Sari la conținut

Claudia_sexxy,noua in domeniu 0729 320 598


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare natiune futacioasa!

 

Rasfoind forumul si biblia in cautare de ceva nou m-am oprit la anuntul D-rei Claudia  si Sexxy . Sunat la numarul din titlu, raspuns din prima fara prea multe detalii am intrebat de locatie si in cateva minute am fost la usa domnisoarei. Domnisoara Claudia m-a asteptat in tr-un capot negru si lenjerie intima rosie, cocotata pe niste tocuri care o faceau mai inalta oricum o aparitie impresionanta.  M-a invitat in camera mi -a prezentat serviciile si preturile, mi-a oferit un pahar cu apa rece si m-a intrebat daca vreau dus .

Am primit prosop si tzusti la dus cand m, am inrors am inceput cu FK si imbratisari , e foarte senzuala, pupaturi peste tot si ea pe mine si eu pe ea, are tate cam mici dar frumusele, ceva sunculitze dar acceptabile , piele fina , alba placuta d-ra are ceva kg in plis dar totul sta f bine pe ea. Dupa ceva pupaturi se coboara spre Alexandru cel Mare si incepe un oral bun umed cu supt  lins de oo , apio am trecut eu deasupra am pus-o pe burta am pus caciulita si I-am infipto pe la spate direct a oftat usor a placer si dupa cateva miscari s-a umezit toata natural am mai stat asa apoi am mai futut capra cateva minute in care mi -a dat niste contre de m-a terminat rapid si fara comentarii. Am ramas uimit cat de repede a reusit sa ma termine. Pe tot parcursul actiunii ne -am pupat si mi-a aruncat priviri dealea lascive , are si ochii f patrunzatori si cred ca si efectul machiajului a mai contribuit, a se vedea pozele.

 

Dupa consumarea actului am mai trancanit cateva min. si valea ca aveam treaba cu baietii la biroul de la Baricade.

 

Note:

 

Dameza: 9: chiar daca e un pic grasuta e frumoasa, mie mi plac alea slim.

Oral:9 facut ca la carte.

Normal: 9 e buna si ii place sa fie penetrate, m-a executat.

Locatie: 9 specifica futingului, baie cu detoate, curat

GFE:9 draguta amabila

Amenda: 100

 

De revenit pt explorari avansate. Data viitoare cu mai mult timp .

Eu nu ma arunc la mai mult de la" prima intalnire".

 

Spor la futut!   si multumesc Claudia.

  • Like 6
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Telefon: +33012345678
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: +33012345678
  • Oras:Bucuresti

Buna!azi sunt disponibila pana la ora 00:00!va pup

Waw, it was magical with you, thank you...

 

By the way, the time pass and I didn't see that we stayed almost 1h30 together, I will give you more money next time, I'm sorry.

 

Will review later, I need to rest now :P

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Waw, it was magical with you, thank you...

 

By the way, the time pass and I didn't see that we stayed almost 1h30 together, I will give you more money next time, I'm sorry.

 

Will review later, I need to rest now :P

 

We are waiting for your review! Thanks for sharing with us and wellcome!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua dragilor!in ciuda timpului de afara, eu va astept sa ne rasfatam impreuna si sa facem nebunii!

100 ron o finalizare

150 ron o ora

Oral neprotejat, normal protejat, finalizare pe corp, fk, cunnilingus, masaj

*pentru finalizare orala, finalizare faciala, annilingus sau uro, se mai adauga 50 ron!va pup si va astept

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

am fost azi,vorbit la telefon,m-a convins si vocea ei sa ma duc.Locatia este pe o strada intre Vacaresti si Tineretului,apartament,curat,fata singura.Pozele sunt ale ei,fata este ok,draguta,cam pe la 1 67 fara tocuri,nu e genul slim,poate are si 2-3 kg in plus,dar arata bine,una peste alta.Putin timida la inceput,dar in pat isi pierde orice urma de timiditate.Am stat o ora am decartat 150 ron.

Locatia-8 am facut dus doar la sfarsit,ca veneam de acasa.Prosop curat.

Fata-per ansamblu,eu i-as da 8+ ,nu arata rau de loc.

Oral NP- 9+ il face ca lumea,cu de toate si peste tot...nu face CIM decat cu bani in plus.

Normal- 9 e implicata,se uita in ochii tai,FK la greu,se excita.

Igiena- aici dau 9 ca nu a facut dus in prezenta mea,dar nu au fost probleme.

GFE-8 poate ar trebui sa fie putin mai vorbareata.

Sincer,eu o recomand,are un pret corect si servicii bune.

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...