Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. 1. Dreptate tot timpul are cel care dă Banii adică clientul! Dacă prețul este dinamic ca la Bolt mă pot trezi că în meniu scie 1 și la fața locului se modifica pe 2 ! Asemenea evenimente am mai avut de multe ori în trecut și pentru mine e un mare Pass! 2. Dacă lucrezi cu piața și nu respecti clienți nici clienți nu te respectă cu profit Simplu, e legea Pieței 😄 @Proffmod te rog muta postarea la DG oradea, ca să nu zică nimeni că fac spam. Mersi
  3. Salut, Imi pare rau sa aud asta, dar in cazul meu nu s.a intamplat asa. A raspuns la mesaje la primele putin mai greu, dar dupa ce am facut programarea a raspuns foarte usor. Am asteptat si eu putin timp pana si.a facut dus si s.a pregatit pt actiune. Repet imi pare rau de ceea ce ai patit
  4. Azi
  5. Nu fac reduceri. Toate recenziile sunt scrise din pură voință. Lângă TV este doar un simplu ceas digital.
  6. @escorta17 @Leyla23
  7. Buna dimi Sunt disponibila de la ora 10:00 azi sunt matinala. Mesaj wapp/tg O zi frumi 💖 sending positive energies
  8. Eu merg pe Argentina. Tu pe cine mergi? O tara doar, nu o invarteala
  9. Și Franța tot clasica e. Sper sa câștige Argentina. Dar e greu Argentina, Franța și Spania joacă fotbal bun la acest mondial.
  10. dragonel234

    Citate

    "Dumnezeu e cel mai tare serviciu de informații din lume – știe tot, chiar și-un fir de păr. Este voința lui Dumnezeu ca eu să pasc acest popor. Sunt în silenzio stampa. Dar doar pentru ziariști. Vorbesc numai cu televiziunile. Eu am înțeles că vorbim despre afaceriștii adevărați. Acest Cocoș este un papagal." Gigi Becali
  11. Eu spun ca Argentina castiga. Ar fi fain daca tu si rodan ati spune clar cine credeti ca castiga O mica competitie intre noi
  12. Uite inca o intrebare Maria. In timpul liber ce iti place sa faci? De exemplu, eu as iesi cu prieteni intr-o pizzerie unde am bea ceva, am comanda ceva de mancare si am juca sah, as merge la concursuri de sah, as merge la mare si altele . Deci tu ce preferi sa faci in timpul liber?
  13. Franța principala favorită. Apoi nu știu...Spania și Argentina sunt clasice pretendente, dar parcă nu le văd câștigând. N-am văzut Germania cum joacă, dar mă gândesc că tot ajung în sferturi. Brazilia nu-mi inspiră mai nimic. Mi-ar plăcea să fie o surpriză... să fie o câștigătoarea nouă. Nu știu cine... Columbia Columbiencele sunt femei frumoase 🥰
  14. Spania, Franța, Argentina in ordinea asta. Tu?
  15. Nu sunt cu meciurile. Stiu ca e campionat mondial dar nu ma intereseaza Stiu doar ceva din fotbal, Messi, Ronaldo (2), Pele, Maradona, Hagi si Gigi Becali Mai stiu si altele daca tot (cum ar fi Piturca care cam dadea in bara, daca stiu bine )
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare