Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

Omule, citeste aici si taci...daca înțelegi ce inseamna invaziv, taci si punct!

https://www.braininstitute.ro/afectiuni-si-tratamente/chirurgie-cerebrala/tratamente/neurochirurgia-minim-invaziva/

Du-te ma pe topicul tau si nu te mai baga in seama aiurea pe Aici in speranta ca mai capeti clienti , nu mai cauta cârcotă cu mine .
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Du-te ma pe topicul tau si nu te mai baga in seama aiurea pe Aici in speranta ca mai capeti clienti , nu mai cauta cârcotă cu mine .

Eu caut carcota, te inseli!? De ce te înșeli?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ruleta ruseasca. Si pentru tine si pentru idiotii care vin la tine.

Pe forumurile din străinătate nu se discuta un subiect sau o persoana daca nu esti informat. Si acolo se fac glume, iar oamenii râd...insa nu se încalcă dreptul uman, pentru ca pe urma ai de-a face cu d-ăstia ca mine care stiu sa tina in pm discurile de informare "publica", in rest esti liber sa dai cautare pe google, daca esti prea prost si nimeni nu vrea sa te ajute pentru ca nu stii sa-ti ți gura. Înțelegeți cum se face banul in ziua de azi si voi nu v-ati trezit încă!?

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Pe forumurile din străinătate nu se discuta un subiect sau o persoana daca nu esti informat. Si acolo se fac glume, iar oamenii râd...insa nu se încalcă dreptul uman, pentru ca pe urma ai de-a face cu d-ăstia ca mine care stiu sa tina in pm discurile de informare "publica", in rest esti liber sa dai cautare pe google, daca esti prea prost si nimeni nu vrea sa te ajute pentru ca nu stii sa-ti ți gura. Înțelegeți cum se face banul in ziua de azi si voi nu v-ati trezit încă!?

Ce ti mai plac vorbele...si intriga.

 

Succes.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce ti mai plac vorbele...si intriga.

 

Succes.

Ce vorbesc eu si ce spui tu...eu ti-am dat de inteles ca agreez oamenii echilibrati, nu gunoaiele umane. Insa tu esti prins in joc si nu ai stare, astepti provocări! V-ati invatat sa vorbiti despre altii in mediul virtual, ca si cum ati vorbi despre voi insiva, faceti proiecție a fricii pentru a putea manipula, in loc sa puneti o intrebare simpla si sa aduceți o informație la schimb. De cand trebuie sa vă spun eu aici pe forum cum fac eu sex? De cand forumul aceste a ajuns colt de strada...? Inchipuie-ma pe mine, o profesionistă ca ma duc pe stradă si iau de guler bărbați, ii privesc fix in ochi si le spun cat de buna sunt, făcând in public literatura erotică, ca forma de protest!
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Ce vorbesc eu si ce spui tu...eu ti-am dat de inteles ca agreez oamenii echilibrati, nu gunoaiele umane. Insa tu esti prins in joc si nu ai stare, astepti provocări! V-ati invatat sa vorbiti despre altii in mediul virtual, ca si cum ati vorbi despre voi insiva, faceti proiecție a fricii pentru a putea manipula, in loc sa puneti o intrebare simpla si sa aduceți o informație la schimb. De cand trebuie sa vă spun eu aici pe forum cum fac eu sex? De cand forumul aceste a ajuns colt de strada...? Inchipuie-ma pe mine, o profesionistă ca ma duc pe stradă si iau de guler bărbați, ii privesc foc in ochi si le spun cat de buna făcând in public literatura erotică, ce forma de protest!

Reformuleaza ultima fraza, daca vrei sa fii inteleasa.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Reformuleaza ultima fraza, daca vrei sa fii inteleasa.

Am modificat...si imi modific de doi ani postarile, oricine stie ca după doua minute corectez probleme de editare a telefonului. Dar altceva nu ai avut sa spui, de exemplu nu ai putut sa imi răspunzi măcar la o intrebare si la rândul tau, sa imi adresezi o intrebare... In concluzie, daca nu va potoliti sa va mai aduceți pe topicul acesta căcăturile voastre, o sa patiti ce v-am facut cu Siana... Si nu doar o data, o sa aduc întreg valul cu mine, sa va steargă murdăria de pe fata pământului! Consideră ca v-am amenintat si treci la acțiune!

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Am modificat...si imi modific de doi ani postarile, oricine stie ca după doua minute corectez probleme de editare a telefonului. Dar altceva nu ai avut sa spui, de exemplu nu ai putut sa imi răspunzi măcar la o intrebare si la rândul tau, sa imi adresezi o intrebare... In concluzie, daca nu va potoliti sa va mai aduceți pe topicul acesta căcăturile voastre, o sa patiti ce v-am facut cu Siana... Si nu doar o data, o sa aduc întreg valul cu mine, sa va steargă murdăria de pe fata pământului! Consideră ca v-am amenintat si treci la acțiune!

Ti a casunat pe mine, cel mai docil postac.

 

Mi am expus aici o opinie legata de faptul ca pentru bani, duduia face sex neprotejat, lucru cu care nu sunt de acord. Oricum, fata de sutele de postari off topic, ce am scris eu este zero.

 

Asta nu inseamna ca o judec sau ca ma intereseaza sanatatea ei. Este strict problema ei. Si a ta, mai nou. Te au angajat ca avocata ? Sau ca psiholoaga ?

Link spre comentariu

ti.am dat un plus ca imi place cum gândești si cum vorbesti. Te pup. O zi perfectă sa ai.

ms. ma bucur ca ai inteles ca nu scandalul ma intereseaza si ca ma pus o simpla intrebare si ca nu am nimic cu tine, din contra. pana cand te mai gasim in tara, doar saptamana asta sau se mai prelungeste putin sederea ta?

multumesc!

o zi frumoasa si tie!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ti a casunat pe mine, cel mai docil postac.

Mi am expus aici o opinie legata de faptul ca pentru bani, duduia face sex neprotejat, lucru cu care nu sunt de acord. Oricum, fata de sutele de postari off topic, ce am scris eu este zero.

Asta nu inseamna ca o judec sau ca ma intereseaza sanatatea ei. Este strict problema ei. Si a ta, mai nou. Te au angajat ca avocata ? Sau ca psiholoaga ?

Omule, m-ai jignit de sase ori în ultima lună si acum astepti ca eu sa stau degeaba si sa ma uit la tine cum te duci in jos... Hm!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

ms. ma bucur ca ai inteles ca nu scandalul ma intereseaza si ca ma pus o simpla intrebare si ca nu am nimic cu tine, din contra. pana cand te mai gasim in tara, doar saptamana asta sau se mai prelungeste putin sederea ta?

multumesc!

o zi frumoasa si tie!

Șederea? E vorba mea aceasta, da-mi-o inapoi nerecunoscatorule!... 😑
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Omule, m-ai jignit de sase ori în ultima lună si acum astepti ca eu sa stau degeaba si sa ma uit la tine cum te duci in jos... Hm!

Imi cer scuze pentru jignirile resimtite in postarile mele.

 

Au fost fara intentie.

 

Interactiunea mea cu tine, din punctul meu de vedere, te rog sa o tratezi de acum inainte ca un pamflet.

 

De acord ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Imi cer scuze pentru jignirile resimtite in postarile mele.

Au fost fara intentie.

Interactiunea mea cu tine, din punctul meu de vedere, te rog sa o tratezi de acum inainte ca un pamflet.

De acord ?

Nu am nevoie de scuze de la cineva care nu stie sa-si directioneze conduita in mod corect! Interacțiunea dintre mine si oameni o tratez cum vreau eu, de aceea sunt o profesionistă si nu sunt interesată de sugesti!
Link spre comentariu

Șederea? E vorba mea aceasta, da-mi-o inapoi nerecunoscatorule!...

doar am imprumutat-o putin, nu prea imi place sa fiu stapan ci doar sigur pe vorbele mele

in schimb, in ceea ce te priveste, te vad foarte agitata si afectata pe mai multe topicuri de pe forumul asta

daca imi permiti o opinie, cred ca ar trebui sa fii mai impasibila si sa nu te mai stresezi asa tare pentru ce se scrie pe aici sau orice altceva ce nu e de natura sa te afecteze direct, efectiv.

cred ca ar fi mai bine pentru tine, pentru starea ta de spirit

o zi placuta iti doresc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

doar am imprumutat-o putin, nu prea imi place sa fiu stapan ci doar sigur pe vorbele mele

in schimb, in ceea ce te priveste, te vad foarte agitata si afectata pe mai multe topicuri de pe forumul asta

daca imi permiti o opinie, cred ca ar trebui sa fii mai impasibila si sa nu te mai stresezi asa tare pentru ce se scrie pe aici sau orice altceva ce nu e de natura sa te afecteze direct, efectiv.

cred ca ar fi mai bine pentru tine, pentru starea ta de spirit

o zi placuta iti doresc!

Bro, ai simtul umorului !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

doar am imprumutat-o putin, nu prea imi place sa fiu stapan ci doar sigur pe vorbele mele

in schimb, in ceea ce te priveste, te vad foarte agitata si afectata pe mai multe topicuri de pe forumul asta

daca imi permiti o opinie, cred ca ar trebui sa fii mai impasibila si sa nu te mai stresezi asa tare pentru ce se scrie pe aici sau orice altceva ce nu e de natura sa te afecteze direct, efectiv.

cred ca ar fi mai bine pentru tine, pentru starea ta de spirit

o zi placuta iti doresc!

Tu esti un om stresat? Nu? Ok, nici eu! Pa.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...