Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. E prin Olanda 😂 Acolo e cu dopamina și anandamina multa 😂
  3. Stai liniștit, că și noi facem la fel. 😂
  4. dupa ce am incercat sa citesc a doua oara m a luat cu rău 🤣🤣🤣
  5. Am mai mari sanse sa recitez CNP-ul decat sa-l inteleg... 🤣
  6. De ce a mai luat și el ban?😂😂numai nefăcute se întâmplă pe la noi pe la Tg-jiu😂😂
  7. @escorta17 si-a asumat rolul asta :))
  8. Poți să jignești în continuare.. se pare că doar atât poți! 😘 Mai citește o dată când ești lucid/treaz.. poate-ai să-nțelegi! N-am avut eu treabă cu "pula" sau "durerile" tale.. dar mi s-a părut deplasat să-l citezi pe @Proffmod ca să-i închidă Topicul! De ce?! Unul din motive ar fi acela că d-ra în cauză nu te mai primește? Fapt pe care l-ai recunoscut.. public! De ce nu i-ai cerut rozaliului închiderea (și) altor Topice? Sunt atâtea Topice cu fete care n-au cont plătit.. De corect ce ești? 😂 Ți s-a mai spus să lași "mizeriile" trecutului, să treci peste ele și să te concentrezi pe viitor.. dar nu-nțelegi. Stai liniștit, că nu ești vre-un sfânt prin zonă. P.S. Legat de ceartă.. du-te caută la DG General, eu nu sunt interesat. Dpmdv, certăreții sunt doar cei ipocriți ori cărora nu le place adevărul spus în față.
  9. Nu toată lumea îl înțelege 🤣. Eu mă înțeleg perfect cu el 😁.... Doi dilaii la un loc,😅
  10. Dacă ești reala ,vin la tine foarte curând .Bine ai venit la noi
  11. Mă bucur că te am cunoscut Clau..🫶îți doresc ca toate visele tale...să se îndeplinească înzecit și drumul să ți fie lin și cu multe împliniri 🤗 ❤️🌹!!!
  12. Mai bine numai încerca 😂 E mai rău ca un cod de seif de la BNR 😂
  13. ❤️❤️❤️
  14. Reacția corecta e: nu ne ducem si nici nu dam importanta topicului, nu scriem nu-l ridicam. Ii dam ignor(ei si topicului) cu alte cuvinte! Adevărat ca au luat-o… chiar si daca pleaca de la 200/fin tot se dublează daca vrei un cim si fk sau alte rahaturi minore ca deep la oral sau știu eu… Reacția corecta am scris-o mai sus! Vorbesc in general lucruri care sunt valabile la toate fetele cu tarife exagerate pentru tara in care trăim, nu ma refer doar la titulara topicului!
  15. de ce m o fi mâncat in cur sa descifrez ce ai zis tu aici nici nu m am trezit bine si am obosit... 🤔
  16. Nu. Eu chiar spun asa cum vad, si cred ca vad spre bine. Tu incerci, de ce? , sa ma scoti nu stiu cum. Lasa bancherasule rahaturile astea Nu poti sa intelegi ce poate scoate din tine aceasta Ayahuasca (mai mult, acolo e un spirit care lucreaza la tine, si da si cu tine de pamant daca trebuie, cu mine a dat ). Deci nu intelegi, si lasa atunci un fel de man, ca nu prea are rost Mai bine ai vedea fetita din tine
  17. Împreună cu @Alina2001
  18. Mdaaa. Trebuiau sa mi se aprind nda beculetele mai devreme... Asta e dacă nu citești tot..
  19. Gusturile nu se discuta dar asta nu inseamna ca fiecare de aici nu isi poate exprima parerea sau daca ti o exprimi sa ia foc ca nu le convine ce citesc…
  20. Disponibilă dragilor ❤️🥰
  21. Enegie, tu meriți trasa de urechiușe! 😠
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare