Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. "niveluri" ... continuati 🤭
  3. Am nimerit la ea zilele trecute. locatia - un apartament ok pe Nasaud - cam departe pentru mine dar altfel apartamentul ok. Larisa, o pustoaica, tonifiata, un zambet frumos, inalta, sanii frumosi - 9/10 atitudinea - desi declara ca ii place ce face are foarte multe restrictii si este relativ distanta - 8/10 Oral neprotejat - mi-a facut oralul in picioare, pe pat - interesant dar slabut. Fara deep, fara 🥚🥚. Cativa cm si un pic de limba. 7/10 normal protejat - diverse pozitii. O ajuta foarte mult ca arata bine. Foloseste lubrifiant ceea ce diminueaza mult din experienta. 8/10. overall, totusi as reveni peste ceva timp dupa ce se mai relaxeaza.
  4. Efectiv nu e o persoana frumoasa momentan. Acum si eu i-am zis prost si daca tot am cam gresit. Dar cred ca a fost singura mea greseala. El in schimb spune de uiti de Dumnezeu
  5. Se ține de învârteli și mingecării, asta e problema lui de fapt. Și, cum ar spune Abraham Hicks, e un subțire și o țață 😂😂 care nu are niciun pic de haz...înțepăturile astea și jignirile voalate trebuie și ele îmbrăcate frumos, să le dai puțin haz, umor, altfel n-au niciun farmec dacă le dai așa bădărănește 😂
  6. " Mai și încurajezi des și bați pasul pe loc cu substanțe psihotice interzise în România ca ayahuasca" Si ce conteaza ca e interzisa in frumoasa Romania ? Ar trebui sa fie interzisa? Tu esti un rudimentar, un conformist de iti vine efectiv sa urli! Uite fratele meu cum vad eu Ayahuasca, e ceva deosebit, e un spirit acolo care dirijeaza acea experienta (dar cum sa inteleaga cineva ca tine asa ceva?). Eu, dragonel, as avea solutia pentru ca lumea asta sa mearga mult mai bine, si solutia ar fi ca toti politicienii sa participe la ceremonii cu Ayahuasca E asa simplu de iti vine sa urli, dar evident nu se va intampla!
  7. Tu zici ca eu am jignit ca te-am facut prost (repede ai sarit)? Daca tot singura mea jignire Dar tu nu ar trebui sa sari ca eu te jignesc pentru ca tu esti jignirea intruchipata! De exemplu: "și tot tu ofuscat ca ești murdar la gura" "Somnul e sfânt pentru sănătatea mintală și un sfetnic bun." "Mai și încurajezi des și bați pasul pe loc cu substanțe psihotice interzise în România ca ayahuasca." (asta gandeste unul care nu stie care e treaba, adica unul ca tine, ) Si cred ca mai ai si alte jigniri. Deci nu face pe sfintisorul, tu esti relativ mai spre brutisoara Sa iti spun adevarul adevarat, din punctul meu de vedere, tu efectiv nu prezinti acum! Esti efectiv un subtire
  8. Azi
  9. Aici ai jignit. Scrii des, romane fade online, aceleași lucruri.. Te aprinzi repede, jignești. Ma dezamăgești. Mai și încurajezi des și bați pasul pe loc cu substanțe psihotice interzise în România ca ayahuasca.. Dai citate lungi, asemănătoare ca sa te afli în treaba. Dă citate asa multe când poți sa fii și un exemplu bun de urmat.. Se termina meciul și mai bag 3 ore de somn. Tu vad ca nu vrei sa îți odihnești mintea obosita.. Eu am pus punct cu tine în discuții o perioada. Hai ia și da spam cât vrei. Ps: Gooooool Messsiiiiii
  10. Nu ai interpretat bine. Cu robert intr-adevar am gresit eu (si cred ca mi-am si cerut scuze, oricum eu am fost de vina). Dar cu rodan nu. Uita-te mai bine
  11. ce ai bro de te cerți cu colegii? atat robert cat si rodan sunt băieți pașnici cu ei te ai gasit si tu sa te cerți.... calmează te
  12. Forum trezeste-te! Buna dimineata!!! Incepem duminica cu 🍿si ☕ 🥳🥳🥳
  13. Nu rodane. Uite ce zici tu (ce am zis eu jignitor ?) "și tot tu ofuscat ca ești murdar la gura" "Somnul e sfânt pentru sănătatea mintală și un sfetnic bun. " Lasa frate rahaturile astea! "Somnul e sfânt pentru sănătatea mintală " - vezi cum te scoti peste mine ? Cine esti tu la urma urmei? Din punctul meu de vedere esti mai la deficitar, un deficitar care crede ca stie Tu nu stii practic nimic important Si rodan: "Șterge-te la gura singur și mergi la somn" Ce ai zis mai sus e chiar mizerabil! Cam superior te scoti rodane
  14. Tu jignești, probabil ești obosit.. și tot tu ofuscat ca ești murdar la gura.. Eu nu te șterg. Șterge-te la gura singur și mergi la somn. Azi ai nota 1. Stai jos, liniștit in pat și baga nani bun. Vezj ca eu nu sunt @robert11111sa fiu mereu diplomat în orice circumstanțe.. El a avut răbdare. Eu nu mai am cu tine asa multă.. Îți mai zic o data. Somnul e sfânt pentru sănătatea mintală și un sfetnic bun.
  15. Mizerabil rodan. Te scoti superior de iti vine sa faci ca lupul Ai auzit cum face un lup? Sau te doare la banana ? Uite rodan: "Eu zic sa mai și dormi. " - Te scoti mai la superior. Mizerabil "Somnul e un sfetnic bun și sfânt pentru echilibrul mintal. " ma scoti mai la nebun. Tu poti intelege ca sunt foarte bine mental? Dar din nou, ce ai scris e mizerabil "Dacă vrei sa fii ca în citate, pune mana și dormi. " - Nu sunt ca in citatele pe care le pun (momentan!). Eu pun citatele pentru cei de aici! Imi plac mult multe persoane de aici (mai ales fetele ). Si din nou, ce ai scris e mizerabil!
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare