Sari la conținut

Cel mai trist user


  

43 membri au votat

  1. 1. Care este cel mai trist user al forumului?

    • dmx dmx
      11
    • pipilica aka satulcuprosti
      11
    • petrepetre02
      3
    • henzo aka colorado si clonele
      12
    • picon
      11
    • pisicuts
      7
    • alexqwerty si clonele lui
      5
    • promovator aka putzifer77
      8
    • machucambo
      13
    • sarlatanu aka tendoi
      2
    • raffaello
      3
    • brett
      6
    • obsedatu
      10
    • burgman4 (5,300 postari in 4 luni)
      7
    • justlove
      5


Postări Recomandate

  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Vanatorul e super intelectual si rafinat - d-aia ii place sa trimita femeile la cratita.

 

Nu am trimis pe nimeni nicaieri, nu am dreptul de a o face. Era doar o sugestie, si se referea la poze.

Ai o minte ingusta si trista, Puleleule, de ai ajuns sa te folosesti de o femeie ca sa ma altoiesti pe mine.

 

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

 
 

 


Da, inca unul care ma ignora, da' imi dedica o postare de un sfert de pagina! :slap2

Vezi ca nu sunt singurul care te-a mirosit cu ce te ocupi aici pe forum.

 

 

 

Bine prietene , miroase in continuare ! Daca tot esti asa tare in scormonit forumul si a acuza , cauta un pic , cand ai tu timp , cam ce acctivitate am avut si am pe forumul asta !

 

Mult succes .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am trimis pe nimeni nicaieri, nu am dreptul de a o face. Era doar o sugestie, si se referea la poze.

Ai o minte ingusta si trista, Puleleule, de ai ajuns sa te folosesti de o femeie ca sa ma altoiesti pe mine.

Ca tot vorbeai de credibilitate - d-aia tu nu beneficiezi de asa ceva. Postezi super fals si duplicitar.

Fraza "sa nu te mai implici in chestiuni care solicita un anumit efort intelectual, si sa revii la postarea de poze cu pahare de vin si oale cu mancare" indica un nivel enorm de aroganta, narcisism si grobianism din partea ta.

Mi-ar fi greu sa fiu atat de bulangiu. Tie iti vine natural.

N-am cum sa fiu trist. Tu esti ala trist pentru ca esti vesnic nemultumit. Tot timpul ai ceva de reclamat.

Viata poate fi si misto. Futi o fata super piesa, mananci ceva misto, o caterinca frumoasa si tot asa.

  • Like 16
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am trimis pe nimeni nicaieri, nu am dreptul de a o face. Era doar o sugestie, si se referea la poze.

Ai o minte ingusta si trista, Puleleule, de ai ajuns sa te folosesti de o femeie ca sa ma altoiesti pe mine.

 

Ți-ai batut joc de femeia aia nenorocitule

Hai că suntem la ora adevarului am zis sa nu zic dar prea ma cauți

 

Zi bă nenorocitule de ce te-a părăsit nevasta ?

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu

Ți-ai batut joc de femeia aia nenorocitule

Hai că suntem la ora adevarului am zis sa nu zic dar prea ma cauți

Zi bă nenorocitule de ce te-a părăsit nevasta ?

L a parasit nevasta???Aaaaaaaaaahahahahahahahahaha idiotu pulii

Pe asta nici un vierme nu l ar suporta dar o nevasta. Am auzit ca e poponar gretos ii place numa sa suga pula nu vezi si aici de asta vine sa ne suga pe noi.Nu ma intreba cine mi a zis .Ma sa a spus ca e rusine cu el

  • Like 12
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

 

 

 

 

Bine prietene , miroase in continuare ! Daca tot esti asa tare in scormonit forumul si a acuza , cauta un pic , cand ai tu timp , cam ce acctivitate am avut si am pe forumul asta !

 

Mult succes .

 

Nu esti suficient de important pentru a-ti acorda mai mult de cateva postari.

Si, in mod cert, nu suntem prieteni.

 

Tie iti recomand sa te intorci la colorare rapida.

 

Ca tot vorbeai de credibilitate - d-aia tu nu beneficiezi de asa ceva. Postezi super fals si duplicitar.

Fraza "sa nu te mai implici in chestiuni care solicita un anumit efort intelectual, si sa revii la postarea de poze cu pahare de vin si oale cu mancare" indica un nivel enorm de aroganta, narcisism si grobianism din partea ta.

Mi-ar fi greu sa fiu atat de bulangiu. Tie iti vine natural.

N-am cum sa fiu trist. Tu esti ala trist pentru ca esti vesnic nemultumit. Tot timpul ai ceva de reclamat.

Viata poate fi si misto. Futi o fata super piesa, mananci ceva misto, o caterinca frumoasa si tot asa.

 

Stim, stim ... totul e 'misto' in viata Puleleului. Mancare chinezeasca servita cu paine, fetite la 50 de lei finalizarea, puncte de reputatie (boala ta!) pe forum!

You got it all, Puleleule! Ramane doar sa-ti invingi depresia si frustrarile care te macina de ceva vreme.

 

Ți-ai batut joc de femeia aia nenorocitule

Hai că suntem la ora adevarului am zis sa nu zic dar prea ma cauți

 

Zi bă nenorocitule de ce te-a părăsit nevasta ?

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2

Disperatule, saracia si viata in apartamentul parintilor te-au prostit de tot.

Data viitoare cand mai inventezi ceva despre mine, cauta ceva cu impact emotional la public.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Nu esti suficient de important pentru a-ti acorda mai mult de cateva postari.

Si, in mod cert, nu suntem prieteni.

 

Tie iti recomand sa te intorci la colorare rapida.

 

 

 

Stim, stim ... totul e 'misto' in viata Puleleului. Mancare chinezeasca servita cu paine, fetite la 50 de lei finalizarea, puncte de reputatie (boala ta!) pe forum!

You got it all, Puleleule! Ramane doar sa-ti invingi depresia si frustrarile care te macina de ceva vreme.

 

 

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2

Disperatule, saracia si viata in apartamentul parintilor te-au prostit de tot.

Data viitoare cand mai inventezi ceva despre mine, cauta ceva cu impact emotional la public.

Te am mai banat odata poponarule!!!!Cum te face asta sa te simti jigodie?Ahahahahahahahaha

EU ,TIGANUL TE AM BANAT vierme gretos!!!!Ahahahahahahahahahahahahahahahahhaa

  • Like 12
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

L a parasit nevasta???Aaaaaaaaaahahahahahahahahaha idiotu pulii

Pe asta nici un vierme nu l ar suporta dar o nevasta. Am auzit ca e poponar gretos ii place numa sa suga pula nu vezi si aici de asta vine sa ne suga pe noi.Nu ma intreba cine mi a zis .Ma sa a spus ca e rusine cu el

Bineînțeles :)

De ce crezi ca tot imi zice ca stau cu părinții, il doare cand vede o familie unită

Nu e ușor pentru el cand stie ca alt bărbat i-a luat locul de soț,tată

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stim, stim ... totul e 'misto' in viata Puleleului. Mancare chinezeasca servita cu paine, fetite la 50 de lei finalizarea, puncte de reputatie (boala ta!) pe forum!

You got it all, Puleleule! Ramane doar sa-ti invingi depresia si frustrarile care te macina de ceva vreme.

Poti spune orice, insa esti in depresie, ai un nivel de incredere in sine foarte scazut si esti plin de ura. Postarile tale par a fi un strigat dupa ajutor.

  • Like 14
  • Minus 9
Link spre comentariu

Bineînțeles :)

De ce crezi ca tot imi zice ca stau cu părinții, il doare cand vede o familie unită

Nu e ușor pentru el cand stie ca alt bărbat i-a luat locul de soț,tată

Alti barbati.Nevasta sa s a mai futut cu cativa dupa ce l a aruncat pe asta la gunoi Ahahahahahhahahahahaha

Oricum saraca femeie a fost o sfanta si daca a stat cu asta 24 de ore.

  • Like 13
  • Minus 18
Link spre comentariu

Poti spune orice, insa esti in depresie, ai un nivel de incredere in sine foarte scazut si esti plin de ura. Postarile tale par a fi un strigat dupa ajutor.

Ai auzit ca nevasta sa traieste cu altu iar el doarme in fiecare zi cu gandul ca aia l a aruncat ca pe un tampon folosit.:)))))))
  • Like 12
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Te am mai banat odata poponarule!!!!Cum te face asta sa te simti jigodie?Ahahahahahahahaha

EU ,TIGANUL TE AM BANAT vierme gretos!!!!Ahahahahahahahahahahahahahahahahhaa

 

Incerci sa pari vesel, da' rasul tau e fortat, bre dmx-ule! Baga un sandwich de la benzinarie, poate iti mai vii in fire. Si asculta-l pe tatucul tau pe forum, 'nu mai lua totul pe persoana fizica'!

 

PS M-am simti bine cand m-ai banat, Si mai bine cand am revenit la doua minute, de te-am facut sa-ti dea lacrimile de ciuda.:)

 

Bineînțeles :)

De ce crezi ca tot imi zice ca stau cu părinții, il doare cand vede o familie unită

Nu e ușor pentru el cand stie ca alt bărbat i-a luat locul de soț,tată

 

Inca nu esti suficient de incisiv. Si nu mai incerca sa-ti faci un titlu de glorie din faptul ca traiesti cu parintii.

 

Poti spune orice, insa esti in depresie, ai un nivel de incredere in sine foarte scazut si esti plin de ura. Postarile tale par a fi un strigat dupa ajutor.

 

:) Pai ce facem, Puleleule? Iarasi imi preiei ideile?

Cat de gogoman si de trist trebuie sa fii incat sa nu fii capabil sa vii cu propriile-ti replici?

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am si argumente pentru spusele mele.

Activitatea ta de pe forum e toxica. Esti foarte negativist, vesnic nemultumit.

Vezi peste tot conspiratii, hartuiri, victime si calai. Ai o viziune mult prea dramatica. E doar un forum.

 

E adevarat ca m-ai acuzat de aceste lucruri, insa asta pentru ca stii ca ai o problema si incerci sa arunci pisica moarta in curtea altuia.

  • Like 17
  • Minus 9
Link spre comentariu

Incerci sa pari vesel, da' rasul tau e fortat, bre dmx-ule! Baga un sandwich de la benzinarie, poate iti mai vii in fire. Si asculta-l pe tatucul tau pe forum, 'nu mai lua totul pe persoana fizica'!

 

PS M-am simti bine cand m-ai banat, Si mai bine cand am revenit la doua minute, de te-am facut sa-ti dea lacrimile de ciuda.:)

 

 

 

Inca nu esti suficient de incisiv. Si nu mai incerca sa-ti faci un titlu de glorie din faptul ca traiesti cu parintii.

 

 

 

:) Pai ce facem, Puleleule? Iarasi imi preiei ideile?

Cat de gogoman si de trist trebuie sa fii incat sa nu fii capabil sa vii cu propriile-ti replici?

vai ce mare ciuda mi ai facut ca ai revenit.Ce puteai si tu sa faci ?Bine ca nu zici ca ce ciuda mi ai facut ca ai continuat sa respiri:))))Ahahahahahahahahaha
  • Like 14
  • Minus 18
Link spre comentariu

Eu am si argumente pentru spusele mele.

Activitatea ta de pe forum e toxica. Esti foarte negativist, vesnic nemultumit.

Vezi peste tot conspiratii, hartuiri, victime si calai. Ai o viziune mult prea dramatica. E doar un forum.

 

E adevarat ca m-ai acuzat de aceste lucruri, insa asta pentru ca stii ca ai o problema si incerci sa arunci pisica moarta in curtea altuia.

Asta vine aici zilnic sa si ia doza de muie .Ahahahahahahaha
  • Like 14
  • Minus 18
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ți-ai batut joc de femeia aia nenorocitule

Hai că suntem la ora adevarului am zis sa nu zic dar prea ma cauți

Zi bă nenorocitule de ce te-a părăsit nevasta ?

Aoleu....ceeeee???? :)))))
  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Perceptia pe care tu o ai. Indiciu: cel mai trist si cel mai trist e ultimul user care ti-a dat stelute la profil. Ofensator cand te aprecieaza personaje triste!

 

Nu fi agitata ca iar ne suparam si schiauni pe aici  :laugh2

 

Adica ce poate fi mai trist pentru o femeie (in caz de esti una) sa culeaga zilnic postari ptr. a le reposta pe topicul acela (stii tu care) sau sa-si  expuna in mod constant halimosul pe  Topicul de mancare., doar ptr. a fi apreciata ? Si Veta de la tara are cu totul alte preocupari zilnice mult mai imbucuratoare  De chat-ul de  kkt , o alta ocupatie plina de absurditate , care emana o adevarata inteligenta  nu mai spun nimic   Deci ca personaj care se desfasoara/defileaza pe aici fara un scop precis si pe un site  cu  un profil  de curvasareala , te-as incadra destul de usor la o adevarata mediocritate...ti-am mai spus-o de altfel si in trecut   , dar te las sa te agiti , in zadar , ca tot nu ai sa intelegi (tot din crasa mediocritate)   :)

  • Like 16
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu fi agitata ca iar ne suparam si schiauni pe aici  :laugh2

 

Adica ce poate fi mai trist pentru o femeie (in caz de esti una) sa culeaga zilnic postari ptr. a le reposta pe topicul acela (stii tu care) sau sa-si  expuna in mod constant halimosul pe  Topicul de mancare., doar ptr. a fi apreciata ? Si Veta de la tara are cu totul alte preocupari zilnice mult mai imbucuratoare  De chat-ul de  kkt , o alta ocupatie plina de absurditate , care emana o adevarata inteligenta  nu mai spun nimic   Deci ca personaj care se desfasoara/defileaza pe aici fara un scop precis si pe un site  cu  un profil  de curvasareala , te-as incadra destul de usor la o adevarata mediocritate...ti-am mai spus-o de altfel si in trecut   , dar te las sa te agiti , in zadar , ca tot nu ai sa intelegi (tot din crasa mediocritate)   :)

Dar tu ce scop ai ? :hmmm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A , am uitat !!! Să agati **spam editat**e :eek :no2

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pe vanator l a aruncat nevasta sa in buda.Si a tras apa!!!!!!!!!!!!

Și zicea ca unii dintre noi avem neveste "urate,grase,etc etc"

 

Măcar noi avem.

 

Ce sa-i fac,dacă nu se ocupa de ea,era aici la "vânătoare"?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cel mai trist este faptul ca forumul a fost preluat de fraErii din liga judeteana : pipi-pule-dmx, orochi, henzo.

 

Un fel de Mitea, Daminuta si Torje.

Miskin ar fi vrut forumul doar pentru el.

N-a fost sa fie. :(

:(

:(

:(

:(

:(

:(

:(

:(

Cand plange se aude de la Bangkok la Valenii de Munte.

  • Like 16
  • Minus 9
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Cel mai trist este faptul ca forumul a fost preluat de fraErii din liga judeteana : pipi-pule-dmx, orochi, henzo.

Un fel de Mitea, Daminuta si Torje.

Ce-ai făcut Bobita,te-ai dat jos din avion? :)))

Zi naiba The Deceiver, ca de pe Orochi nu mai postez/intru de peste un an jumate. ;)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...