Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Esti plina de boli aviz amatorilor fugiti de ea si de colega ei laura din locatia de la unirii daca nu ma credeti ducetiva sa luati o boala venerica de la ele aant infecte

de unde sloboz sa.ti bata fata stii tu?..ai bagat tu limba in pizda mea..cacamas in gura ta de labar ..

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Esti plina de boli aviz amatorilor fugiti de ea si de colega ei laura din locatia de la unirii daca nu ma credeti ducetiva sa luati o boala venerica de la ele aant infecte

pai tu nici nu ne cunosti labar alterat...cacat jupuit ce esti....

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Esti plina de boli aviz amatorilor fugiti de ea si de colega ei laura din locatia de la unirii daca nu ma credeti ducetiva sa luati o boala venerica de la ele aant infecte

sunt plina de boli pe labari ca tine. ce..ti.am dat jet la telefon...ca nu fac sex la telefon moca ..si ai zis sa te razbuni un pic. ..tu crezi ca toata lumea ia de buna toate diareele scrise de toti labarii de pe forumu asta?!...sau crezi ca eu am clienti de pe forumul asta?..ma doare in floci de ce scrii tu. latra,,pana ti,o sari slobozu din pula de laba ...ca bani de pizda n.ai tu latrau infect

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adina milf ce mai ordinara esti

fata de un labar ca tine asa sunt. doamnee nu mi.,o pica in mana vreunu in locatie ca toate trei batele de inox le rup pe ei

Link spre comentariu

Sa iti iau fata in pula si sa mabpis pe toti mortii tai de muista hai ca belesti u pula stai sa vezi ce bucurie obsa ai la usa bagamias pula in toata familia ta si toti morti tai de infecta stai sa vezi ce iti fac sa te uiti de 2 ori cand iesi din casa fututi morti matii de infecta plina de boli bagamias pula in mortisori tai sa vezi ve bucurii o sa ai sa le tii minte toata viata esti smechera u stai sa vezi smecherie

Link spre comentariu

s,a retras lorena si n.aveti cum altfel sa tineti topicul sus????...decat laundu.va de altele

Iar glumești ? Observ că ai un vocabulat foarte elevat ! În privința Lorenei ,lasă-ne ..a mai decedat odată și te-a băgat tot pe tine la inaintare .Tu când te retragi de aci ,mamasida ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Iar glumești ? Observ că ai un vocabulat foarte elevat ! În privința Lorenei ,lasă-ne ..a mai decedat odată și te-a băgat tot pe tine la inaintare .Tu când te retragi de aci ,mamasida ?

nu...hai sa ma injure lumea si eu sa tac..nuu.,i,auzi brau

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

1.am fost provocata dupa cum bine cred ca poti sa observi.

 

2. cred ca pot scrie pe orice topic...la fel de bine ca oricare alt utilizator. cine esti tu sa,mi interzici?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sa iti iau fata in pula si sa mabpis pe toti mortii tai de muista hai ca belesti u pula stai sa vezi ce bucurie obsa ai la usa bagamias pula in toata familia ta si toti morti tai de infecta stai sa vezi ce iti fac sa te uiti de 2 ori cand iesi din casa fututi morti matii de infecta plina de boli bagamias pula in mortisori tai sa vezi ve bucurii o sa ai sa le tii minte toata viata esti smechera u stai sa vezi smecherie

ia vino sa vezi ce spray paralizant in ochi iti iei...si vezi ca nu glumesc ca ma lucrat in domeniu pazei..nu imi e frica decat de DUMNEZEU..si de mine insami...de labari si ciori nu mi.e frica

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

nu...hai sa ma injure lumea si eu sa tac..nuu.,i,auzi brau

Fa basitura,de ce nu postezi analizele daca zici cu nu ai nicio boala?

Te dai in PLM mare curva de lux si vorbesti despre prosoape curate,lenjerie si alte acareturi,dar despre ce este mai importatnt si obligatoriu pentru o prostituata taci malc.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fa basitura,de ce nu postezi analizele daca zici cu nu ai nicio boala?

Te dai in PLM mare curva de lux si vorbesti despre prosoape curate,lenjerie si alte acareturi,dar despre ce este mai importatnt si obligatoriu pentru o prostituata taci malc.

nu dau socoteala nimanui ...mai ales pe acest forum. vorbesc despre ce vreau eu...ca si tine de altfel.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

1.am fost provocata dupa cum bine cred ca poti sa observi.

 

2. cred ca pot scrie pe orice topic...la fel de bine ca oricare alt utilizator. cine esti tu sa,mi interzici?

Poți să scrii unde vrei ,boala nu se vindecă aici ...Dacă ești așa inteligentă cum te crezi postează analizele și ignoră pe domnii care scriu doar adevărul despre tine ..

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poți să scrii unde vrei ,boala nu se vindecă aici ...Dacă ești așa inteligentă cum te crezi postează analizele și ignoră pe domnii care scriu doar adevărul despre tine ..

1.adevarul despre mine nu.l pot sti persoane care nu ma cunosc

 

2. nu sunt aici pt a ma promova..ci pt a da replica acelora care vorbesc aiurea

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Fa in morti mati in primu rand nu sant peste si in al doilea rand nu sant nici tigan si am fost la tine fa bolnavo si miai dat sculament fa a trebuit sa iau pastile pisamas pe toti morti tai sa vezi ce iti bag eu sprayul ala direct in pizda sa mai ai tupeul asta de borfasa santeti pline de boli si u si laura colega ta futuva morti in gat de bolnave

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...