.gif20170610_115431.jpg

attachicon.gif20170610_115436.jpg

attachicon.gif20170616_203000.jpg

attachicon.gif20170616_203001.jpg

 

 

 

nu-ti mai place aerul de bucuresti

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mai devreme o fata (nu dau nume) m-a contactat intreband daca am sunat-o deoarece s-a  trezit un prost la telefon sa zica :

 

"buna, sunt celebrul Miky la tel, cel de pe Nimfo" :slap2

 

Si eu , al dracu' ce sunt , nici nu stiam ca m-am umplut de "CELEBRITATE"   tocmai aici pe Nimfomane  :laugh2

 

PS: Fetelor sa fie clar pe viitor  MIKY77 nu suna  aiurea 

Deci nu intrati in panica ....va rog   :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Banuiesc deja cine este 

  • Like 13
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cica sa incerci sa te porti cu atata discretie astfel incat sa nu cercetezi prea mult vorbele altora , basca  sa le rastalmacesti si nici sa aflii mai multe decat vor ei sa-ti spuna  :)

 

 

 

https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19225829_461069147586070_3483566421223694085_n.jpg?oh=40459ea08cd34cfb7ec7319e0168debf&oe=59D79898

  • Like 6
  • Minus 13
Link spre comentariu

Mai devreme o fata (nu dau nume) m-a contactat intreband daca am sunat-o deoarece s-a  trezit un prost la telefon sa zica :

 

"buna, sunt celebrul Miky la tel, cel de pe Nimfo" :slap2

 

Si eu , al dracu' ce sunt , nici nu stiam ca m-am umplut de "CELEBRITATE"   tocmai aici pe Nimfomane  :laugh2

 

PS: Fetelor sa fie clar pe viitor  MIKY77 nu suna  aiurea  sau va anunta dinainte cand suna , dar de multe ori nu se recomanda cu nick-ul de aici .

Deci nu intrati in panica ....va rog   :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Banuiesc deja cine este 

 

nu ai spus daca l-a primit domnisoara nimfomana pe anonimul impostor :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

nu ai spus daca l-a primit domnisoara nimfomana pe anonimul impostor :laugh2

 

l-a recunoscut da'l Doamne iarta-ma  de cum si-a dat drumul impleticit la gura si ca se screme sa vina si el sa futa ceva , dar nu are bani  :laugh2

  • Like 11
  • Minus 14
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...