Sari la conținut

Maestrul ninja basinos


marta m

Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

COMUNICAT CLEN AIR   ;

un venerail maestru ninja , apare si dispare rapid pe orice topic, zgreaptana cativa pixeli  si pleaca in tromba ,nu inainte de a arunca ,ca sa-si piarda urma ,petarda urat mirositoare ,,besi ma ,,imputind in urma-i toate topicele

CLEAN AIR recomanda  venerabilului ninja basinos ,carantina la domiciliul sau si exercitii Kegel  intensive pentru controlul sfincterului anal

 

 

  • Like 8
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu cum se face, dar in ultima vreme au luat-o razna astea fara activitate notabila.

E atacul clonelor combinat cu atacul prostituatelor expirate.

Ma rog, nimic nu e intamplator. Anumiti utilizatori vechi au si ei vina lor pentru ca le-au dat nas si le-au cautat in coarne. Imi pare rau, insa asta e adevarul.

  • Like 21
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Nu stiu cum se face, dar in ultima vreme au luat-o razna astea fara activitate notabila.

E atacul clonelor combinat cu atacul prostituatelor expirate.

Ma rog, nimic nu e intamplator. Anumiti utilizatori vechi au si ei vina lor pentru ca le-au dat nas si le-au cautat in coarne. Imi pare rau, insa asta e adevarul.

 

Ma-ta stie ca ai numit-o expirata, bai cap patrat?

 

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fa-o public, ca mine, ipocritule. Sa vada si restul lumii cine esti tu cu adevarat, ca eu m-am prins de mult.

 

PS Te fut in gat, sarantocule!

Nu cred ca e nimeni obligat sa vada injuraturile altora.

Nu am chef sa te injur pentru ca ti-ar placea.

Vrei sa ma scoti din sarite, insa eu nu pun botul la vrajeli de genul asta.

Esti doar un troll banal si plictisitor. 

In real life ai micropenis si 0 incredere in sine. Cum m-as putea supara pe tine?

  • Like 18
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:?
  • Oras:?

Nu cred ca e nimeni obligat sa vada injuraturile altora.

Nu am chef sa te injur pentru ca ti-ar placea.

Vrei sa ma scoti din sarite, insa eu nu pun botul la vrajeli de genul asta.

Esti doar un troll banal si plictisitor. 

In real life ai micropenis si 0 incredere in sine. Cum m-as putea supara pe tine?

 

White noise, bai lacheul nimanui! Ai cazut psihic si ai ajuns sa confunzi viata reala cu forumul. Dar tot prost si sarac esti in amandoua.

Spune, ce tarife are ma-ta?

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Nu stiu cum se face, dar in ultima vreme au luat-o razna astea fara activitate notabila.

E atacul clonelor combinat cu atacul prostituatelor expirate.

Ma rog, nimic nu e intamplator. Anumiti utilizatori vechi au si ei vina lor pentru ca le-au dat nas si le-au cautat in coarne. Imi pare rau, insa asta e adevarul.

 

:offtopic aici vorbim de basini,  nu divagam aiurea ,iti plac sau nu basinile, asta e subiectul , vorbim/scriem  civilizat  sau besim ?

  • Like 5
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

COMUNICAT CLEN AIR   ;

un venerail maestru ninja , apare si dispare rapid pe orice topic, zgreaptana cativa pixeli  si pleaca in tromba ,nu inainte de a arunca ,ca sa-si piarda urma ,petarda urat mirositoare ,,besi ma ,,imputind in urma-i toate topicele

CLEAN AIR recomanda  venerabilului ninja basinos ,carantina la domiciliul sau si exercitii Kegel  intensive pentru controlul sfincterului anal

Evanghelia dupa Pipilica.

Psalmul 37

Nu incepe un razboi daca nu esti sigur ca il castigi.

  • Like 11
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

White noise, bai lacheul nimanui! Ai cazut psihic si ai ajuns sa confunzi viata reala cu forumul. Dar tot prost si sarac esti in amandoua.

Spune, ce tarife are ma-ta?

Vai, cine te-a suparat?

Cine apasa o face pe propria lui raspundere. :)

 

Baga-mi-ai pula-n ma-ta cu mana ta! :)

Mars, pisa-m-as pe tine de cacat bolnav! Sa-i dau la muie lu' ma-ta pana se indragosteste iremediabil. Cum e sa fii un impotent spart in gaoaza? Te poti suporta cand te uiti dimineata in oglinda? Nu-ti vine sa vomiti? Pisa-m-as pe sufletul tau de javra imputita, de potaie maidaneza.

 

  • Like 15
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:offtopic aici vorbim de basini,  nu divagam aiurea ,iti plac sau nu basinile, asta e subiectul , vorbim/scriem  civilizat  sau besim ?

Fiind vorba de tine, probabil ne vei spune ca si in basini exista ceva ezoteric si mistic. 

Basina reptiliana, basina serpiliana, samd.

  • Like 15
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:surreal
  • Oras:surreal

Marta, eu am criticat frecvent falsitatea personaului care te deraneaza, insa aduti aminte ca esti o doamna.

 

Si in ultima vreme multi ati devenit tare retosi. Spun si despre tine deceiver,care imi esti simpatic si ai avut mereu bunacuviinta cu mine si multi altii care nici macar nu merita numiti.

 

V-as ruga sa tineti tot soiul de functii fiziologice in toaletele unde va duceti viatisoara, pentru ca unii oameni {si-s convinsa ca nu simt doar eu asta} sunt sensibili la unele defecari la tot pasul ca sa zic asa. Daca arunci un ochi de curiozitate constati ca tot forumul si mai ales DG-ul este umplut de fecale si alte scarbosenii, care daca trebuie sa existe neaparat, macar sa fie accesate in sectiunea de dominare si fetish,unde daca te duci stii ca dai si cu ochi de asa ceva...

 

P:ersonal eu nu stiu cum ma prindeti mereu cu citate directe in trecut si asemenea topice fix cand ma intreb in sinea mea oare eu ce pap bun astazi si lezne de inteles imi piere cheful de orice. Fiti mai cilizati  chiar si cand va expuneti lipsa de simpatie fata de careva!

.

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Marta, eu am criticat frecvent falsitatea personaului care te deraneaza, insa aduti aminte ca esti o doamna.

 

Si in ultima vreme multi ati devenit tare retosi. Spun si despre tine deceiver,care imi esti simpatic si ai avut mereu bunacuviinta cu mine si multi altii care nici macar nu merita numiti.

 

V-as ruga sa tineti tot soiul de functii fiziologice in toaletele unde va duceti viatisoara, pentru ca unii oameni {si-s convinsa ca nu simt doar eu asta} sunt sensibili la unele defecari la tot pasul ca sa zic asa. Daca arunci un ochi de curiozitate constati ca tot forumul si mai ales DG-ul este umplut de fecale si alte scarbosenii, care daca trebuie sa existe neaparat, macar sa fie accesate in sectiunea de dominare si fetish,unde daca te duci stii ca dai si cu ochi de asa ceva...

 

P:ersonal eu nu stiu cum ma prindeti mereu cu citate directe in trecut si asemenea topice fix cand ma intreb in sinea mea oare eu ce pap bun astazi si lezne de inteles imi piere cheful de orice. Fiti mai cilizati  chiar si cand va expuneti lipsa de simpatie fata de careva!

.

Ai laaaviuuuu!!! :)

Draga mea,știi ca eu doar fac mișto de ei ;)

Când îi vezi cum se agită... Iti vine sa le mănânci suflețelul :))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...