Sari la conținut

Lorena 0727546523


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 14 minute, anefsex a spus:

Saru mana Lorena( sa ai parte de un fabulos și cu tot binele din lume) 

 

Bună seara tuturor (va urez un an nou fericit și plin de realizări, desigur cu multa sănătate)

 

 Dragi prieteni, am avut onoarea și plăcerea sa o revad pe Lorena, acum câteva zile. Am avut un meeting și doream sa stau în compania unei doamne cu adevărat frumoasa și foarte inteligenta. Conversație avuta pe wapp am stabilit ora și am purces către ea. M-a așteptat în rochia din pozele postate aici. Va dați seama că am avut erecției din prima. Ne-am salutat și am avut un scurt dialog și am mers la baie ( o baie curata cu de toate). Am întrat în camera unde deabia așteptam să gust puțin din Lorena, ceea ce am și făcut. Țin sa menționez /precisez ca fiecare întâlnire este unica cu ea și pot spune jos pălăria deoarece este o adevărată femeie asumata. A început cu un ON bine executat cu saliva, după aceea i-am întors favorul (acum nu știu cât de bine m-am descurcat, ca sunt începător la capitolul "limbi" 🤣🤣🤣, are o bijuteria îngrijită și numai buna de răsfățat ). După aceea am montat caciulita și am stat deasupra, îmi place ca este stramta și foarte călduroasă. Am dat câteva minute și am finalizat. Am avut o pauza unde am discutat chestii intelectuale și de viata, am învățat foarte multe de ea. Am trecut la doua parte unde a început cu oral(ne-am igienizat amândoi înainte) și am rugat-o sa vina deasupra unde am supt sanii și m-am jucat cu ei, am schimbat poziția în doggy și asa finalizat glorios scăpând de o presiune mare acumulata🤣🤣

 

Din punctul meu de vedere are nota100000 pe linie și îl merita din plin. 

 

Îți mulțumesc pentru ultima întâlnire și deabia aștept sa te revad din noi🌹🌹🌹😊😊😊

 

Va urez un weekend plăcut. 

Te pup mult și te îmbrățișez. Ești un dulce. Mulțumesc și îți doresc un weekend minunat.😘😍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:zona de nord
  • Oras:zona de nord

buna,

imi poti verifica daca nr cu 584 este blocat ... ar fi a2a oara cand este blocat din greseala, in toamna am reusit sa fac programarea la o colega .

cam ciudat, am comunicat bine cu tine pe whatsapp

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 46 minute, Sexaddicted2 a spus:

buna,

imi poti verifica daca nr cu 584 este blocat ... ar fi a2a oara cand este blocat din greseala, in toamna am reusit sa fac programarea la o colega .

cam ciudat, am comunicat bine cu tine pe whatsapp

Ai zis tu ceva ce nu mi.a convenit de te.am blocat. Acum ești deblocat...Dacă îmi scrii iar ceva ce nu îmi place sau nu îmi convine...ști că îți ajunge din nou nr la block... să nu zici că sunt fată rea, îți dau o șansă..

Link spre comentariu
  • Oras:zona de nord
  • Oras:zona de nord
Acum 22 minute, L.O.R.E.N.A a spus:

Ai zis tu ceva ce nu mi.a convenit de te.am blocat. Acum ești deblocat...Dacă îmi scrii iar ceva ce nu îmi place sau nu îmi convine...ști că îți ajunge din nou nr la block... să nu zici că sunt fată rea, îți dau o șansă..

maine intre 11-15 sunt la tine ! O ora imi cer scuze !

 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 33 minute, constante a spus:

Hey ,  a incercat cineva cu frisca ?...cam mult de citit 800 pagini 😇

Dacă vii la mine ...îți povestesc eu de ce au fost scrise 800 de pagini...

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 minute, Wgt69T a spus:

Azi nu ne putem juca ? 

Nu, nu lucrez duminica...Am scris programul în semnătură... nu vezi să citești sau nu ai învățat la școală să citești?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 7 minute, L.O.R.E.N.A a spus:

Nu, nu lucrez duminica...Am scris programul în semnătură... nu vezi să citești sau nu ai învățat la școală să citești?

Domnule WGT69T ...pt că eu am postat niște poze azi ...asta nu înseamnă că mi.am schimbat programul... DACĂ LE.AS POSTA LA 3 NOAPTEA....ASTA ÎNSEAMNĂ CĂ POTI VENI LA MINE LA 3 NOAPTEA???? CE CONTEAZA CÂND POSTEZ POZELE???? PROGRAMUL RĂMÂNE ACELAȘI... BĂTUT ÎN CUIE !!!!!! Am și specificat în postare ..,,ne jucăm săptămâna viitoare,,?? Nu am scris....,,ne jucăm azi -duminică,,...🤦

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună seara🌹🌹🌹

 

Țin sa precizez ca Lorena nu lucrează niciodată duminica. Eu de câte ori am fost, am respectat programul din semnătura. 😊😊

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 3 minute, anefsex a spus:

Bună seara🌹🌹🌹

 

Țin sa precizez ca Lorena nu lucrează niciodată duminica. Eu de câte ori am fost, am respectat programul din semnătura. 😊😊

Ți.am spus vreodată cât de dulce ești? 🥰😍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...