Sari la conținut

Masaj erotic 0730724204


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poi coliega...daca nusa subintieles...

 

O sedinta...ca doar maseoza doar cie tio zis doar ca sedinta nui ora...costa 200 di lei. Sedinta poati includi secs intravajinal pientru scopu finalizari...dar fara dastea...titjob, footjob, blowjob. Daca vriei finalizarea prin "tehnici di masaj"...creca asta o fost afirmarea maseozei...ti costa 130 di lei sedinta.

 

Cit duriaza sedinta...va spuni ia...ca doar nofi secriet !

 

:)

  • Like 4
Link spre comentariu

Programul este de luni pana vineri de la 08:30 pana la 20:30( ultumul client). Nu am un anumit timp ca sa pot spune cat dureaza o sedinta deoarece nu stau cu ceasul pe mana poate dura si 30 de minute si 60 depinde de amandoi , referitor la pret :150 de lei finalizarea prin masaj

200 de lei finalizarea prin contact

250 masaj de relaxare ,masaj erotic ,sex oral si finalizarea prin sex normal . Programarea se face cu cel putin 20 de minute inainte sau confirmarea programarii. :) am deslusit misterul .

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Programul este de luni pana vineri de la 08:30 pana la 20:30( ultumul client). Nu am un anumit timp ca sa pot spune cat dureaza o sedinta deoarece nu stau cu ceasul pe mana poate dura si 30 de minute si 60 depinde de amandoi , referitor la pret :150 de lei finalizarea prin masaj

200 de lei finalizarea prin contact

250 masaj de relaxare ,masaj erotic ,sex oral si finalizarea prin sex normal . Programarea se face cu cel putin 20 de minute inainte sau confirmarea programarii. :) am deslusit misterul .

mai exact pe unde este locatia ta? ai si whatsapp?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...