Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

vrei sa imi bagi limba in pizda si nu stii cum sa imi propui? E simplu...trebuie doar sa imi scrii...lorena, vreau sa iti bag limba in pizda...ce e asa de greu? Ca vad ca te mănâncă în pizda sa stai pe tipicul meu, deci ai fantezii sexuale cu mine.

Adevărul doare nu? Te cred, nu mai tremura de nervi,bea un pahar cu apa fumează o țigară(dacă ai) și stai liniștită acolo . Poate faci vre-un accident vascular cerebral.... Nu vreau sa te am pe constiinta

Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Fantezii erotice ? Am o fantezie cu tine ! Hai să ți-o spun că leșini de curiozitate. Te -as lua ,te-as baga intr-un beci ,și te-as tăia pe tot corpul ,după să-ti dau cu sare ,că să vezi fantezie adevărată. Nu mă bagă în seamă cu tine , doar că ți -am pus o întrebare și ai inceput cu dramele tale. Stai liniștită acolo in casa ,că și de ziua ta , stai pe forum,că e foame mare pe capul tau .

ia suna incapabilo pe tel meu de munca...sa vedem suna sau e inchis? Azi e ziua mea amărâto, azi nu lucrez. Dar de maine rup gura târgului.. mai ales că am și firma de paza instalată...a...apropo, vezi ca am mărit pretul și tot nu fac fata la apeluri..ce vrei, mă place lumea ca sunt milfeta buna...
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Tu nu vezi alessandro ca te lupți cu toti...cu mine, cu lion, cu adina, cu ceilalti membrii...dar cand drak te mai futi de ai atata diaree scrisă și verbală?

Ești incapabilă să duci ceva până la capăt.. cheama-ti strigoaica să ți ia apararea ,că singura nu prea poți . Care membri ? Eu vorbeam cu tine , ușor ușor arăți ghertoaica din tine ... Da i drumul,ai tot concursul din partea mea ..

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

ia suna incapabilo pe tel meu de munca...sa vedem suna sau e inchis? Azi e ziua mea amărâto, azi nu lucrez. Dar de maine rup gura târgului.. mai ales că am și firma de paza instalată...a...apropo, vezi ca am mărit pretul și tot nu fac fata la apeluri..ce vrei, mă place lumea ca sunt milfeta buna...

Nu știu care este mai amarata dintre noi . Tu la 39 ani care stai tot cu chirie și te prostituezi de vre-o 5 ani ,+ un copil, le mai dai și bani bărbaților,și habar nu ai de viața ta . Bai parcă îi dau dreptate lui Dobre când te făcea de rahat pe aici ....

Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

Ești incapabilă să duci ceva până la capăt.. cheama-ti strigoaica să ți ia apararea ,că singura nu prea poți . Care membri ? Eu vorbeam cu tine , ușor ușor arăți ghertoaica din tine ... Da i drumul,ai tot concursul din partea mea ..

esti o frustrată și jumătate. Ti.ai linge pizda singura sa arăti ca mine si sa ai succesul meu...o mai sugi și tu azi sau stai toata ziua sa latri de nebuna pe forum? Te.am pupat, ies in oras...ma duc sa petrec, te las sa iti urli frustrările pe topicul meu. Pa pa alessandra....
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

esti o frustrată și jumătate. Ti.ai linge pizda singura sa arăti ca mine si sa ai succesul meu...o mai sugi și tu azi sau stai toata ziua sa latri de nebuna pe forum? Te.am pupat, ies in oras...ma duc sa petrec, te las sa iti urli frustrările pe topicul meu. Pa pa alessandra....

Mai degrabă m ai linge tu ,stai liniștită și nu te mai caca pe tine,că te doare adevărul dar nu vrei sa recunoști... Care succes mă fata? Dacă aveai succes aveai o garsoniera, un CLS , GLA , + câteva zeci de mii . Care succes ramo? Păcat de tine ,că ești proasta de bubui

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Alexandro,de ce nu te cuplezi cu Dobre,sa moara Lorena de necaz?Si tu Bikuto,pune poze pe unde mananci tu,sa o oftici pe asta mica

Nimfomanie ,n -are rost sa intru in polemici cu tine.nu am nici o treabă cu Dobre,nici nu vreau și nici nu o să am vreodată . Lorena poate manca unde vrea. Crezi că alti oameni nu mănâncă ? Fac foamea daca nu se postează pe un site de prostituate ? Să fim serioși.

Link spre comentariu
  • Oras:0730163270
  • Oras:0730163270

40 ani ,2 copii,și nu mai are mana cu portofelul . Copii de 20-25 Sunt destule ,nu te ridica in slavi prea tare

crapa pipota in tine de ciuda....este? Acum serios.. .cat esti de terminată sa incerci sa te promovezi pe topicul meu? Lingeam.ai in pizda
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

crapa pipota in tine de ciuda....este? Acum serios.. .cat esti de terminată sa incerci sa te promovezi pe topicul meu? Lingeam.ai in pizda

Terminată ești tu de soarta ,ți am zis că mama arata mai bine că tine, nu fi nebună, doar am răspuns la întrebarea pe care ai adresat-o ,și ti-am demonstrat că la 40+2 copii arata intr un fel . Mai lăsa aerele și nu mai fi ghertoaica

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Incapabil ești tu . Eu sunt destul de capabilă să duc o lupta virtuala cu aceasta doamna. Nu te mai baga că ob-ul in vagin ,că te murdaresti

Lion se baga ca ob-ul in vagin mereu. Asa e el mai prostovan nu te pune la mintea lui! :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

tel inchis azi da...ca e ziua mea...si ma plimb, și fc shopping, și serbez in timp ce alessandra își dă duhul pe topicul meu. Continuă alessandra...se vede de la o posta ca esti fanul meu nr 1

Scumpă doamnă ,care te prostituezi de +/-5 ani,și tot cu chirie stai , duhul ți l ai dat tu,dar păcat că a rămas fantoma ta pe aici,și încă chinuie acest forum ,cu prostia ei ....

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

o singură operație.. .silicoane...ca am copil de 17 ani...in rest naturală.

 

Credeam ca ai si botox(desi nu e operatie ). La TV pareai ca ai buzele mai subtiri, decat acum.

 

Mai exista femei care arata bine la batranete:

http://www.click.ro/vedete/romanesti/uite-cum-arata-fosta-sotie-lui-dichiseanu-la-49-de-ani

 

Ok , eu sa tac azi ca e ziua ta.

La Multi Ani !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...