Iti si raspund pt ca am dat like si ca sa explic pt ce e like-ul.
Mi-a placut ca ai facut research (nu ai fost lenes sau superficial) si gandit bine daca sa vizitezi sau nu, si ai tras si concluzii corecte cu respectiva si anume ca este un NU. Si sfatul cu indragostitul la fel de acord dar se pot lega prietenii, friends with benefits ... stii ce zic, daca se vrea si tr sa analizezi bine, nu cum zice si ea, ti-a zis Costel si gataaaa.
Ce nu e bine este sa generalizezi ca sfat, sau sa ai numai punctul asta de vedere in general legat de fetele in domeniu. Sunt fete care te invita la un film, la un suc, sa treci intr-o zi cand e libera sa mai vorbiti despre una alta, sa mai ramai ca are liber dupa vizita ta sa beti o cafea mai lunga... nu vb din carti.
De aceea nu e bine sa generalizezi.
Aici... ce sa mai, you dodged a bullet 🤭 e bine!