Sari la conținut

Brunetica frumoasa 0750861916


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Astazi am reusit sa-i fac o vizita Luisei. Dupa ce ne-am sincronizat cu programarea, am ajuns la locatie la ora stabilita. M-am cerut la dus, unde erau pregatite deja, gel de dus si prosop curat. Dupa improspatare, aam inceput cu Luisa un joc al seductiei, intretinut si de ea, combinand toata treaba cu On, 69 si tot felul de alte cifre si preludii. Ulterior mi-a montat caciulita si am inceput sa ne babardim la greu. Cum Luisa se implica foarte frumos, toata chestia cu babardeala n-a durat prea mult. Cel putin nu, car mi-as fi dorit eu.

Note:

- locatie - mica, dar curata

- On - foarte bun ,nota 9

Op - deosebit , nota 9,5

Halatul - 100 ron

De revenit: categoric, insa Luisa pleaca acasa de sarbatori asa ca, doar dupa sarbatori. Sarbatori fericite Luisa si abia astept reantoarcerea ta. Multumesc pentru o babardeala pe cinste, olteanca mica si jucausa. :crazylove :crazylove

Asemenea iti doresc si ție , te pup cu drag , si astept sa ne revedem ! ðŸ˜ðŸ¥°
Link spre comentariu
yep,

vizitat Luisa azi, dupa o mica pauza pentru refacerea "sufletului"

ma bucur pentru promovarea la Top, absolut meritata

dupa cateva vorbe "de incalzire" in bucatarie, am trecut in camera, la locul preferat pentru preludiu: in fata oglinzii

acolo am pierdut notiunea timpului

ce-i drept, stie Luisa ce sa faca

ne-am mutat pe pat, pentru un schimb de experienta "la oral" cu diferite teme, din diferite pozitii, abia m-am abtinut

inclusiv repriza mea preferata

note de 10 la toate subiectele

echipat pentru expeditie si trecut la LOT (preferatul meu)

schimbat apoi pentru pozitia ei preferata si finalizat ca un animal

o mica pauza si apoi grabit un pic procedeul pentru a 2-a finalizare, avand in vedere ca mai ramamses doar jumatate de ora din cele 2 ore agreate

experientele cu Luisa sunt una mai placuta decat cealalta, uneori descoperim ceva nou (bonus)

note nu mai dau ca o sa sariti pe mine de ce dau numai de 10

te pup Luisa

pe maine

Link spre comentariu

Deja mi-e dor de tine. Sper ca, revii curand sau plec la manastire. :snap

 

gasesti o manastire buna -> da-m si mie de stire :)

 

@Luisa, mi s-a parut ca ai avut un program mai putin previzibil in ultima zi, sper ca esti ok

te pup si iti urez un an nou fericit!

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Vizitat astăzi domnișoara titulară a acestui topic. Programare cu o oră înainte pe Wh, semi-respectată de amândoi. Avea un client pe picior de plecare când am ajuns și a trebuit să aștept câteva minute. De supărare m-am dus la Profi să-i iau o ciocolată. Așa fac eu când mă supăr.  :laugh2  Ok, întors înapoi avea să mă țină la telefon până am găsit locația - un gest de apreciat. Ajuns într-un final în apartament, m-am întâlnit cu o fetiță chiar frumoasă - lucru pe care i l-am zis înainte de "ceau".  :laugh2

Luisa are 1.6x înălțime, ochii albaștii și părul lung, brunet. M-a așteptat într-o lenjerie care-i evidenția frumos formele. Ne-am așezat la masă și am givănit puțin la un cico. Mi-a plăcut din prima de ea - de la petele pe care i le-am făcut pe jos când am intrat - lucru care s-a simțit și în conversație, și în timpul sexului. Am fost la baie pentru o scurtă igienizare și după am rulat următorul film:

 

Am început cu sărutări și mângâieri pe gât, corp, sâni - a spus că nu oferă FK; ce-i drept nu știam dar ne-am descurcat și fără. E pisicuță faină și m-am întărit repede. Am optat pentru oral neprotejat din picioare - și aici fac o scurtă pauză: face un oral de senzație. Deloc mecanic. Cu frecări, tehnici cu limba... m-am retras de vreo două ori pentru că era să mă termin pe bune din oral. Ok, după oral Luisa rupe cu dințișorii folia unui prezervativ nou pentru mine: roșu și foarte strâmt. Strâmt de-mi stătea tot sângele în penis.  :laugh2

Mă gândesc puțin în ce poziție să începem și aleg LOT, ca să-i văd fața și să o prind ferm de sâni. Nu m-am așteptat la ce-a urmat: nu zic că sunt mare fan al poziției ăsteia dar Luisa m-a futut în LOT de mi-a amorțit fața. Ca în melodia lu' The Weekend. Harnică, generoasă, chiar a fost o alegere inspirată. După câteva minute energetice îmi spune "fute-mă tu". Atât mi-a trebuit. Schimbăm în misionarul pe lateral, o prind ușor cu cotul de gât, îmi bag fața în gâtul ei și pompez (încă) ușor. Mi-a plăcut foarte mult să-i simt corpul în poziția asta - mai ales picioarele (care sunt lungi și subțiri). Luisa gemea ușor și plăcut. Cred că am stat așa vreo 10 minute după care am considerat că e timpul să finalizez.

Schimbăm din nou - ea pe burtică, eu deasupra. Aici i-am simțit cel mai bine fundul - când lovea pelvisul meu. Unde mai pui priveliștea generoasă pe care o oferea spatele și profilul ei. Aș fi vrut sincer să-mi pierd puțin mintea în poziția asta dar n-am putut pompa cât am vrut eu de tare și frenetic - mi-a spus că o doare. Nicio problemă - am venit pentru plăcere, nu pentru durere. Am înțeles și am fost așa, mai cumințel cu datu', dar tot am finalizat mulțumit.

După sex i-am mai băut o gură de suc, o scurtă conversație despre ce-i place să facă în timpul liber, pus haine pe mine și plecat. Note:

 

Locație: 8 (mică, cochetă dar nu-i lipsește nimic)

GFE: 10 (ne-am înțeles, mi-a plăcut)

Oral: 10 (chiar nu umflu; super executat)

Normal: 9 

Igienă: 10 (gurița n-am pupat-o deși aș fi vrut tare mult)

Plătit: 100

De revenit? - categoric; păcat că stai doar până vineri.

 

Altele: raportul calitate/ preț la serviciul oferit de Luisa e excelent. Și foarte competitiv, în comparație cu piața.  :P

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...