Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

Poze noi (claritate 0 )  :)
Astăzi disponibilă până la ora 20:00
Aștept programări la numărul 0746682569 telefonice sau pe whatsapp (numărul de Vodafone este închis pentru o scurta perioada (l-am pierdut prin casa  :)) ) 
Va pupacesc și va aștept  

 

da...a gresit in comentariu o cifra 7 cu 8 de asta vorbeam cu un strain cu accente ciudate de romanica

Link spre comentariu

sper ca n-ai vorbit prostii ca sa vezi ce drepte in figura isi incaseaza nevastasa la cati fuckeri il suna pe tip

Nu am intrebat la vrajeala de unu Ion si nu mai stiu ce nume de familie...m-am scuzat ca nu se aude bine si ca l-am deranjat cu numar gresit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Bueey s- a făcut bună rău fata asta.

Când am vizitat-o ultima data s-a așezat la supt în pozitia specifica "Sabroso"(Ana Maria pt. cunoscători) si la cum i se mișcau titele și curul m-a terminat aproape instant.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Hmm... ce se mai discuta pe aici :)))

Scuze băieți ca nu am mai fost de găsit zilele acestea, dar am avut o “supriză” neplăcuta și a trebuit sa fug o leacă pana la casa bătrânească :))

Daaar... am revenit! Nu o sa fiu de găsit nici azi sau maine ca nu vreau sa păcătuiesc :))) dar de luni in colo același număr, același adresa, același fata, aceleași servicii, același tarif :)))

Va pupacesc tare și ne vedem curând

P.s. PAȘTE FERICIT!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:prin judetu' scaldatu' de soarili
  • Oras:prin judetu' scaldatu' de soarili

Mie nu-mi plac brunetele fel, ca vorba unui amic, daca gasesti un floc blond prin gura iti zici, puuuullaaa mea, zambesti si-l scuipi. Daca daca gasesti unul brunet, incepe freamatul interior, o fi al ei, o fi al meu, si daca e al meu o fi de la cur... si-asa o dai in bulimii si scade minunatia de protectia muncii pentru fruntile fetelor.

Ca tot am inceput sa ma spovedesc pe forumul asta, recunosc am vizitat-o si pe dameta in trecutul de loc indepartat.

Overall, ia un 8 de la mine pentru ca arata ca si colega aia de banca pe care nu te-ai fi gandit a o fute neam desi puteai, iar peste ani ajungi sa-ti regreti infatuarea infantila. E pe gen, nu e floare ca narcisa - nici barbat ca Monalisa da' in trecut, acu' cand iti vezi colega cu curul ala maxim futabil la plaja cu prostul ei de meserie contabil, iti pare rau.

Tatele surclaseaza gogoasa, iar eu nu-s un tate-man - nu pun femeile in patru labe ca sa le pun mulgatoare automate -  oralul e de 8, normalul tot pe-acolo iar GFE-ul pe aceeasi linie.

De vizitat si revizitat atunci cand ti-ai luat teapa de la una de "lucs" sau cand ai ramas fara bani de la una pe bune de lux, e accesibila, volubila, fara basini in cap desi cu o pereche, doua de sosete in sutien ar putea sa-si ia cateva, din fericire nu-i cazul. Spor la clapacit buci transpirate.

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...