Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Daca talibanul sau Sorin cia e buna de pula de duc că muștele,dar ?poate nici talibani bul sau Sorin nu șanț ok,doar că că le zăpăcesc pe fete sa le lase un comentariu ok e nimfomane..ha jha

Un admin cu capul pe umeri, sa-i dea ban acestui travestit, pe bune...omu' e cu capul, ii place sa vorbeasca pe acest forum, n-are prieteni, decat pe voi cu care socializeaza de-anpulea!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nebuna,nebuna dar unde este Ameliu?

Mah Nipoateee...tu iesti funny pina imi dau io seama ka iesti tu. Porma ci dreaq sa moi fak ku tini...ca ti stu moi bini dicit lindicu mieu...si nai scop pi Nimfomani.

 

Tu iesti ka un servetel umed...cind ie neted, impaturit, parfumat...ie frumi. Cind ti steji ku iel la cur...nu moi ari nisio valoare...nisi macar sal arunci an wc...ka infunda canalizarea dijaba !!!

 

Haidi pa. Reinventeazate din nou sa videm cit imi ia sa ti discopar !!! ;)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Bărbați care nu șanț in stare sa gura,decât daca zicetalibanul că e buna de pula..

  

Daca talibanul sau Sorin cia e buna de pula de duc că muștele,dar ?poate nici talibani bul sau Sorin nu șanț ok,doar că că le zăpăcesc pe fete sa le lase un comentariu ok e nimfomane..ha jha

Asa face? Panaramele...

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mah Nipoateee...tu iesti funny pina imi dau io seama ka iesti tu. Porma ci dreaq sa moi fak ku tini...ca ti stu moi bini dicit lindicu mieu...si n

Tu iesti ka un servetel umed...cind ie neted, impaturit, parfumat...ie frumi. Cind ti steji ku iel la cur...nu moi ari nisio valoare...nisi macar sal arunci an wc...ka infunda canalizarea dijaba !!!

Haidi pa. Reinventeazate din nou sa videm cit imi ia sa ti discopar !!! ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mda...so dus pi pula si ku useru asta Nipotu...si ku iefervescenta lui ku tat. Riecunosc, o fost una din anciercarile lui moi bune di a bate cîmpiili pi Nimfomane. O rezitat pret di 12 pajini pîn la muit Pisiku !!!

 

:))))))))

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...