Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

Hai dobre fa.ti cont pe forumul meu si al Adinei..**spam editat** sa te banam si sa iti blocam ip, pisam.as pe tine cu jet.

verifica ip-ul sa vezi ca scriu din U K daca tot te pricepi ,nu sunt dobre si am fost la tine in tineretului .Despre aceste calomnii sau injurii ne rugai sa nu le folosim ? Cine a injurat adminul si toti membrii de pe contul tau ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

 

Domnilor, va invit sa deveniti membrii pe noul forum deschis de mine si colega mea Adina..**spam editat** unde gasiti informatii si recenzii reale, unde nu se permite scandalul, calomniile si mancatoria. Cine va jigni sau calomnia fara dovezi va atrage stergerea contului si blocarea de ip. Va pupam si va asteptam pe noul nostru forum.

 

daca aici nu ai recenzii de multi ani sau reale cum crezi ca vei avea pe acel forum ? aici vad ca jignesti pe toti !Tot asa o sa procedezi si acolo ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

verifica ip-ul sa vezi ca scriu din U K daca tot te pricepi ,nu sunt dobre si am fost la tine in tineretului .Despre aceste calomnii sau injurii ne rugai sa nu le folosim ? Cine a injurat adminul si toti membrii de pe contul tau ?

 

Las.o pe asta cu ip.ul ...ca o stim..poti sa ai ip si de groenlanda...asta nu inseamna ca esti acolo

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

daca aici nu ai recenzii de multi ani sau reale cum crezi ca vei avea pe acel forum ? aici vad ca jignesti pe toti !Tot asa o sa procedezi si acolo ?

A mai putut sa aiba vreo recenzi de calomniile tale?. Ce tupeu..

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

Robert20..adica Dobre cacat...la febletea ta loredana nu scrii? Apropo, vezi ca s.a retras, totusi sa nu uiti sa scrii si la ea, schizofrenicule muist.

Am fost si la Loredana cand lucra cu tine la unirii ,cand vin de sarbatori acasa o invit pe la mine sa bem un vi rose .baiatul tau ala de ai pus poza pe ecranul calculatorului si se vedea in anunt ce clasa mai este ?

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

A mai putut sa aiba vreo recenzi de calomniile tale?. Ce tupeu..

pai eu nu am lasat lumea sa scrie recenzii ? Esti penibila !Faptele ,vocabularul sau minciunile voastre a facut ca domnii sa va evite .cel putin din cate am citit eu aici aveti un tupeu fantastic.

Link spre comentariu

Am fost si la Loredana cand lucra cu tine la unirii ,cand vin de sarbatori acasa o invit pe la mine sa bem un vi rose .baiatul tau ala de ai pus poza pe ecranul calculatorului si se vedea in anunt ce clasa mai este ?

dobre, stim toti ca esti sclavul loredanei. Doar se foloseste de tine cat esti de prost dar de fapt se caca pe tine. Toata lumea se caca pe tine. Pt ca asta meriti.
Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

dobre, stim toti ca esti sclavul loredanei. Doar se foloseste de tine cat esti de prost dar de fapt se caca pe tine. Toata lumea se caca pe tine. Pt ca asta meriti.

Robert ma numesc si am fost clientul tau si al loredanei .Tu esti sclava propriei tale prostii ,tu te ai cacat si pisat pe toti si apoi ai zis ca fostul iubit ,apoi te ai sucit si ai zis ca acel dobre .Scrie aici de tine ,negru pe alb .

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

pai eu nu am lasat lumea sa scrie recenzii ? Esti penibila !Faptele ,vocabularul sau minciunile voastre a facut ca domnii sa va evite .cel putin din cate am citit eu aici aveti un tupeu fantastic.

Daa...de aia suntem independente si nu dam faliment...ca ne evita lumea...de fapt ai dreptate..ne evita proxenetii si labarii neplatitori..ca n.au nici o sansa cu noi

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

 

Domnilor, va invit sa deveniti membrii pe noul forum deschis de mine si colega mea Adina..**spam editat** unde gasiti informatii si recenzii reale, unde nu se permite scandalul, calomniile si mancatoria. Cine va jigni sau calomnia fara dovezi va atrage stergerea contului si blocarea de ip. Va pupam si va asteptam pe noul nostru forum.

 

Frumoase poze ai din tineretului ! Cine le a facut ?

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

Daa...de aia suntem independente si nu dam faliment...ca ne evita lumea...de fapt ai dreptate..ne evita proxenetii si labarii neplatitori..ca n.au nici o sansa cu noi

va evita pentru ca faceti sex total neprotejat si oricand pot lua boli de voi ,va evita pentru ca mintiti sau aratati documente false .Am vazut si eu aici cat tupeu aveti .

Link spre comentariu
  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

sinucide.te. mars dobre jigodie. Mori, firi.al dracului sa fii cu mortii tai mancati de viermi.

Robert sunt si revin cu intrebarea  ce face gagicul ala de ziceai ca nu ai plecat in germania pentru el si cine a injurat adminul si toti membrii dupa contul tau ? de hartiile false postate aici nu mai vorbim .

Link spre comentariu

va evita pentru ca faceti sex total neprotejat si oricand pot lua boli de voi ,va evita pentru ca mintiti sau aratati documente false .Am vazut si eu aici cat tupeu aveti .

fac sex normal neprotejat. Asa si? Ce te fute grija dobre scarba ce fac eu cu pizda mea si cu banii mei? Ti.e ciuda ca nu ti.i dau tie...mori cacam.as pe crucea ta.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Robert sunt si revin cu intrebarea  ce face gagicul ala de ziceai ca nu ai plecat in germania pentru el si cine a injurat adminul si toti membrii dupa contul tau ? de hartiile false postate aici nu mai vorbim .

De unfe stii tu ce e fals si ce nu?

Cine ne evita...si noi ii evitam..intelegi?. Stai limistit ca are cine ne vizita...nu e o problema care sa te preocupe pe tine.

  • Like 5
  • Minus 11
Link spre comentariu

  • Oras:Liverpool
  • Oras:Liverpool

fac sex normal neprotejat. Asa si? Ce te fute grija dobre scarba ce fac eu cu pizda mea si cu banii mei? Ti.e ciuda ca nu ti.i dau tie...mori cacam.as pe crucea ta.

pai parca ziceai ca nu mai faci ? chiar nu ma intereseaza ce faci cu banii tai ,ca te distrezi .Acum trei  ani scriai pe aici ca iti cumperi apartament dar tot cu chirie stai ...daca nu te a lasat fostul ,acum cine nu te lasa ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...