Sari la conținut

Grup nou si facilitati noi: Super Premium


Postări Recomandate

  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Salut nene Raffa ... incerc prin oct-nov, da nu promit nimic. Am luna asta 2 sapt concediu da promisai lu fimiu si la ,,mama lui,, ca-i duc undeva unde nu fusera decat pa harta !!!

 

:laugh2

 

P.S. Anunt din timp sa putem bea si noi cu fratele Obse un paharel ...   :pepsi

Concediu placut!

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bah jupane, ce facusi mah ?

 ... umbla dreaq la butoane, vezi ca este o greseala ... contul super premium isi poate puncta inclusiv postarile lui ...  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Hai ca-i tare, soo ... cine vrea puncte sa lase dreaq fazanele noi, vechi, ultra vechi samd si sa-si ia cont d-asta, isi da singur 1500 da puncte pa zi, deci in 3 zile juma ajunge mov fara prea mari batai de cap !!!

 

:slap2

 

P.S. Amu chiar se duce dreaq forumu asta ....

 

A si zis, saracu', in lista de beneficii, nu degeaba nu te poate scoate din minte, draga Scrat, la cat i-ai scris...  :laugh2

Esti neiubit azi se pare de dai atata importanta.  :laugh2

Sorry, eu prefer sa ma plictisesc decat sa ma enerveze moaca asta neagra din fatza mea...  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Back home
  • Oras:Back home

A si zis, saracu', in lista de beneficii, nu degeaba nu te poate scoate din minte, draga Scrat, la cat i-ai scris...  :laugh2

Esti neiubit azi se pare de dai atata importanta.  :laugh2

Sorry, eu prefer sa ma plictisesc decat sa ma enerveze moaca asta neagra din fatza mea...  :laugh2

 

Posibil ... n-am citit !

Neiubit ? Amada sint iubit zilnic, am de cine, si app ... da iubire, am futut ieri o lituanianca bruneta, slim, 22 de ani, 2.03 m pe tocuri ... m-a iubit fata aia o ora de m-am simtit ca la 17 ani.

 

P.S. Te tzuc si io ... fataaa !

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Posibil ... n-am citit !

Neiubit ? Amada sint iubit zilnic, am de cine, si app ... da iubire, am futut ieri o lituanianca bruneta, slim, 22 de ani, 2.03 m pe tocuri ... m-a iubit fata aia o ora de m-am simtit ca la 17 ani.

 

P.S. Te tzuc si io ... fataaa !

Ca cainii, nene! Ea dog german si tu pechinez! :)

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Posibil ... n-am citit !

Neiubit ? Amada sint iubit zilnic, am de cine, si app ... da iubire, am futut ieri o lituanianca bruneta, slim, 22 de ani, 2.03 m pe tocuri ... m-a iubit fata aia o ora de m-am simtit ca la 17 ani.

 

P.S. Te tzuc si io ... fataaa !

 

Acum ma oftici ca nu am pula!  :laugh2

Pupicesc si eu!  :kiss3

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Panama e mai sus, in America Centrala.

Mereu am zis, ca ma duc in Buenos Aires(pentru Borges si vaduve).

Dar, acum, banii mi se duc pe conturile astea SP.Deci plec la Urziceni.

Draga M, e nepoliticos ce fac eu acum, dar pentru ca nu pot sa iti dau PM, spune-mi te rog parerea ta, in legatura cu travelator.ro si aventurescu.ro. Sunt sau nu de incredere ? Foarte multumesc ! :hihat

Link spre comentariu

Draga M, e nepoliticos ce fac eu acum, dar pentru ca nu pot sa iti dau PM, spune-mi te rog parerea ta, in legatura cu travelator.ro si aventurescu.ro. Sunt sau nu de incredere ? Foarte multumesc ! :hihat

Nu-i cunosc.

Eu, cand calatoresc, o fac pe cont propriu.Off the beaten path.

Fara agentii.Desi uneori poate au oferte mai bune.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Draga M, e nepoliticos ce fac eu acum, dar pentru ca nu pot sa iti dau PM, spune-mi te rog parerea ta, in legatura cu travelator.ro si aventurescu.ro. Sunt sau nu de incredere ? Foarte multumesc ! :hihat

 

Am zis eu ca poti fi rau!  :laugh2

Nu se spune "nepoliticos", ci "nesimtit"!  :laugh2  :rax2

Peseu: Ai gasit pe cine sa intrebi, se tot revolta ca-si face cont... kiki!  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu-i cunosc.

Eu, cand calatoresc, o fac pe cont propriu.Off the beaten path.

Fara agentii.Desi uneori poate au oferte mai bune.

Am inteles. Multumesc frumos.

 

Nici ei nu sunt agentii, centralizeaza un fel de cea mai buna oferta la avion + cea mai buna oferta la hoteluri si iese ceva oarecum mai greu de crezut, de aia sunt destul de controversate ambele site-uri.

 

De exemplu: Madeira 5 zile in 4-9 nov. 2017 la hotel 3* + avion = 245 E/persoana - demipensiune sau Revelion in Viet Nam 4 zile, Hotel 3* + avion = 470 E/persoana - All Inclusive....

 

Oarecum SF, mi se pare...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am zis eu ca poti fi rau!  :laugh2

Nu se spune "nepoliticos", ci "nesimtit"!  :laugh2  :rax2

Peseu: Ai gasit pe cine sa intrebi, se tot revolta ca-si face cont... kiki!  :laugh2

Ahmm... :habarnam :blushing2 :blushing2 (nu mai am puncte pe ziua de azi) :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu

Am inteles. Multumesc frumos.

 

Nici ei nu sunt agentii, centralizeaza un fel de cea mai buna oferta la avion + cea mai buna oferta la hoteluri si iese ceva oarecum mai greu de crezut, de aia sunt destul de controversate ambele site-uri.

 

De exemplu: Madeira 5 zile in 4-9 nov. 2017 la hotel 3* + avion = 245 E/persoana - demipensiune sau Revelion in Viet Nam 4 zile, Hotel 3* + avion = 470 E/persoana - All Inclusive....

 

Oarecum SF, mi se pare...

Vezi si holidaypirates.com

ITA Matrix, motor cautare bilete de avion.

 

Edit. Asta cu Vietnam greu de crezut.Preturile au cazut sau s-au mentinut jos pentru Siam si Indochina, dar rar am vazut sub 500 €.Bilet de avion, zic.Si din Vest, de unde e mai ieftin.

Pentru Bangkok poti eventual gasi la acest pret, extrasezon.

Unde in Vietnam, Ho Chi Minh sau Hanoi?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vezi si holidaypirates.com

ITA Matrix, motor cautare bilete de avion.

Foarte multumesc ! Bagate in bookmarks !

 

L.E. Deci Holidaypirates are cateva oferte WOW !!!

 

 

Nu conteaza, Jan boxeaza!  :laugh2

Ca sa cer insistent acordarea pe o luna a super puper membrului... vreau sa fiu sigura ca te-am pregatit inainte de meci!  :laugh2

Oki doki :laugh2 :laugh2 :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Cand incepu sa fie frumos pe forum, tre' sa plec eu in concediu (la Vaslui). 'ga-mi-as! =))

 

imparte salutari , ca la intoarcere s-ar putea sa gasesti mai putini ori sa nu-i mai recunosti din prima  :laugh2

  • Like 14
  • Minus 11
Link spre comentariu

  • Oras:B
  • Oras:B

As indemna ca un user cu cont SP sa posteze detalii personale ale lui sarmala.Eventual printscreen cu decizia aia, cand a preluat el "activele" de la Silaghi :) mea.

Poate inaintate aceste detalii proxenetilor.

 

Multe posibilitati de a mai racori atmosfera.

 

 

Ori e Circus, ori nu mai e.

Sa inteleg ca tu esti stalkerul care face spam cu datele lui personale fara a-ti asuma de pe un cont al tau cu miskin?

PEntru ca daca incepi sa zici astfel de lucruri cam dai pe fata ceva urat din tine care nu-ti face cinste si ar fi prea low chiar si pt tine si oricine la o adica.

Spune tu cum e? :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...