Sari la conținut

Maria Antibila - 0735689282


Vizitator proxenet

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

asa dezordine este la tine acum?..

 

cu toate ca nu se vorbeste de bine de aceasta dr. am ajuns acum 2 saptamani la ea, am sunat, la tel. o voce placuta, am intrebat daca este libera in 10 min, a spus ca nu poate decat in 40 minute ca mai are o programare si daca poate sa ma sune cand termina, in timpul spus a revenit cu tel. si am plecat catre ea. locatia vis-avis de Temple. imi spune aresa si urc, ma intampina o dr. slabuta dar foarte placuta vederi si ma invita sa ma descalt la usa  dupa care ne asezam pentru cateva vorbe, dupa 5 min iau un prosop curat si intru la dus dupa ce am iesit a intrat si ea, dupa ne retragem in dormitor, acolo surpriza, o prestatie de nota 10, un oral foarte bine facut si cu multa saliva, atenta si la imprejurimi, dupa 10 min de oral am trecut la normal, si acolo foarte activa, mai ales ca este usurica, a si luat-o putin in brate, la perete, etc., finalizat in balonas, un dusulet la final si am plecat cu gandul la a 2 a vizita.

Fata 8

Oral 10

Normal 10

GFE 10

de revenit DA

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Inteligence it's the new sexy.

 

chose smart, be mine??

 

buna sunt maria, nonconformista ,simpatica ,vorbareata si cu zambetul pe buze mereu !respectul ,igiena si punctualitatea sunt prioritare!

 

serviciile oferite sunt intotdeauna timpul si compania mea alaturi de tine de aceea pun accent pe calitate nu pe cantitate.

be smart!

 

30min in compania mea este 100ron

60min in compania mea este 200ron

Sex normal , sex oral si un bun masaj de relaxare 😘

 

ÃŽncep de la 10:00 si lucrez pana la 20:00. Va pup si ,va astept cu mare drag intr-un cadru intim si curatpost-246430-0-98925800-1509452933_thumb.jpgpost-246430-0-88972700-1509452993_thumb.jpgpost-246430-0-40719900-1509453037_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

post-246430-0-83211000-1509365074.jpg

 

Buna Maria.

 

Am rugămintea sa postezi doar fotografiile tale si nu ale altor fete de pe diverse site-uri.

 

Pentru conformitate, unde am mai găsit aceasta fotografie:

https://www.vsyako.net//wp-content/uploads/2017/05/99cf98e4df05faf6984144a8b6a9a175.jpg

https://thechive.com/2016/04/03/sunday-is-a-good-day-for-lingerie-43-photos/

https://thechive.com/2016/12/26/santa-put-the-best-lingerie-pictures-of-2016-under-the-tree-64-photos/

 

https://thechive.files.wordpress.com/2016/04/02eac9bdd4bd79c57782a44b42806850.jpg?quality=85&strip=info&w=600

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Fratilor !

 

Personajul acesta, Antibila, are grave probleme. Ori de caracter, ori la "bila"...

De ce scriu aceasta...

Am fost curios sa o intilnesc pe "domnisoara".

Am sunat in repetate rinduri dar fara succes.

Pina la urma a catadicsit sa-mi raspunda la sms, programindu-ma ea la ora 15.30. Atentie : ea a stabilit ora !

Dupa cum se poate vedea din mesajul meu de mai sus, la ora respectiva eram la punctul stabilit de intilnire, ea avind telefonul inchis (desi stia clar de programare), dar avind timp sa posteze pe site !

Pina la urma a vazut postarea mea si dupa cum se vede mi-a dat alt numar de telefon.

Am sunat si m-a indrumat pina in fata blocului (pretextind inept ca si-a schimbat telefonul si de aceea e inchis ! ! !)

Ajuns in fata blocului , ma anunta ca nu ma poate primi deoarece are deranj in casa ! ! !

Desi i-am explicat ca am venit pe jos, ca deja statusem destul ca fraierul in frig si ca nici nu mai am baterie la telefon, ea o tinea le a ei ca nu a facut patul ! ! !

Dar in acelasi timp are dispozitie sa posteze si sa faca invitatii ! ! !

 

Concluziile le trageti singuri !

 

Antibilo fata, ce pot sa-ti spun ?

Cu stingul ai inceput, cu stingul ai continuat si tot cu stingul te indrepti in viziteza catre locul unde apartii :ESCOTRE DE EVITAT ! ! !

Pe cit esti de mincinoasa si fara caracter, pe atit esti de lipsita de minte !

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...