Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. @AlinaDanyela dupa Iasi va fi Suceava urmatorul oras? 😁
  3. A funcționat, a trebuit dat re-enable 😁 Merci! Weekend fain!
  4. Amuzant cum era 250 finalizarea pe topicul de brasov si 500 pe topicul de bucuresti. Si apropo de topicul de bucuresti, oare de ce ai un topic la lux si inca unul la testate? @pisicuts
  5. 1. Dreptate tot timpul are cel care dă Banii adică clientul! Dacă prețul este dinamic ca la Bolt mă pot trezi că în meniu scie 1 și la fața locului se modifica pe 2 ! Asemenea evenimente am mai avut de multe ori în trecut și pentru mine e un mare Pass! 2. Dacă lucrezi cu piața și nu respecti clienți nici clienți nu te respectă cu profit Simplu, e legea Pieței 😄 @Proffmod te rog muta postarea la DG oradea, ca să nu zică nimeni că fac spam. Mersi
  6. Salut, Imi pare rau sa aud asta, dar in cazul meu nu s.a intamplat asa. A raspuns la mesaje la primele putin mai greu, dar dupa ce am facut programarea a raspuns foarte usor. Am asteptat si eu putin timp pana si.a facut dus si s.a pregatit pt actiune. Repet imi pare rau de ceea ce ai patit
  7. Azi
  8. Nu fac reduceri. Toate recenziile sunt scrise din pură voință. Lângă TV este doar un simplu ceas digital.
  9. @escorta17 @Leyla23
  10. Buna dimi Sunt disponibila de la ora 10:00 azi sunt matinala. Mesaj wapp/tg O zi frumi 💖 sending positive energies
  11. Eu merg pe Argentina. Tu pe cine mergi? O tara doar, nu o invarteala
  12. Și Franța tot clasica e. Sper sa câștige Argentina. Dar e greu Argentina, Franța și Spania joacă fotbal bun la acest mondial.
  13. dragonel234

    Citate

    "Dumnezeu e cel mai tare serviciu de informații din lume – știe tot, chiar și-un fir de păr. Este voința lui Dumnezeu ca eu să pasc acest popor. Sunt în silenzio stampa. Dar doar pentru ziariști. Vorbesc numai cu televiziunile. Eu am înțeles că vorbim despre afaceriștii adevărați. Acest Cocoș este un papagal." Gigi Becali
  14. Eu spun ca Argentina castiga. Ar fi fain daca tu si rodan ati spune clar cine credeti ca castiga O mica competitie intre noi
  15. Uite inca o intrebare Maria. In timpul liber ce iti place sa faci? De exemplu, eu as iesi cu prieteni intr-o pizzerie unde am bea ceva, am comanda ceva de mancare si am juca sah, as merge la concursuri de sah, as merge la mare si altele . Deci tu ce preferi sa faci in timpul liber?
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare