Sari la conținut

Locuri "Traseiste" de noapte


Postări Recomandate

În legătură cu ce spunea emachines, are dreptate, aseară fetele de la bucov erau păzite de un tip într-un Passat gri,era singurul care doar stătea în parcare, în timp ce le venea rândul celorlalți. În seara asta un BMW negru, a stat ceva timp în parcare, după care a s-a mutat în prima parcare după giratoriu în stânga și staționa acolo. Cert este ca nu cred ca fac probleme din moment ce tot vin clienți unul după altul. Pentru protecție și sa strângă banul

  • Like 1
Link spre comentariu

Am oprit într-o seara la bruneta de la Petrom-ul de lângă METRO. Nu tiganusa, la cealalta bruneta româncă, piele alba 20-22 de ani. Tarif 50 cu 80. Am ales oral P. Jale, dar jale mare, combinație între răzătoare și mașină de cusut. Toată muia numai dinți strânși bine, altceva nimic. Nu aveai cum sa faci față, m-a terminat manual la recomandarea mea,văzând ca nu înțelege indicațiile și razuia la ea în continuare.

O recomand dacă aveți ceva legume de mărunțit si pus la borcan pentru iarnă!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am trecut ieri și pe la metro erau 5 bucăți toate urate...între metro și sens giratoriu Carrefour o bruneta cu alunita pe buza superioară pe la 30 ani buna frumoasa 50-70-100 am mers mai departe, la paulesti nimic, bucov nimic , Leroy Merlin nimic, când m.am întors la brunete dispăruse ...in seara asta 17:00-18:00 pustiu Carrefour pustiu Păulești in schimb la dibas erau 2 cu UMBRELA dintre care o brunetica frumoasa cu 50 oral...merita

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...