Sari la conținut

37 creola cu ochi verzi-0732837808


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

e fast fuck, te cheama la casa de cultura la flori, pozele astea nu sunt reale.... cele reale sunt alea cu fundite sub buci, e buna ea asa, are max 22 de ani.... mai are o colega mai naspa blonda, poate aia o avea 37 da e urata in draci

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Subscriu celor zise de Amelia! 

 

S-a mutat cuibul de la Dacia la Casa de Cultura. E vechi si cuibul asta de la flori, s-au tot perindat o multime de fete pe-acolo. Nici macar la telefon, domnisoara nu te imbie cu nimic. Ieri am discutat cateva minute, dar in urma discutiei am zis pas!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut. Am fost si eu zilele trecute. Locatia este la CDC in bloc turn. Nu am ramas deoarece pedomina mizeria, plus ca pozele sunt false. Cand am zis ca nu raman tot chema cate o fata, "vino fata ca asta nu vrea cu mine nici cu asta" , cred ca sunt minimm 4 si ies in functie de cum au chef. Nu recomand

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut. Am fost si eu zilele trecute. Locatia este la CDC in bloc turn. Nu am ramas deoarece pedomina mizeria, plus ca pozele sunt false. Cand am zis ca nu raman tot chema cate o fata, "vino fata ca asta nu vrea cu mine nici cu asta" , cred ca sunt minimm 4 si ies in functie de cum au chef. Nu recomand

 

:laugh2  daca sunt cele de la Dacia de la din spate de la Farmacris la etajul 4 asa am patit si eu, doar ca l-a mine au iesit vreo 10 :laugh2 ba si 2-3 imi placeau atunci, dintre care una era mai tinerica frumisca si buna rau, pusesem ochii pe ea dar imi mirosise de la intrare a fastfuck si cautam motiv sa nu raman... cand am iesit au inceput sa injure...

 

Am fost si aici la casa de cultura pe la inceputu verii dar erau decat 2. Aia cu funditze sub buci care pe atunci avea poze reale si inca o blonda distrusa

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...