Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Bună 🤗 mersi frumos de vizită si de recenzie . Te mai astept ❤️ Te pwp💋 să ai o săptămână minunată ❤️
  3. Se spune că ar fi mai multe dimensiuni, cred că lumea viselor e altă dimensiune.
  4. Să am doar ce îmi place.
  5. Azi
  6. Și eu sper, a progresat mult
  7. Va reveni ea la un moment dat și o sa o vizitez atunci
  8. Pai nu mai e colegu, și a luat zborul
  9. dragonel234

    Citate

    "În cele din urmă, enervantul a devenit plăcut” (în original: „À la fin, l'agaçant est devenu agréable”)." "Este o remarcă psihologică fină despre cum prezența constantă a unui lucru sau a unei persoane care inițial ne deranjează se poate transforma în timp într-un obicei necesar, apropiat sau chiar iubit" Cum ti se pare Simonica asa ceva ? E foarte ciudata si data naibii psihologia si viata asta
  10. S a incheiat spectacolul pe maine 😘
  11. Good night 😘
  12. Si sa stii @rodan ca si acest Messi are si puncte slabe. De exemplu "În urma acestei ratări, Messi a devenit primul jucător care ratează un penalty la trei ediții consecutive ale Campionatului Mondial, o performanță negativă înregistrată în statisticile competiției din 1966 încoace." Messi, la cum am prins eu, a avut o dificultate mai mare sa castige titlul mondial! Dar l-a castigat pana la urma! Un jucator fenomenal pana la urma! Doar am zis si eu ceva despre Messi, pe care il consider un caracter deosebit!
  13. Noi mai vrem poze de genul (nu ne supărăm) si ca sa nu mai fie discuții, te rugam sa pui poze si cu tine dar si in ipostaze porno cu bărbați sa ne faci cu adevărat sa venim la tine! Așteptăm pozele! Mulțumesc frumos!
  14. Ieri
  15. Da. Eu nu urmaresc fotbalul, dar totusi am inregistrat ca el a dat 2 goluri azi (sper sa nu cumva sa gresesc ) E un fotbalist deosebit, un geniu, poate e GOAT in fotbal! Un video cu el
  16. Ea e 100% am verificat-o acum deci nu am greșit cu nimic încă mai am creierul care funcționează la capacitate maxima 😂😂😂 da și cum spuneam am de gând să o vizitezi cursnd
  17. Ca sa fie clar si ultimul mesaj nu veniti sa faceti pe victima nu am injurat eu prima voi ma ti injurat toate odata in gr timp de 2 zile voi ma ti injurat prima de familia iar eu am raspuns unde doare asa cum si pe mine m a durut nu am injurat eu prima nu veniti cu victimizarea nu e prima data cand ma ti injurat si am tacut dar cand ma injurati de familie si voi a ti inceput am injurat si eu la randul meu iar cu asta am spus tot lasati tepele si atacurile astea
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare