Sari la conținut

Sexi blonda 0751976698


djfun000

Postări Recomandate

  • Oras:SOMEWHERE
  • Oras:SOMEWHERE

Recenzia lui inspiresex ar suna astfel. Eu fusasi la tanti din imagine,stabilira-si intalnire de pe o cartela pripei de la oringi,luat tramvaiul 2 si dusumam la intalnire.Ajungand la locatie ma gindisem ai de plm cate alocatii merg amu pe pula,da asta e.Ma astepta o ghagica uiiha.Nu am avut prea multe de discutat fiind eu cu oleaca retard,am inceput actiunea.Cand s-a dezbracat am terminat in chiloti.Am dat banii si pedala sa prind tramvaiul.

 

Daca tot aiurea comentezi si fetele le faci vaci, si oamenii care recenzeaza in tot felu,cum vrei sa se comporte cu tine ? Veziti de treaba ta si dane buna pace.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Taci tu chiar nu are nici tare nici cur.anorexica rau

Fie si asa, sunt persoane care plac diverse trupuri de femei, chiar  si super skinny. Este cel mai urat lucru din lume sa critici in halul asta corpul unei femei. Toate au frumusetea lor!Diferita de alt tip de frumusete!

Cand terminati cu prasitul poate va abtineti la asa mojicii, daca vedeti ca nu e pe gustul vostru sa ii faceti un compliment

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Fie si asa, sunt persoane care plac diverse trupuri de femei, chiar si super skinny. Este cel mai urat lucru din lume sa critici in halul asta corpul unei femei. Toate au frumusetea lor!Diferita de alt tip de frumusete!

Cand terminati cu prasitul poate va abtineti la asa mojicii, daca vedeti ca nu e pe gustul vostru sa ii faceti un compliment

Scuze, ti-am dat "like" din greseala. Stai linistita, nu-l vreau inapoi. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Mai, nu stiu ce sa zic ori fata e peste media fetelor din oras , ori am eu o problema cu gusturile. In standardele mele e peste medie.

 cum vine asta ca parca te contrazici un pic...

Atitudine – 8 – invitat pahar de apa NU,vorbareata DA, atasament NU  ,te grabeste NU, telefonul pus pe silentios DA,

 

Atmosfera creata: 7  muzica ambientala NU, imbracaminte sexy NU, pregatiri speciale sa te simti ca acasa NU, Oglinda in care sa te vezi in timpul actului  NU, jocuri de lumini NU .

 

PRELUDIU: 4

 

M-am intins pe s-a pus intre picioarele mele si a inceput sa il maseze pe micut. A pus prezervativul si abea apoi l-a luat in gura.

 

GFE – 6  NU sarut pe buze,  NU FK, Da sarut in ureche, DA sarut pe corp, DA imbratisari, NU alinturi. NU retinuta.

 

Oral – 8   NU neprotejat ( trebuie platit in plus), DA deep, NU scuipa , NU foarte umed, DA atentie la zonele adiacente , NU priviri in ochi, DA 69.  NU pune prez cu gura , NU am simtit dintii, ,  

 

-       pot spune ca e foarte placut oralul pe care il face , chiar daca a fost cu prezervativ am simtit pasiunea, incercari de deep, A fost si un 69 si nu ma mai saturam de gustat pasarica ei curate ,epilate fara mirosuri

 

 Normal – 8 NU a comentat ,   DA  priveliste frumoasa, DAcontre, DA initiative, DAimplicare. NU geme, DA te atinge, DA te trage in ea , DA accepta pozitii :

 

-       se misca mult cand e ea deasupra se implica destul de placut a fost ca desi nu accepta FC m-a sartat in ureche si m-am excitat destul. Cred ca a deranjat-o putin faptul ca am schimbat multe pozitii.

 

Masaj: - NA

 

Anal –   NA 

Pret : - 120 ron/UN NR

 

Timp petrecut:  25 min d_t_d

 

Minusuri:

 

-    nu te primeste cu un pahar cu apa ,

 

-nu te pregateste de actiune printr un preludiu ,

 

-oral neprotejat costa in plus,  

  • Like 4
  • Minus 23
Link spre comentariu

Pai Gfe si preludiu ofera maxim 5 % din fetele care presteaza. Iar servicii oral si normal de 8 cam maxim 50 %.

 

Oricum o prefer pe ea decat pe multe.

 

Nu ca ar fi ea prea buna ci ca nu mai ai ce fute in orasul asta. Eu nu merg de 2 ori decat la fete wow. Nu prea am gasit in 3 ani prea multe la care sa merg a doua oara. Iar cele la care am fost se stiu.

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Pai Gfe si preludiu ofera maxim 5 % din fetele care presteaza. Iar servicii oral si normal de 8 cam maxim 50 %.

 

Oricum o prefer pe ea decat pe multe.

 

Nu ca ar fi ea prea buna ci ca nu mai ai ce fute in orasul asta. Eu nu merg de 2 ori decat la fete wow. Nu prea am gasit in 3 ani prea multe la care sa merg a doua oara. Iar cele la care am fost se stiu.

ia.o acasa :laugh2

  • Like 3
  • Minus 23
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...