Sari la conținut

doamna grasa si urata 0738094895


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/doamna-reala-te-astept-la-un-masaj-de-relaxare-discretie-si-intimitate-zona_46286671.html?l=f9717496f846c710458b7f2d450104df

 

Ei bine... zdreanța din anunț va dați singuri seama că sunt poze fake!!! Da da, fake!!! Mers văzut holbat plecat!

Locație la Dna Vera - Octavian Goga, (celebrul cuib nasol)!!!

La telefon mi.a spus că pozele sunt reale! Curios din fire dau o fuga sa vad marfa, ajung la ușă - deschide - ooooooo... Îmi chem curajul, intru înăuntru, mă poftește in camera, de fapt la locul faptei! O CIOARAAAAAAAAAAAAAAA, GRRAAASSSSAAAAAAAAA, O FAȚĂ URÂTĂ, SANI MARI LASATI, cur mare, era intr.o fusta de piele ! Numai vedeam ieșirea....uuuuuu când am văzut cerul și am simțit aerul proaspăt...am zis că am înviat!

Dacă doriți să irosiți 70 de lei pt o fin...puteți merge cu încredere!

Baftă, spor la spart cururi frumoase!

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai pus botul la pozele alea care se vede din avion ca sunt fake? Mocheta de hotel......

Știam că sunt fake, am vrut sa vad cine sta in spatele cortinei! Spre deosebire de multi de pe site....eu cand vreau sa fac o inspecție o fac! Ma duc în locație și vad cum sta treaba, nu contează ora sau distanta, peștii sau alte obstacole! Băiat finuț, mai scriu și pe site să nu își ia alții țeapă! Plm...

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...