Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Un feedback la servici daca se poate te rog 💋
  3. Îi place fata , doar de asta a dat mesaj omului ăluia și a spus ca Nxy îi caută familia să l dea în gât …ca să ne rupă gâturile ce mama masii , noi suntem rele , alea de abuzam psihic noi suntem
  4. Am 1000000 de astea câte sa pun ?
  5. Dar să te bucuri ca o colegă este amenințată cu moartea este ok ?
  6. Nu stiu ce e mai mare povestea ta sau disperarea dupa atenție din spatele ei.
  7. Stie mai bine cui a scris Disperato ai dat mesaj in PM dupa m ai sunat simplu si tu dai tepe la colegele tale uite aici
  8. "luni intregi iti scriu in privat. iti ofer webcall gratuit sa ma vezi, sa vorbim, sa clarificam orice ai pe suflet. seen. atat. nici macar curajul unui r de reply. dar pe topic — la mine — reactii cu ras, comparatii, acuzatii, teoria conspiratiei. un nivel de inconsistenta rar intalnit chiar si pe acest forum." Vezi ca e propus la UL! E foarte bine vazut. Dar totusi nu ar trebui sa faci asa mult efort pentru a clarifica nu stiu ce! Mai pisca si nu mai pisca
  9. Indiferent de trecutul ei, indiferent de acțiunile ei, indiferent de vorbele ei, nu a fost ceva ce te-a făcut să suferi TU direct încât să sapi un trecut ce cred alte femei (uite așa a fost ea bună, cum a fost și cu tine de a șters de aici, atât a gândit, atât a acționat încât să radă a doua zi) să folosești împotriva omului fiindcă ești neasumată ca dai mesaje la bărbați să dea țepe la colege. Cat despre ce ai scris mai sus, nu sunt 100% reale, s-au preluat informații după cum s-a vrut a fi scrise împotriva ei.
  10. Pula ta merită să fie răsfățată de o limbă străină 😛 cu puțină 🤤 pe gurița ușor pe sâni 😋🫦 Vă astept si maine de la 10.00 sa va sug si sa ne fufu🤪ador sa fiu gfe dar si pse☺️ pasarica dornica de pula 😁 Noapte bună 😴 ne vedem dimineață Pupicii 😘😘😘
  11. Pe cine a contactat sa te denigreze ma fata ? Ca vad ca numai tu ataci aici
  12. Atașez și video unde ai spus ca daca vreau pace sa șterg ca ștergi și tu sau o închei ?
  13. Așa ca eu și încă 40 de femei de aici încolo te rugăm să lași victimizările pe site mai ales cu clienții în privat , să nu i mai minți ca le căutăm familiile și altele ca noi suntem alea puse în pericol , ai simțit cică pe pielea ta cum e să ți fie frică așa ne este și nouă , pula este pentru toate , dacă vorbești mai mult sau te victimizezi pe aici nu o să vină nimeni să ți dea cu 100 în plus ca suferi … toate suferim , și clienții au probleme ca nu vin de bine și numai chef de kkt urile astea n au , hai nb , asta e tot ce am avut de spus
  14. Urat este cum se procedeaza ma suni sa mi fie mila sa sterg si dupa contacteaza lumea sa ma denigreze Seara buna
  15. Nu stau sa citesc deloc am spus clar sa ti asumi ca si tu dai tepe la colegele tale atat ! cam hotul striga hotul scurt
  16. Este foarte urat cum procedezi 👍🏻
  17. Tot ce pot spune în viața asta cu capul sus și niciodată în jos , este ca nu am deținut niciodată un lingău după mine …dacă vrei să vorbim o facem această domnișoară a vorbit cu N în privat despre M cum ca M îi caută familia și nevasta , acest N ar fi putut ușor să rupă gâtul cuiva fără milă pentru ca totul este până la familie , orice client care vizitează escortele nu și dorește probleme , 2. A înjurat direct de morți , copii bine asta nu e chiar treaba mea dar ca gest ca vorbește despre colegele din breasla , mai ști când ai spus ca te pisi pe fața copilului lu cutare ? 3. Faza cu buchetul de flori …ar fi prea urat și de joasă speță să o dăm aici 4. Victimizarea , când ți a dat un client o palmă sexuală și ai venit să spui ca te a omorât în bătaie 5 când ai anunțat n femei ca ai fost violata și a doua zi râdea i Ca o ultimă fază eu n am nimic de ascuns , eu am spus clar ca este de joasă speță sa ne spălam hainele in public pe baza ca ai tu povești grele de viață și merita sa te înțelegem …deloc , toate trecem prin chin și necazuri , pe mine nu mă face mai fraiera ce ai scris nici pe tine mai șmecheră …de când exist aici nu mi am spălat rufele în public dar dacă ai cerut o ia o ..și joac o singură , și vezi ca te am înregistrat unde ai spus ca dacă vreau pace să șterg ca apoi ștergi și tu 🥰
  18. "Din ce-am văzut la alte cupluri la fel de rezistente, femeia este principalul stâlp de susținere al unei căsnicii de lungă durată. " Nu trebuie sa se creada ca ea e un stalp de sustinere! Inseamna ca ea tolereaza ceva si nu ar trebuie sa faca asta! Adica, de exemplu, baiatul mai invarte ceva pe la altele daca tot si ea tolereaza. Sau el e mai ignorant, mai neafectuos si ea tolereaza "Noi, bărbații, trebuie doar să fim cuminți, drăguți, atenți cu ele și cu nevoile lor. " Femeile nu ar trebui sa accepte doar atat " Dar, după ce totul se așează, parcă vrei și altă supă". nu doar aceeași 🤣. Noi, doar trebuie să fim deștepți, să nu ne simtă sau să ne prindă.. " Poate ca merge cum zici. Asa la instinctiv as zice totusi ca nu merge! "Nu există bărbat pe suprafața pământului, mai ales dacă stă măcar binișor din punc de vedere financiar, să nu fie atras și de alte gogoșoaie." Mai direct daca tot. Barbatii curenti sunt, in linii mari, o varianta inferioara fata de ce ar trebui sa fie!. Un barbat curent e relativ dominat de instinctul sexual! I se pare foarte normal. Nu ar trebui sa fie chiar asa!
  19. Mă bucur pentru tine si înspecial pentru ia eu cum spuneam am programare mîine o programare cu surprize,find o scumpă nu știu la ce să mă aștept sper să nu-mi facă surpriza de altă dată cînd am fost surprins cu încă o prietenă dea ei unte am fost muncit si antrenat cum trebe nu mai vorbesc de diferite poziți .Acum nu știu la ce să mă aștept a spus că mă așteaptă cu pipote si ficăței rămâne de văzut revin azi cu amănunte.
  20. Sincera sunt fete care stiu exact ce am patit eu in Suceava din cauza colegei mele Ma contacteaza sterge etc imi e mila sa nu spun ce face si asa zisa colega si primesc mesaje cum ma injura dupa 😂 facerea de bine e futere de mama si o spun sincera si direct mi se rupe @Freya19victima pe aici va spun eu clar ce a facut la suceava si a pus lingaul sa mi des teapa si sa ma ameninte vad ca in privat ma roaga sa sterg sa nu afle lumea si dupa vb de mine again atunci spunem public dar fara sa mai sterg Urat ce face dar ce face ea aici pe victima asa am patit eu la suceava cu asa zisa colega urat tare si cu asta am spus ce am patit eu din cauza ei si culmea se mai si lauda la alte colege cu ce a facut asa ca daca o dai tot in mine pe privat cu ce fac spun eu ce faci tu
  21. Pai du-te la ea daca tot iti face cu ochiul. Lasa asa si o recenzie.
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare