Sari la conținut

curve campina


pul

Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Am reusit eu, prin mesaje. Este din Brebu, nu are locatie. In masina, normal = 80 / oral = 70, totul protejat. Dupa ora 20

Adica, mai pe sleau, ca pe centura...

Super tare!!!

Maine-poimaine vedem anunturi pe publi etc. gen "new... pe centura de vest" sau "am revenit... sub pod la Campina"...

Vai di noi...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt tarancutele alea din satele din jur, dar e mai greu sa intri la ele daca nu pozezi in "om serios"

Eu as poza dar unde?

 

Am gasit o fata in Campina, nu face anal dar in rest face tot. Nu are cazare si merge la client acasa sau la hotel.

Numar de telefon: 073xxxxx

Multa bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca o cunosti asa de bine , zine mai multe despre ea!

Pai fata e frumoasa, eleganta, mica de statura, dar stie meserie face in oral fenomenal bine rau de tot pana in gat ( si inghite in functie de ce vorbesti cu ea) si are un cur de futi la ea non stop sau te fute ea pe tine.

Dupa cum ziceam sa o suni si vorbeste cu ea si sa te intalnesti si dupa sa zici ce crezi.

Multa bafta si spor

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Pai fata e frumoasa, eleganta, mica de statura, dar stie meserie face in oral fenomenal bine rau de tot pana in gat ( si inghite in functie de ce vorbesti cu ea) si are un cur de futi la ea non stop sau te fute ea pe tine.

Dupa cum ziceam sa o suni si vorbeste cu ea si sa te intalnesti si dupa sa zici ce crezi.

Multa bafta si spor

Uite cum facem. Daca o cunosti atat de bine si, din ce inteleg eu, tu zici ca ar face cumva pe inocenta la apeluri necunoscute, sun-o si spune-i 3 cuvinte despre forum si ca o sa o mai sune baieti de aici, sa aiba incredere ca suntem oameni onorabili, cu asta ne ocupam, mergem, ne simtim bine si platim, apoi ne vedem de drum. Nu vrem sa o rapim...

 

Dupa ce confirmi ca ai facut asta eu promit ca o sun. Si daca zice ok chiar imi rup un drum la Cp sa ma lamuresc.

 

Dar daca zice ca nu stie nimic, o sa o intreb daca nu cumva e posibil ca vre-un fost iubit sau neiubit, obsedat de ea, sa-i faca astfel de farse...

 

Si daca-i asa... cu tot calmul meu... sa vezi ce injuraturi iti iei... Ptr ca nu se fac glume d'astea stupide si proaste...

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Am sunat eu aseara la 0734342303.

Nu a vrut sa-mi spuna tarifele la telefon, mi le-a dat pe Whats App : 60 oral / 80 normal / 140 combinat / 200 ora + 1 poza.

Am uitat sa o intreb daca are locatie sau nu.

 

Cred ca o sa incerc un oral, asa de control.

Pai pune si tu poza, sa o vedem si noi pe domnisoara...!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...