Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:giurgiu
  • Oras:giurgiu

si acum jigodia de Dobre va scrie iar pagini si pagini si iar pune poza cu tabloul, si cu uniforma de stewardesa, si iar poza cu tabloul...si din nou si inca o data...schizofrenism fara sanse de vindecare

Dar de unde are pozele cu tine in uniforma de stewardesă?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Nu am luat nimic pt ca m am protejat , cu mine a stat boarfa ca cica o am mica cinci ani Intreb de ce cu Ionut care se lauda ca are 23 de cm de ce a stat doar trei luni ?Gandeste logic si fii atent , altfel dispari , lasa ne

Sa protejat Dobrica a pus prezervativu pe limba ca pe pula degeaba il punea ca pe langa ca e mica nici nu se ridica 😂😂😂😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:giurgiu
  • Oras:giurgiu

si acum jigodia de Dobre va scrie iar pagini si pagini si iar pune poza cu tabloul, si cu uniforma de stewardesa, si iar poza cu tabloul...si din nou si inca o data...schizofrenism fara sanse de vindecare

Lorena,de unde are Dobre pozele?

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Normal saracie ca te au pus sa faci analize insa se intampla acum vreo cinci ani

ce prost esti, silicoanele le am de 3 ani jumate, in filmul ala am silicoane, deci filmul ala e facut acum 3 ani, si intre timp am fc analizele de cateva ori si le-am postat aici, cirozatule, ca o sa mori de ciroza de la atata bautura,  si de inima cand vezi ca mie imi merge bine si tu mori de foame si stai cu chiriasii in casa...cat de prost sa fii?

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

ce prost esti, silicoanele le am de 3 ani jumate, in filmul ala am silicoane, deci filmul ala e facut acum 3 ani, si intre timp am fc analizele de cateva ori si le-am postat aici, cirozatule, ca o sa mori de ciroza de la atata bautura,  si de inima cand vezi ca mie imi merge bine si tu mori de foame si stai cu chiriasii in casa...cat de prost sa fii?

REPET INTREBAREA , DACA ITI MERGE BINE DECE FUGI ? REPT ,NU MAI AM CHIRASI DE MULT ,REPET FA TI ANALIZELE ACUM ,REPET EU AM MASINA DE 25000 DE EURO ,AP DE TREI CAMERE ,VILA IN SNAGOV ,GARSONIERA LA CPOIL .TU CE AI DUPA SAPTE ANI DE CURVARIE ?MASINA SI GARSONIERA LE AM CUMPARAT DUPA CE AM SCAPAT DE TINE 

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

REPET INTREBAREA , DACA ITI MERGE BINE DECE FUGI ? REPT ,NU MAI AM CHIRASI DE MULT ,REPET FA TI ANALIZELE ACUM ,REPET EU AM MASINA DE 25000 DE EURO ,AP DE TREI CAMERE ,VILA IN SNAGOV ,GARSONIERA LA CPOIL .TU CE AI DUPA SAPTE ANI DE CURVARIE ?MASINA SI GARSONIERA LE AM CUMPARAT DUPA CE AM SCAPAT DE TINE

Dobrica pune o poza cu audi a6 ala a tau de 25mii
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobre,mai ai pozele când îi rupea ăla gaozul?Pune-le aici daca mai le ai

Ea le a pus .Javra facea total neprotejat cu prostu familiei .Sa vad daca mai gasesc cardul ala .In iphone nu am salvat ,tot acolo am si niste mesaje in care boarfa ma ruga sa i dau bani si multe alte chestii .Ala de i rupea gaozul i a dat cu flit dupa trei luni ,acum omul este la casa lui cu o femeie normala.A profitat si el putin de naivitatea curvei 

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Cand imi sugeai pula spuneai ca este mare nebuno ,iti placea maxim 

ptiuuu...kk pe puta ta aia mica, si pisata, scarba  ce esti...pune-ti futu-ti rasa ta poza cu pula si cu mecla pe forum daca te tine si arata la lume ca o ai de 10 cm, impotentule.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

ptiuuu...kk pe puta ta aia mica, si pisata, scarba  ce esti...pune-ti futu-ti rasa ta poza cu pula si cu mecla pe forum daca te tine si arata la lume ca o ai de 10 cm, impotentule.

Ti a placut cinci ani saracie ,cu pulosul ai sta doar trei luni Tu crezi ca eu sunt retardatul de Ionut sau tu sa mi pun poze aici O sa pun alte poze aici sa te acresc rau sa mori de ciuda Ies in oras cu diverse domnisoare .Doamna senator nu stie ,sa nu te puna draku sa te bagi in seama cu ea  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Dobrica pune o poza cu audi a6 ala a tau de 25mii

vai de capul lui de prapadit, sta in apt lui de 3 camere, pe balcon, ca cele 2 dormitoare si sufrageria le are inchiriate de foame, sta cu chiriasii in casa. 

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

ptiuuu...kk pe puta ta aia mica, si pisata, scarba  ce esti...pune-ti futu-ti rasa ta poza cu pula si cu mecla pe forum daca te tine si arata la lume ca o ai de 10 cm, impotentule.

Uite cum te ai spart ,la cont ma refer mars de aici javra ordinara 

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Ti a placut cinci ani saracie ,cu pulosul ai sta doar trei luni Tu crezi ca eu sunt retardatul de Ionut sau tu sa mi pun poze aici O sa pun alte poze aici sa te acresc rau sa mori de ciuda Ies in oras cu diverse domnisoare .Doamna senator nu stie ,sa nu te puna draku sa te bagi in seama cu ea  :slap2

bravo lui ca are pula...tu nu ai nici puta....sugeai-ai pula lui Ionut. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...