Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Zi sfantule, e pacat ca fumez narghilea? E, nu conteaza, ma spovedesti tu si ma impartasesti, fac si 5 matanii si mi se iarta pacatul...

E pacat de copilul tau ca ciordeste la semafor si  a abandonat scoala ,de tine ca tot pe drumuri esti dupa sapte ani de belit carnati .

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobre, iesi din balconul ala infect, plin de igrasie, viata e frumoasa, ia o narghilea...dar cum tu nu ai bani, unde balamuc sa mergi?

Nu vreau sa te umilesc si mai rau ,nu pun poze de unde sunt acum si cu cine ..stai relaxata acolo cu proxenetii tai 

Link spre comentariu
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem
  • Oras:Dacă dragoste nu e...facem

Nu am pacate multe...doar m.am futut in cur, sug pula, fac sex pe bani, l.am blestemat pe dobre sa moara mancat de viermi, vorbesc cu cuvinte urate...pula, pizda, futut, supt, nu tin post niciodata, din contra...ma fut si de paste si de craciun si mai nou fumez narghilea...domnilor, nu sunt demna de iertarea lui Dumnezeu? Promit ca peste 30 de ani o sa ma pocaiesc...

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu am pacate multe...doar m.am futut in cur, sug pula, fac sex pe bani, l.am blestemat pe dobre sa moara mancat de viermi, vorbesc cu cuvinte urate...pula, pizda, futut, supt, nu tin post niciodata, din contra...ma fut si de paste si de craciun si mai nou fumez narghilea...domnilor, nu sunt demna de iertarea lui Dumnezeu? Promit ca peste 30 de ani o sa ma pocaiesc...

Ai doar un pacat ,,minti ,, te futi in cur neprotejat ,si daca te mai prostituezi 30 de ani tot pe drumuri si saraca o sa fii ..

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu am pacate multe...doar m.am futut in cur, sug pula, fac sex pe bani, l.am blestemat pe dobre sa moara mancat de viermi, vorbesc cu cuvinte urate...pula, pizda, futut, supt, nu tin post niciodata, din contra...ma fut si de paste si de craciun si mai nou fumez narghilea...domnilor, nu sunt demna de iertarea lui Dumnezeu? Promit ca peste 30 de ani o sa ma pocaiesc...

post-222046-0-14331500-1486410689_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...