Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. In sfarsit am reusit sa ma potrivesc cu Tarya si am vizitat o in cursul zilei de azi si am ramas foarte placut surprins. este foarte frumoasa la fata si foarte foarte de treaba si primitoare, are un corp demential, tate frumoase si un cur perfect. Pt mine e pe locul 1 din tot ce am vizitat pe ct pana acum
  3. @Cartman86 șăfule, felicitări pentru câștigul la loto!👌
  4. Nu nu m-ai am nevoie de ochișorii mei vreau încă sa mai mă uit la păsărici 😂😂
  5. Te-am pancit căldură și ar reușit să încurci programările😂😂 se mai întâmplă și de-astea băieți nu fiți răutăcioși orice om mai greșește 😁
  6. Nu pot să cred că am ratat atâția ani o întâlnire cu această frumoasă fată..🙄 Intradevar că nu am mai postat si am ieșit mai rar in ultima perioada dar..totuși nu pot să-mi dau seama cum de nu mi-a sarit in ochi topicul acesta si tocmai că văd că e veche pe Mureș iar pe această cale vă mulțumesc tuturor pentru recenziile reale facute de voi!🤗 Despre cele petrecute cu fata nu are rost să detaliez nimic decat faptul că ea e ce trebuie si că nu am mai intalnit o tipă așa plăcută din toate punctele de vedere de mulți ani. Punctaj per total ar fi undeva la 9,5 in topul meu personal având în vedere experienta trăită cu ea in acele vreo 35 de minute. 250 tigrisori/ Fk,Np,Op Dar e de apreciat implicarea pe toată durata întâlnirii apr.vreo 40 min.
  7. 🤣🤣🤣 Pe sărakia asta, e' bune și alea! Minim 500 să fie.😜
  8. sa nu te stergi la ochi cu manusile alea ca iti cad ochii 🤣🤣🤣
  9. 🤣🤣 Mai făcut să râd cu lacrimi 🤣🤣
  10. ginecolog cu manusile pline 🤣🤣 o ingroapa in bacnote verzi 🤣🤣
  11. Dacă i se acceptă al doilea credit la provident, te plătește regește. 👌😜🤣 @Cartman86, te sparc' dacă nu achiți cum trebuie la donșoara'! 🤨
  12. 😂😂 Are scris că și un ginecolog 😂😂
  13. Disponibilă 21:00,21:30,22:00😘
  14. Ce e naspa colegu?
  15. Ai cam greșit tarifele, stiu de 400 ora... sau la Brașov se modifică, se face update direct... pe cele foarte multe orase recenzii 0, si o recenzie pe Constanța unde i-ai criticat notele si recenzia intr-un mod agresiv si oricine nu ar fii de acord cu tine ții sa minusezi si sa contrazici ,tie nu iti convine ca ti-a dat nota 7 la aspect 😂 ,ai putea fii mai diplomata zic eu pentru ca inca ai de învățat multe in meseria asta, începând de la altitudine... nu tin sa critic tarifele , poti sa te treci si la "excorte de lux" , dar nu prea se justifica serviciile, adică nu oferi nimic doar update la aspect. Succes
  16. are scris urat si se abtine 🤣
  17. 💋Aștept în continuare mesajele voastre pentru programări și pentru data de mâine💋 Disponibilă inclusiv duminică preiau programări în avans
  18. PS AM FOST DRĀGUŢĀ ŞI NU AM POSTAT NUMĀRUL DE TELEFON
  19. Cu un măgar... că nu scrie recenzii 🤭😂 @Cartman86 să știi că glumesc, e treaba ta ce faci 👍
  20. Am incersat sa fiu subtilā legat de faptul cā nu se scriu recenzii, dar nu ştiu ce este in capul unora. Ce cautā asemenea specimene pe Forum..Bānuiec cā nu au cont, perdere de timp pretenţii cu carul, Ar trebui sā fie Forumul doar cu membrii nu vizitatori ,
  21. acum seamana cu un iepure 🤣🤣
  22. Poate că nu vrea să "se muncească" prea tare.Ea,la 20 de ani, crede probabil că cei de 35+ sunt cam boșorogi,n-au condiție fizică și nu o "obosesc" prea mult.😂😂😂
  23. Și zgârcit cu recenziile. L-au urecheat câțiva 😂
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare