Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

nici in cur nu mă doare de parerea ta

Nu mai plec ca imi merge bine aici si mai nou am si o colega pt showri, ne luam apt de 2 camere si continuam munca împreună. Ti.e clar sau trebuie sa iti desenez? Oricum eu nu am dc sa iti dau explicatii nici tie nici nimănui si oricum pun la wc parerea lumii intotdeauna.

Sa.ti de a dumnezeu sanatate ca frumusete  ai multe multe programe pe telefon 

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

nimic. Nu caut pe nimeni si nimic. Doar i.am raspuns unui membru care m.a intrebat unde ma promovez si daca mai activez. Pe alte forumuri si situri unde nu se practica mancatoria, recenziile false, calomniile fara dovezi. Aici pe nimfomane.com asta se practica si adevaratii clienti sunt indusi in eroare. Ai inteles acum?

succes ,dai numai raspunsuri mincinoase .Exemplu in primavara ai spus ca zeul a injurat pe toti dupa contul tau chiar daca stateai  in alta  parte ,recent ai spus ca dobre ,inteleg ca si dobre stia parola de la contul tau ..ti au returnat banii dupa biletele de avion din februarie sau din octombrie daca tot ti ai facut gagic si colega ? ai inteles acum ? nu incerca sa ne minti ca nu suntem unii fraierici care pun botu la niste poze !

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

Imi cer scuze atunci.M-am linistit.Dobre era fostul iubit al ei,un dobitoc de care si-a batut joc Lorena cativa ani,un betiv dupa spusele ei si impotent.

daca te ghidezi aici dupa spusele ei te duci la  vale insa nu prea sunt reale ,eu am fost la ea si citesc de cativa ani toate aberatiile.Aici nu e vorba de fostul sau actualul ,se vede cum se agita .Am intervenit sa reamintesc ce zicea doamna ,nu toti citesc in spate .

Link spre comentariu
  • Oras:Calator prin lume .
  • Oras:Calator prin lume .

daca te ghidezi aici dupa spusele ei te duci la vale insa nu prea sunt reale ,eu am fost la ea si citesc de cativa ani toate aberatiile.Aici nu e vorba de fostul sau actualul ,se vede cum se agita .Am intervenit sa reamintesc ce zicea doamna ,nu toti citesc in spate .

:)))))) păcat că nu-l ști pe Dobrica pula mica :))) , Ști ce zic ? Borcanelul cu pisat îți spune ceva ?!? :)))
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

:)))))) păcat că nu-l ști pe Dobrica pula mica :))) , Ști ce zic ? Borcanelul cu pisat îți spune ceva ?!? :)))

nu ma intereseaza omul si nici dimensiunea ,am citit si eu in urma ce zicea doamana si minte grav ,am fost la ea cand facea neprotejat in tineretului ,zicea ca este casatorita ,,si multe altele .tu cine esti ?

Link spre comentariu

nu ma intereseaza omul si nici dimensiunea ,am citit si eu in urma ce zicea doamana si minte grav ,am fost la ea cand facea neprotejat in tineretului ,zicea ca este casatorita ,,si multe altele .tu cine esti ?

Am gasit pozele in urma.Asta e cel de care zicea Lorena ca e betiv,impotent si cu pula mica.Urata natie de om.Lorena e frumoasa,cum sa stea cu nasolul ala?Am crezut ca si-a facut iar cont aici,sa-si bata toti pula de el.Imi cer scuze inca o data ca am crezut ca esti Dobre Daniel,fostul ei iubit.

post-245278-0-06809900-1508878089_thumb.jpgpost-245278-0-24786200-1508878137_thumb.jpgpost-245278-0-79043300-1508878173_thumb.jpg

  • Minus 1
Link spre comentariu

nu prea iese din casa

off dobre...cat de prost poti sa fii...ai dreptate, nu ies din casă ziua ca ma fut si sug pula. Dar in fiecare weekend ma duc prin cluburi cu prietena mea sa ne distrăm..si ca sa ne dregem după noptile nedormite mai mergem si prin molluri in cautare de hainute...prost te.a cacat mata dobre...

post-243789-0-94031300-1508879129_thumb.jpg

post-243789-0-97452600-1508879461_thumb.jpg

post-243789-0-97656500-1508879471_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...