Sari la conținut

Papagalii de forum


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mie nu, in ultima vreme iei atata muie icat nu o puti duce labagiule! Hai sa vedem cat te tin balamalele muistule, accepti provocarea! Promit ca fuck tot posibilul sa te intalnesti cu picon, cu toti cei care conteaza!  Nu promit insa nimic labagiilor ca tine!

 

ba esti prost...iar te ascunzi sub fusta lui Picon  ? 

 

si mai ai pretentii sa dai muie cand tu d'abia ai iesit  de la prohabul lui

 

bai santajistule , termina cu amenintari d'astea, ca iti dau o palma peste ceafa de-ti faci felatie singur pana maine  si nu te mai saturi   :laugh2

  • Like 7
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

stai ba asa , nu te grabi ,  ca iti trag o basina de iti sare "micul" pe gratar , ca si asa nu mai ai ce face cu el   :)

 

PS: da ce-ai vrut sa zici incultule ...mai da PLAY inca o data  ...ca nu se vede scrisul   :laugh2

Ai tupeu ma javra!? Unde iti este nevasta, asta asa sa nu de coltul cand aude ce faci! Hai pizdulice, scoate capul pe geam, navasta-ta este fututa oricum, spune merci prietenilor muistule! Cica a facut asta pt ca are un bou acasa!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

ba esti prost...iar te ascunzi sub fusta lui Picon  ? 

 

si mai ai pretentii sa dai muie cand tu d'abia ai iesit  de la prohabul lui

 

bai santajistule , termina cu amenintari d'astea, ca iti dau o palma peste ceafa de-ti faci felatie singur pana maine  si nu te mai saturi   :laugh2

Picon nu prea are fjsta, a lui ma-ta pute, asa ca daca vrei sa fii barbat, vino in mortii ma-tii de labagiu!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ai tupeu ma javra!? Unde iti este nevasta, asta asa sa nu de coltul cand aude ce faci! Hai pizdulice, scoate capul pe geam, navasta-ta este fututa oricum, spune merci prietenilor muistule! Cica a facut asta pt ca are un bou acasa!

 

stie Violeta ce stie de nu-ti mai da drumul din curte  si te pune zilnic sa latrii ca o pizdica sifilitica  pe aici 

 

asta e singura bucurie care ti-a mai ramas

 

plm  dupa 50 de ani sa te rejecteze si Siana (cel mai bun contribuabil al ei)  , inseamna ca ai ajuns de rasul curcilor  :laugh2

 

 

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

ba esti prost...iar te ascunzi sub fusta lui Picon  ? 

 

si mai ai pretentii sa dai muie cand tu d'abia ai iesit  de la prohabul lui

 

bai santajistule , termina cu amenintari d'astea, ca iti dau o palma peste ceafa de-ti faci felatie singur pana maine  si nu te mai saturi   :laugh2

Ha sa iti spun labagiule idiot si needucat! Nu ai avut sange in instalatie sa imi raspunzi acolo unde ai aratat cat de prost esti, ai dovedit insa atata prostie incat ...

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Picon nu prea are fjsta, a lui ma-ta pute, asa ca daca vrei sa fii barbat, vino in mortii ma-tii de labagiu!

 

Stai ba , ca sunt cu trotineta la munte , am luat doar o pauza sa-ti  dau PLay la cutia craniana  :laugh2

 

Ce e aia pe care am subliniat-o  ...bai berila , cu cracii indoiti  ?

 

PS: Am uitat sa-ti  spun ca aici am dat si Report  ca injuraturi de familie...sa vedem daca isi produce efectul :)

  • Like 9
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

stie Violeta ce stie de nu-ti mai da drumul din curte  si te pune zilnic sa latrii ca o pizdica sifilitica  pe aici 

 

asta e singura bucurie care ti-a mai ramas

 

plm  dupa 50 de ani sa te rejecteze si Siana (cel mai bun contribuabil al ei)  , inseamna ca ai ajuns de rasul curcilor  :laugh2

 

attachicon.gif20170617_183947.jpg

Pipilica ztoe cabil inseli labagiule!?

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

stie Violeta ce stie de nu-ti mai da drumul din curte  si te pune zilnic sa latrii ca o pizdica sifilitica  pe aici 

 

asta e singura bucurie care ti-a mai ramas

 

plm  dupa 50 de ani sa te rejecteze si Siana (cel mai bun contribuabil al ei)  , inseamna ca ai ajuns de rasul curcilor  :laugh2

 

attachicon.gif20170617_183947.jpg

Pipilica zice ca il inseli labagiule! Nevasta-ta, ta asteapta acasa si tu dai o laba scuta! Vrei sa afle ca esti prost!?

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Stai ba , ca sunt cu trotineta la munte , am luat doar o pauza sa-ti  dau PLay la cutia craniana  :laugh2

 

Ce e aia pe care am subliniat-o  ...bai berila , cu cracii indoiti  ?

 

PS: Am uitat sa-ti  spun ca aici am dat si Report  ca injuraturi de familie...sa vedem daca isi produce efectul :)

Esti atat de idior incat nici nu mai citesc ce spui! Iti spun eu, de acum incolo sugi doar puli mizerie!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 Nevasta-ta, ta asteapta acasa si tu dai o laba scuta! Vrei sa afle ca esti prost!?

 

 

 a mea macar ma asteapta  , a ta a fugit demult  ....mancand pamantul 

 

ptiu scuip in san ....cata'i prostu  :laugh2

  • Like 9
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ai dat in balbaiala drogatule? :laugh2

 

tremura carnea pe el de oftica   :laugh2

 

stai sa-i mai arat poza aceea ca observ ca se excita maxim 

 

 

  • Like 9
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

papagalii forumului sunt: miskin, masaj_iony. Niste tembeli, nene!

Adauga pe mihaita!

 

Stai ba , ca sunt cu trotineta la munte , am luat doar o pauza sa-ti  dau PLay la cutia craniana  :laugh2

 

Ce e aia pe care am subliniat-o  ...bai berila , cu cracii indoiti  ?

 

PS: Am uitat sa-ti  spun ca aici am dat si Report  ca injuraturi de familie...sa vedem daca isi produce efectul :)

Normal, esti un cioban prost si needucat!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Adauga pe mihaita!

 

Normal, esti un cioban prost si needucat!

Pedalezi in gol pe aici , ca ti-a fugit sustinerea  :laugh2 iar ai ramas ca o fetitza nesatisfacuta 

 

Cata-i prostu' !!!!

 

https://media.giphy.com/media/l41lJdcIw2TsOLN1m/giphy.gif

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

tremura carnea pe el de oftica   :laugh2

 

stai sa-i mai arat poza aceea ca observ ca se excita maxim 

 

attachicon.gif20170617_184120.jpg

Pe cine octica mai labagiule!? Pe tine?  :laugh2  :laugh2  Invata sa vorbvorbesti romaneste mitomanule, nu coconfunda cu mitocan, orioricum esti si una si alta! Fiica se sscrie cu doi de I labalabagiule, pentru faptul cca mi-ai adus fiica inin discutie ti-o furi rau de tot ciobane. RADEMRADEM, GLUMIM, NU FUTI DARDAR SA VEZI CAT TE USTUUSTURA IN CUR! Nu mama crezi? Intreaba-l ppe prietenul tau adrian! :slap2  :laugh2

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Io cred ca ii  tremura degetele pe tastatura de la vibratorul infipt in cur.

 

ala este amintire DE LUCRU de la Siana  :laugh2   sau poate ca nu a mai reusit sa i-l scoata din fund la plecare 

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

ala este amintire DE LUCRU de la Siana  :laugh2   sau poate ca nu a mai reusit sa i-l scoata din fund la plecare 

:laugh2 sa-ti moara ma-ta mah labagiule! Ia spune ccine pe cine a jignit primul muistule? De nnu te fuck din ce pozitie vrei tu muistule, iiti promitzdreanta!

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Pe cine octica mai labagiule!? Pe tine?  :laugh2  :laugh2  Invata sa vorbvorbesti romaneste mitomanule, nu coconfunda cu mitocan, orioricum esti si una si alta! Fiica se sscrie cu doi de I labalabagiule, pentru faptul cca mi-ai adus fiica inin discutie ti-o furi rau de tot ciobane. RADEMRADEM, GLUMIM, NU FUTI DARDAR SA VEZI CAT TE USTUUSTURA IN CUR! Nu mama crezi? Intreaba-l ppe prietenul tau adrian! :slap2  :laugh2

Io nu mai stau ca ma doare burta de atata ras. :laugh2

Aoleuuuu Doamneeee....! Picoaieeeeee,asta e ma prietenul tau?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...