Sari la conținut

Cel mai trist user


  

43 membri au votat

  1. 1. Care este cel mai trist user al forumului?

    • dmx dmx
      11
    • pipilica aka satulcuprosti
      11
    • petrepetre02
      3
    • henzo aka colorado si clonele
      12
    • picon
      11
    • pisicuts
      7
    • alexqwerty si clonele lui
      5
    • promovator aka putzifer77
      8
    • machucambo
      13
    • sarlatanu aka tendoi
      2
    • raffaello
      3
    • brett
      6
    • obsedatu
      10
    • burgman4 (5,300 postari in 4 luni)
      7
    • justlove
      5


Postări Recomandate

  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Sunt prosti. Sunt saraci. Unii dintre ei viseaza la o cariera de proxenet, sperand sa scape de saracie. Toti sunt, insa, niste clovni tristi. Toata incrancenarea lor, tot efortul si - in cazul unora - banii pe care ii investesc in acest forum sunt expresia virtuala a vietii lor triste in realitate.

 

Este evident ca nici un om obisnuit, care este multumit de viata lui, care are o sotie sau o iubita care tine la el si-l respecta, care are copii, care are job, care are hobbyuri si prieteni, nu va sta non-stop pe un forum de curve.

Nu va hartui femei sau alti useri.

Nu va pierde cate 6 ore odata pentru a da cateva sute de minusuri unui alt membru.

Nu va insista la infinit pentru a-si impune propriul punct de vedere, uneori pe seama unui subiect ridicol - precum 'prostituata este curva sau nu ?'

Nu va fi agresiv in permanenta, nu va fi mereu vulgar si nu va lua in pula mame, morti si copii laolalta.

Nu se va umple de penibil incercand sa para cult sau magnat, cand el de-abia leaga 3 cuvinte intr-o propozitie simpla, si locuieste cu parintii intr-un apartament de 2 camere.

Nu va demonstra prin fiecare postare ca este un om trist, care-si uraste propria viata, pentru care singura bucurie se gaseste in problemele altor oameni.

 

Sa-l votam pe cel mai trist user al forumului! Votul este secret, evident! Puteti vota mai multe variante concomitent.

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

 

:) Nu e plagiat, nene! Believe it or not, chiar nu tineam minte topicul tau.

Aici este poporul invitat sa-si exprime opinia prin vot democratic. Unde mai pui ca, in ultima vreme, au aparut cativa 'candidati' extrem de seriosi. :laugh2

 

PS Ai votat macar?

 

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

:) Nu e plagiat, nene Paraschiv ! Believe it or not, chiar nu tineam minte topicul tau.

Aici este poporul invitat sa-si exprime opinia prin vot democratic. Unde mai pui ca, in ultima vreme, au aparut cativa 'candidati' extrem de seriosi. :laugh2

 

PS Ai votat macar?

 

 

Am corectat eu. :)

Pai are sens? Eu nu mi-am schimbat opinia. 

L-ai uitat pe stii tu cine!

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Am corectat eu. :)

Pai are sens? Eu nu mi-am schimbat opinia. 

L-ai uitat pe stii tu cine!

 

Multumesc frumos!

Imi permit sa-ti reamintesc ca votul nu este atat un drept, cat, mai ales, o responsabilitate.

 

Acum ma pui pe ganduri. Am facut lista la repezeala, recunosc. Pe cine am uitat? Un indiciu macar?

 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Am corectat eu. :)

Pai are sens? Eu nu mi-am schimbat opinia. 

L-ai uitat pe stii tu cine!

 

Nu stiu daca ne gandim la acelasi user, da' constat ca l-am uitat pe vesnic incruntatul pulesteu. Impardonabil! :slap2 :slap2

 

Cum se face că m-a uitat????

Asta e,data viitoare :)

 

Pe lista asta am pus doar persoane cu capacitate de exercitiu.

Zi buna in continuare!:)

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu stiu daca ne gandim la acelasi user, da' constat ca l-am uitat pe vesnic incruntatul pulesteu. Impardonabil! :slap2 :slap2

 

 

 

Pe lista asta am pus doar persoane cu capacitate de exercitiu.

Zi buna in continuare!:)

Nu reușești deloc sa ma nervezi, abia-mi zgârii vopseaua.Ca-ți dădeam io la "capacitate" de rămâneai în exercițiu pe "veață " :))))
Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Nu stiu daca ne gandim la acelasi user, da' constat ca l-am uitat pe vesnic incruntatul pulesteu. Impardonabil! :slap2 :slap2

 

 

 

 

Neah! Mai cauta.

Pulesteu nu are legatura cu al tau clasament, la fel cum nu au legatura multi de acolo. 

Acum ceva timp noi doi am gandit la fel (belive it or not). :)

  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt prosti. Sunt saraci. Unii dintre ei viseaza la o cariera de proxenet, sperand sa scape de saracie. Toti sunt, insa, niste clovni tristi. Toata incrancenarea lor, tot efortul si - in cazul unora - banii pe care ii investesc in acest forum sunt expresia virtuala a vietii lor triste in realitate.

 

Este evident ca nici un om obisnuit, care este multumit de viata lui, care are o sotie sau o iubita care tine la el si-l respecta, care are copii, care are job, care are hobbyuri si prieteni, nu va sta non-stop pe un forum de curve.

Nu va hartui femei sau alti useri.

Nu va pierde cate 6 ore odata pentru a da cateva sute de minusuri unui alt membru.

Nu va insista la infinit pentru a-si impune propriul punct de vedere, uneori pe seama unui subiect ridicol - precum 'prostituata este curva sau nu ?'

Nu va fi agresiv in permanenta, nu va fi mereu vulgar si nu va lua in pula mame, morti si copii laolalta.

Nu se va umple de penibil incercand sa para cult sau magnat, cand el de-abia leaga 3 cuvinte intr-o propozitie simpla, si locuieste cu parintii intr-un apartament de 2 camere.

Nu va demonstra prin fiecare postare ca este un om trist, care-si uraste propria viata, pentru care singura bucurie se gaseste in problemele altor oameni.

 

Sa-l votam pe cel mai trist user al forumului! Votul este secret, evident! Puteti vota mai multe variante concomitent.

 

Asta e lista cu cei care te-au suparat? Cat de trist sa fii sa compui liste pe forum?  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Sunt prosti. Sunt saraci. Unii dintre ei viseaza la o cariera de proxenet, sperand sa scape de saracie. Toti sunt, insa, niste clovni tristi. Toata incrancenarea lor, tot efortul si - in cazul unora - banii pe care ii investesc in acest forum sunt expresia virtuala a vietii lor triste in realitate.

 

Este evident ca nici un om obisnuit, care este multumit de viata lui, care are o sotie sau o iubita care tine la el si-l respecta, care are copii, care are job, care are hobbyuri si prieteni, nu va sta non-stop pe un forum de curve.

Nu va hartui femei sau alti useri.

Nu va pierde cate 6 ore odata pentru a da cateva sute de minusuri unui alt membru.

Nu va insista la infinit pentru a-si impune propriul punct de vedere, uneori pe seama unui subiect ridicol - precum 'prostituata este curva sau nu ?'

Nu va fi agresiv in permanenta, nu va fi mereu vulgar si nu va lua in pula mame, morti si copii laolalta.

Nu se va umple de penibil incercand sa para cult sau magnat, cand el de-abia leaga 3 cuvinte intr-o propozitie simpla, si locuieste cu parintii intr-un apartament de 2 camere.

Nu va demonstra prin fiecare postare ca este un om trist, care-si uraste propria viata, pentru care singura bucurie se gaseste in problemele altor oameni.

 

Sa-l votam pe cel mai trist user al forumului! Votul este secret, evident! Puteti vota mai multe variante concomitent.

 

pre_1506370332__apathy.gif

  • Like 2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...