Sari la conținut

Promotii luna Iulie - Andreea Rebeca 0721780370 Calea Vitan


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ei ,mare filozofie

 

 

Foxy = roscata la par ca o vulpita...si poate putin vicleana ( foxy = vicleana in engleza americana...)

Proxe = proxenet....

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Ei ,mare filozofie

 

 

Foxy = roscata la par ca o vulpita...si poate putin vicleana ( foxy = vicleana in engleza americana...)

Proxe = proxenet....

1-Nu-s roscata ,ci saten deschis (culoarea parului,).vicleana.. aici poate un pic :)

 

2-Sunt independenta de foarte  multi ani (normal ca tu habar nu ai..ca nu m-ai cunoscut in viata ta ,nu am avut niciodata nevoie de proxeneti!

 

Prefer tot ce fac sa-mi ramana mie,nu sa impart castigurile pe munca mea cu altii!.Stiu, sunt zgarcita :laugh2 :laugh2  :laugh2 

 

PS:Multi clienti de "vaza/vechi ...de pe site mi-au trecut pragul (dimineata ,pranz ,seara) si in afara de 2 pisici altceva nu au gasit in casa.

 

Alte intrebari proaste mai ai? :laugh2

 

Faptul ca nu te-am primit asta nu-ti da dreptul sa "scrii" baliverne la adresa mea.

 

Daca aveam proxenet/proxeneti cred ca nu mai insistai atat sa vi si tu la o programare la mine :rax2Rusinica

 

La revedere! si vezi-ti de viata ta,mai lasa forumul si nervii pentru viata reala nu virtuala :girly 

  • Like 8
  • Minus 17
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Parul ca parul ca se vede , dar proxenetul nu trebuie sa stea obligatoriu cu tine in casa , ce-ar fi , ha , ha, ha !

Eu am auzit altceva.....

Nu am nici poze nici filmari.

Esti cam rautacioasa...macar da-mai mai multe puncte negative sa te descarci ,sa te simti biiiine de tot !

Iar daca vrei cenzura nu accept.

In fond erau intrebari la obiect si nu insinuari.

M-am interesat intre timp si mai multi tipi mi-au zis sa te evit.

Dar mandra mai esti !

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Parul ca parul ca se vede , dar proxenetul nu trebuie sa stea obligatoriu cu tine in casa , ce-ar fi , ha , ha, ha !

Eu am auzit altceva.....

Nu am nici poze nici filmari.

Esti cam rautacioasa...macar da-mai mai multe puncte negative sa te descarci ,sa te simti biiiine de tot !

Iar daca vrei cenzura nu accept.

In fond erau intrebari la obiect si nu insinuari.

M-am interesat intre timp si mai multi tipi mi-au zis sa te evit.

Dar mandra mai esti !

Daca ti-ar fii zis cineva sa ma eviti "DESII MA INDOIESC" pei atunci fii  barbat si evita-ma! Daca era asa cu evitat-ul nu mai insistai sa-ti faci programare la mine! :laugh2

 

Ps1:Ti-am raspuns civilizat ,ti-am dat cu minus pentru ca vorbesti/scrii ca sa nu adormi la munca...

 

Pana sa te refuz,nu aveai nicio tangenta cu mine,acum hop iti prezint interes? Noroc cu "oferta" ca altfel nici nu stiam ca tu existi :laugh2 .(Ma rog ,stiam de tine cand m-am trezit intr-o zi cu un PM de la tine ca te injurau toti pe forum :laugh2 :laugh2 :laugh2 .Nici macar habar nu aveam cine esti si cu cine te certai tu. Mare ti-e gradina Doamne :pope

  • Like 6
  • Minus 17
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Rebeca cea rebela , nu ma cunosti in realitate ca sa afirmi unele lucruri despre tine.

Pune mana pe gramatica, te faci de ras.

Recent am primit sfatul sa nu ajung pe acolo , dupa ce incercasem.

Provinciala scapatata si nu mai minti.

Nu suntem veniti din Luna.

Cine drakku te crezi de ma diseci atata ?

Manoritatea celor ca tine mai au nevoie de educatie , maniere si comportare adecvata.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0725653656
  • Oras:Bucuresti

Rebeca cea rebela , nu ma cunosti in realitate ca sa afirmi unele lucruri despre tine.

Pune mana pe gramatica, te faci de ras.

Recent am primit sfatul sa nu ajung pe acolo , dupa ce incercasem.

Provinciala scapatata si nu mai minti.

Nu suntem veniti din Luna.

Cine drakku te crezi de ma diseci atata ?

Manoritatea celor ca tine mai au nevoie de educatie , maniere si comportare adecvata.

 

CEL MAI DESTEPT CEDEAZA(Adica yo) :laugh2  .Nu-mi pierd timpul cu toti.... :laugh2La revedere!

 

 

 

  • Like 7
  • Minus 17
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...