Sari la conținut

Brunetica frumoasa 0750861916


Postări Recomandate

nu prea mai intru, nu prea mai scriu... eventual cand se intampla ceva diferit

vazand ca revine draga mea, m-am aranjat un pic ca sa nu fiu ca iesit din pestera: ras mustata, parul enervant din diverse locuri, in fine, mi-am luat inima-n dinti si am mers in vizita la Luisa

acuma, trebuie sa recunosc, am facut un test cu o zi inainte sa vad daca mai functioneaza instalatia si imi mai aduc aminte cum se foloseste. Am trecut testul cam la limita, dar l-am trecut

Am fost primit cu o imbratisare calda si apoi si cu alte lucruri calde, nu intru in detalii, in schimb eu ma holbam ca un handicapat la ea si imi venea greu sa cred ca o am in fata mea

trecem un pic fast-forward peste evenimente, oricum am pierdut complet notiunea timpului si mi-am adus aminte treptat de bucuriile posibile in lumea Luisei

Pana aici nimic diferit, insa cand am ajuns acasa si am parcat masina, nu m-am putut da jos din masina pt o vreme. Nu stiu cat, dar am stat, asa vreo zece minute probabil, fara sa reusesc sa ma conving sa deschid usa de la masina. La un moment dat mi-am dat seama ca respir tot mai greu si am deschis usa sa intre aer mai rece. In masina eram deja ca in sauna. Am mai stat asa, pierdut o vreme in masina cu usa deschisa, pana cand probabil am facut un restart complet inapoi in lumea mea.

Am coborat, m-am uitat stanga-dreapta si am urcat in casa, convins ca nu am alte variante.

Te pup Luisa, abia astept sa ne vedem din nou... in lumea ta :* 

 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0750861916
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: 0750861916
  • Oras:Timișoara

Dragilor, noua mea locație va fi pe bulevardul Cetății ( țin să menționez că nu este nici o problema cu bulevardul care este în construcții, intrarea la bloc se poate face de pe strada Madrid 25 ). 
Pupiceiiiii ! 💜💜💜 

Link spre comentariu
Vizitator liliacu80
Reputație: 0
Acum 3 ore, Luisaa1 a spus:

Dragilor, noua mea locație va fi pe bulevardul Cetății ( țin să menționez că nu este nici o problema cu bulevardul care este în construcții, intrarea la bloc se poate face de pe strada Madrid 25 ). 
Pupiceiiiii ! 💜💜💜 

Ceva poze din noua locatie ne arati si noua ?

Link spre comentariu
3 hours ago, Luisaa1 said:

Dragilor, noua mea locație va fi pe bulevardul Cetății ( țin să menționez că nu este nici o problema cu bulevardul care este în construcții, intrarea la bloc se poate face de pe strada Madrid 25 ). 
Pupiceiiiii ! 💜💜💜 

Luisa...poți pune și tu o lista de servicii și prețuri? Și spune-ne în ce condiții poți face FK cu baietii...

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
11 minutes ago, Luisaa1 said:

Maineee voi posta și poze noi. 🤗

Scaunul/fotoliul ăla din paiete sau din ce Dumnezeu o fi făcut, mai e în locație? :)

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0750861916
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: 0750861916
  • Oras:Timișoara
Acum 55 minute, Cozonac7 a spus:

Scaunul/fotoliul ăla din paiete sau din ce Dumnezeu o fi făcut, mai e în locație? :)

 

😂😂 ambele chiar 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
28 minutes ago, extase said:

 

Sunt la min 12, am fript o beroasă. După ce mai beau vreo 2-3, îmi fac curaj și îi scriu la oltencuța asta frumoasă să facem o sârbă 🤩 

Apoi... Mă enervez că ea face nani la ora asta, și uite așa iar adorm nervos... 

 

Dar măcar avem parte de muzică frumoasă!! 🥰

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, Cozonac7 a spus:

Sunt la min 12, am fript o beroasă. După ce mai beau vreo 2-3, îmi fac curaj și îi scriu la oltencuța asta frumoasă să facem o sârbă 🤩 

Apoi... Mă enervez că ea face nani la ora asta, și uite așa iar adorm nervos... 

 

Dar măcar avem parte de muzică frumoasă!! 🥰

🤣🤣🤣 ma bucur daca ti-am facut ziua/seara mai frumoasa cu piesa, eu aproape toata ziua am ascultato, Dumnezeu sa il odihneasca pe Maiestrul Petrică Mâțu Stoian, ne-a lasat mostenire o adevarata comoara, nu ai cu ce sa il compari, este unic! Distractie si voie bună la toata lumea!!

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 31.03.2022 la 23:37, Cozonac7 a spus:

Sunt la min 12, am fript o beroasă. După ce mai beau vreo 2-3, îmi fac curaj și îi scriu la oltencuța asta frumoasă să facem o sârbă 🤩 

Apoi... Mă enervez că ea face nani la ora asta, și uite așa iar adorm nervos... 

 

Dar măcar avem parte de muzică frumoasă!! 🥰

Iti mai las ceva pt buna dispozitie, si cu dedicatie pentru pentru domnisoara Luisa! 😂😂

 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0750861916
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: 0750861916
  • Oras:Timișoara
Acum 5 ore, benyruben a spus:

Heyy, mai știți ceva de gagica aceasta?:)  

@Luisaa1 păpușa mică pe unde ești?)

Suuunt aici, nu am dispărut încă de pe zonă.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0750861916
  • Oras:Timișoara
  • Telefon: 0750861916
  • Oras:Timișoara
Acum 7 ore, iondumbrava a spus:

Cam putin ai stat nu am reusit sa dau de tine,cand mai vi? 

Dar nu am plecat din Timișoaraa , sunt tot aici , cel putin încă 2-3 săptămâni de acum încolo. 
Pupiceiiiii ! 🥰🥰🥰🥰

  • Like 2
Link spre comentariu

1 hour ago, albertspeer said:

Da si pe mine ma intereseaza serviciile si preturile ca nu le mai stiu… CIM oferi?

Cine știe...poate s-a reprofilat fata pe alte servicii și nu mai vrea sa ofere sex (nu știu)...sau daca nu ne zice atunci oricine poate să meargă sa o fută după serviciile care-i plac lui (dacă de exemplu ea nu face anal dar băiatul vrea atunci se face anal), sa ii dăm bani după cât considerăm noi...dacă nu vrea sa ne zică ce servicii oferă și ce tarife are..

Apoi eu unul am băgat nr de telefon din titlu și cel puțin nu apare că ar avea WhatsApp...nici să o contactam nu știm un Nr bun,,,,fain Luisa...oferi niste servicii pe care nu ni le zici (le ascunzi, le ți doar pentru tine), tarife iar nu ne zici cât ar mai fi, și un Nr de telefon corect pe care sa te putem contacta iar nu ne dai...asta da schema...

Sau poate s-a băgat pe circuit închis Luisa...și nu mai vrea să primească băieți noi...habar n-am 

Sau oferă servicii și tarife în funcție de băiat...dacă băiatul are pula mai mare sau mai mică, e mai tinar sau mai bătrân, e cu chelie sau fara, cu mustață sau fara, gras sau mai slab,...etc

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...