Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

sa vina diicot pe topic sa-l prinda pe dobre

si hANAFul  s-o ia pe Lorena ptr. evaziune ptr. "teancurile"  acelea de bani

 

 

sa-i bage si bicicleta cea rosie la impozit ,  in pana mea  , nu-i tot hautovehicul ?

  • Like 18
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Pisicuts, mizeria de Dobre a pus poza cu copilul meu cu fatza, si ne.a descoperit adresele de facebook si la cat e de nenorocit le va pune toate. Ori il banezi ori ma duc la DIICOT

 

 

 

Bubui şi tu la fel de tare ca dobre.

 

Spune-i în pula mea lui pisicuţ să-ţi editeze postarea asta în care îţi pui singură poza lu' fi-tu

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Ma duc la diicot sapt viitoare sa fc reclamatie pt banarea lui Dobre, si la Anaf sa depun alta reclamatie impotriva lui Dobre ca tine chiriasii fara contract de chirie si la Enel ca fura curent. Pisicuts, tii minte ca am mai fost odata la diicot si i.ai inchis contul lui Dobre, nu e problema, ma mai duc inca o data si de fiecare data cand Dobre isi va face cont aici pt hartuire si poze cu fatza cu copilul meu si pt amenintari.

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ma duc la diicot sapt viitoare sa fc reclamatie pt banarea lui Dobre, si la Anaf sa depun alta reclamatie impotriva lui Dobre ca tine chiriasii fara contract de chirie si la Enel ca fura curent. Pisicuts, tii minte ca am mai fost odata la diicot si i.ai inchis contul lui Dobre, nu e problema, ma mai duc inca o data si de fiecare data cand Dobre isi va face cont aici pt hartuire si poze cu fatza cu copilul meu si pt amenintari.

Tu ai pus poze cu fata copilului tau ,tu ai fost la DIICOT SA L RECLAMI PE PISICUTS CAND ERAI CU GEORGE ..daca te duci la anaf sa ti platesti si datoriile de vreo 6000 de lei 

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Du-te ca ti-l inchide si pe al tau  fara probleme 

 

Da sa le spui si de bicicleta ca nu are Taxa de prima inmatriculare platita  

 

 

 

PSu: Nu uita sa treci si pe la Judecatorie  sa deschizi cateva procese , vezi sa ai 20 de timbre judiciare cu tine (in poseta)   :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Du-te ca ti-l inchide si pe al tau fara probleme

 

Da sa le spui si de bicicleta ca nu are Taxa de prima inmatriculare platita

 

 

 

PSu: Nu uita sa treci si pe la Judecatorie sa deschizi cateva procese , vezi sa ai 20 de timbre judiciare cu tine (in poseta) :laugh2

De asta zici ??

post-222046-0-43196300-1486199794_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Du-te ca ti-l inchide si pe al tau  fara probleme 

 

Da sa le spui si de bicicleta ca nu are Taxa de prima inmatriculare platita  

 

 

 

PSu: Nu uita sa treci si pe la Judecatorie  sa deschizi cateva procese , vezi sa ai 20 de timbre judiciare cu tine (in poseta)   :laugh2

Atasez mai jos niste poze facute de mine asta vara ! :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ma duc la diicot sapt viitoare sa fc reclamatie pt banarea lui Dobre, si la Anaf sa depun alta reclamatie impotriva lui Dobre ca tine chiriasii fara contract de chirie si la Enel ca fura curent. Pisicuts, tii minte ca am mai fost odata la diicot si i.ai inchis contul lui Dobre, nu e problema, ma mai duc inca o data si de fiecare data cand Dobre isi va face cont aici pt hartuire si poze cu fatza cu copilul meu si pt amenintari.

Nu te hartuiete nimeni ,amintirile te rascolesc ..orgoliul si minciuna te-au distrus Ai o varsta dar esti naiva si influentata ..Trebuie sa fii sincera si sa ti asumi greselile si cuvintele cu orice consecinta ..Nu acest forum de kkt iti da sa mananci ,tu trebuie sa ai o perspectiva si cu rabdare talent ,vocabular si atitudine iti vei atinge scopul..Prin minciuna si falsuri ,cu asemenea atitudine sau vocabular nu vei ajunge nicaieri .Nu faci alceva decat sa dai apa la moara unor gunoaie ,unor sclavi sau angajati ai acestui forum ..Nu realizezi ca se vrea decat trafic si caterinca ..Totul se rezolva calm si prin dialog civilizat

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Nu te hartuiete nimeni ,amintirile te rascolesc ..orgoliul si minciuna te-au distrus Ai o varsta dar esti naiva si influentata ..Trebuie sa fii sincera si sa ti asumi greselile si cuvintele cu orice consecinta ..Nu acest forum de kkt iti da sa mananci ,tu trebuie sa ai o perspectiva si cu rabdare talent ,vocabular si atitudine iti vei atinge scopul..Prin minciuna si falsuri ,cu asemenea atitudine sau vocabular nu vei ajunge nicaieri .Nu faci alceva decat sa dai apa la moara unor gunoaie ,unor sclavi sau angajati ai acestui forum ..Nu realizezi ca se vrea decat trafic si caterinca ..Totul se rezolva calm si prin dialog civilizat

pe mine nu ma rascoleste nimic. Dobre, tu chiar nu vrei sa accepti ca eu nu ma intorc la tine, nu sint nevasta ta, nu avem copil si nimic imreuna, nu am nici o obligatie fata de tine. Si daca pui poze de pe facebook meu, ce? Imi faci mai multa reclama, nici macar nu imi sterg contul de facebook, nu am nimic de ascuns. Ce am eu de.adevaratelea si pe cine iubesc..ma refer la un barbat..nu e pe facebook, stai linistit. Si tu pe forum urmaresti sa imi strici treaba, dar Teapa mare...ca mie imi vin clienti de pe forumul asta, si de pe alte forumuri si situri, anuntul telefonic si recomandari. Si tu nu ai cum sa ii opresti pe toti sa nu sune si sa nu vina. Te agiti degeaba si itu faci nervi degeaba. Vezi ti mai bine de viata ta, de familia ta, de munca ta...ca noi doi nu avem treaba unul cu altul si nu avem nimic de impartit.
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Bubui şi tu la fel de tare ca dobre.

 

Spune-i în pula mea lui pisicuţ să-ţi editeze postarea asta în care îţi pui singură poza lu' fi-tu

Cand situatia impune stiu sa lucrez si murdar ,in rest imi vad de treaba mea .Ai puctat corect faptul ca Lorena a pus initial poza nepixelate cu copilul ei ,ai uitat faptul ca Lorena a pus poze nepixelate cu fiul meu ,matusa mea ,adresa de la Snagov ,la cererea ei zdreanta de babardier pune poze cu mine si face falsuri ,O sa pun eu poze cu ratatul de babardier si numele lui real

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

pe mine nu ma rascoleste nimic. Dobre, tu chiar nu vrei sa accepti ca eu nu ma intorc la tine, nu sint nevasta ta, nu avem copil si nimic imreuna, nu am nici o obligatie fata de tine. Si daca pui poze de pe facebook meu, ce? Imi faci mai multa reclama, nici macar nu imi sterg contul de facebook, nu am nimic de ascuns. Ce am eu de.adevaratelea si pe cine iubesc..ma refer la un barbat..nu e pe facebook, stai linistit. Si tu pe forum urmaresti sa imi strici treaba, dar Teapa mare...ca mie imi vin clienti de pe forumul asta, si de pe alte forumuri si situri, anuntul telefonic si recomandari. Si tu nu ai cum sa ii opresti pe toti sa nu sune si sa nu vina. Te agiti degeaba si itu faci nervi degeaba. Vezi ti mai bine de viata ta, de familia ta, de munca ta...ca noi doi nu avem treaba unul cu altul si nu avem nimic de impartit.

Intentia mea nu este sa ti sric ,,treaba ,, vreau doar sa nu minti si sa nu implici familia mea aici ,sa nu scrii mizeri dupa mai multe conturi ,sa nu falsifici poze sau documente .Tu incerci din rasputeri sa mi afli adresa de facebook dar nu ai cum si ai pus aici niste poze facute de tine cand stateai in casa mea asta vara Este pacat de tine si de copilul tau ,dupa sapte ani de curvarie nu ai nimic ,Nu ma agit si stii ca sunt bine ,altfel nu imi cereai 2000 de lei acum trei luni si nu ma rugai sa te aut cu job ,nu eu am venit plangand la usa ta ci invers

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

pe mine nu ma rascoleste nimic. Dobre, tu chiar nu vrei sa accepti ca eu nu ma intorc la tine, nu sint nevasta ta, nu avem copil si nimic imreuna, nu am nici o obligatie fata de tine. Si daca pui poze de pe facebook meu, ce? Imi faci mai multa reclama, nici macar nu imi sterg contul de facebook, nu am nimic de ascuns. Ce am eu de.adevaratelea si pe cine iubesc..ma refer la un barbat..nu e pe facebook, stai linistit. Si tu pe forum urmaresti sa imi strici treaba, dar Teapa mare...ca mie imi vin clienti de pe forumul asta, si de pe alte forumuri si situri, anuntul telefonic si recomandari. Si tu nu ai cum sa ii opresti pe toti sa nu sune si sa nu vina. Te agiti degeaba si itu faci nervi degeaba. Vezi ti mai bine de viata ta, de familia ta, de munca ta...ca noi doi nu avem treaba unul cu altul si nu avem nimic de impartit.

Dac tu nu incepeai cu minciuni si mizerii aici ,chiar nu imi faceam cont ,crede ma am multe lucruri mai importante de facut ,dupa cinci ani de concubinaj si alte doua scurte perioade te cunosc foarte bine ..Pot sa te ridic dar pot sa te si distrug foarte usor  Nu vreau sa opresc pe nimeni ,din partea mea sa ai zece clienti pe zi ,important este rezultatul ,scopul tau era unul si trebuia realizat de mult ,la un moment dat am vrut sa merg cu tine la notar sa ti las apartamentul meu de trei camere cu conditia sa renunti la prostitutie ,,ai refuzat si acum trebuie sa suporti toate riscurile acestei meserii ..Poti face si altceva ,sunt multe alternative ,,Succes si iti promit ca o sa revin zilnic cu poze si detalii pertinente pana te fac sa intelegi anumite aspecte !

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Dac tu nu incepeai cu minciuni si mizerii aici ,chiar nu imi faceam cont ,crede ma am multe lucruri mai importante de facut ,dupa cinci ani de concubinaj si alte doua scurte perioade te cunosc foarte bine ..Pot sa te ridic dar pot sa te si distrug foarte usor  Nu vreau sa opresc pe nimeni ,din partea mea sa ai zece clienti pe zi ,important este rezultatul ,scopul tau era unul si trebuia realizat de mult ,la un moment dat am vrut sa merg cu tine la notar sa ti las apartamentul meu de trei camere cu conditia sa renunti la prostitutie ,,ai refuzat si acum trebuie sa suporti toate riscurile acestei meserii ..Poti face si altceva ,sunt multe alternative ,,Succes si iti promit ca o sa revin zilnic cu poze si detalii pertinente pana te fac sa intelegi anumite aspecte !

vrei sa imi lasi apt tau? Fara acordul familiei tale? Ok, hai la notar cu martori, dar doar pe numele meu, tu iti muti domiciliul la Snagov. Ca apt tau sa imi apartina in totalitate numai mie.
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

vrei sa imi lasi apt tau? Fara acordul familiei tale? Ok, hai la notar cu martori, dar doar pe numele meu, tu iti muti domiciliul la Snagov. Ca apt tau sa imi apartina in totalitate numai mie.

Sunt major si fac ce vreau cu casa mea ,si vila de la SNAGOV stii bine ca este pe numele meu .Nu pui tu acum conditii ,sa ti dea babardierul pe ala cumparat in rate pe 25 de ani sau Victoras isi muta familia la tara si trece garsoniera pe numele tau ..Din pacate a zburat puiul cu ata si este tardiv ..SORRY

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Sunt major si fac ce vreau cu casa mea ,si vila de la SNAGOV stii bine ca este pe numele meu .Nu pui tu acum conditii ,sa ti dea babardierul pe ala cumparat in rate pe 25 de ani sau Victoras isi muta familia la tara si trece garsoniera pe numele tau ..Din pacate a zburat puiul cu ata si este tardiv ..SORRY

vila de la snagov e in combinatie cu fratitu care e preot si pe care il urasti ca are bani multi si isi face vacantele in republica dominicana. Tu urasti pe toata lumea care are bani si se distreaza. Tu esti ratatul familiei si prostul satului. Si eu ma kk pe tine si pe casele tale. Chiar nu realizezi?
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

vila de la snagov e in combinatie cu fratitu care e preot si pe care il urasti ca are bani multi si isi face vacantele in republica diminicana. Tu urasti pe toata lumea care are bani si se distreaza. Tu esti ratatul familiei si prostul satului. Si eu ma kk pe tine si pe casele tale. Chiar nu realizezi?

Gresit ,acum doua luni am cumparat si partea lui ,sunt unic proprietar .Am cedat lui un teren in schimbul jumatatii de proprietate ..Oricum nu trebuie sa ti dau tie explicatii pentru ca esti iubita sau sotia mea ..Am abservat ca te ai kkt pe pisicut si toti ratatii ,de aceea estiin situatia asta jenanta .Eu nu urasc pe nimeni ,nici pe tine macar ,fratele meu este preot pt ca invatat si asa a vrut el ,avem o relatie normala ,,Din cate stiu locuiesc la oras ,,in fine ,fir intins si baga mare ca timpul trece in defavoarea ta !

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

vila de la snagov e in combinatie cu fratitu care e preot si pe care il urasti ca are bani multi si isi face vacantele in republica dominicana. Tu urasti pe toata lumea care are bani si se distreaza. Tu esti ratatul familiei si prostul satului. Si eu ma kk pe tine si pe casele tale. Chiar nu realizezi?

Republica Dominicana ! asa se scrie ,o sa merg si eu la vara ca sa te oftici si mai rau .Daca nu mori de sida pana atunci !! :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...