Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Am vrut eu sa ma duc am vorbit cu un pe Watap mio trimis un video Video nu are nimic de a face cu pozele Nu mi s-o părut serioasa vorbește foarte arogant ,are si prețul cam piperat pentru ce oferă. Este foarte părerea mea din ce dm vorbit cu ia
  3. Eu superbă fata, am fost de trei ori și o să mai merg , trebuie să știi cum să te porți cu ea , e rusoaica, e total diferita fata de româncele noastre, într-adevăr e puțin mai dura poate pentru unii😉
  4. Am dat și eu cu ochiul pe site și m-am și găsit 🤣 sincer nu mi-am numărat niciodată recenziile și nici de cum vizitele 🤣 am văzut acolo nr de vizite 🤣 mișto conceptul oricum
  5. Exista topik și pt Germania îmi schimb domiciliul acolo curând 😉 aici se lasă cu rele
  6. 🔥 Ultimele 👣 2 zile 📍 Locație : Parck Lake 🌸 Galați nr 2 📍
  7. Escortele nu au posibilitatea să șteargă recenziile și nici alte postări ale unui alt utilizator! Fals! Nu mai răspândi informații false, dacă nu cunoști care e modul de funcționare al platformei! Escortele atât la recenzii cât și la alte postări ale altcuiva nu pot decât să dea raport, pentru diverse motive! Dacă acea postare, indiferent de natura ei (recenzie, informație, off topic, spam, trolling, etc.) încalcă ceva din regulamentul platformei, numai moderatori (administrația) după ce analizează raportul primit pot: muta (pe un alt topic) sau șterge (în tot sau în parte) postare în cauză.
  8. Colegu esti 100% ca nu confunzi fata? Nu de altceva, dar de luni sa schimbat tariful..e 250 pentru 30 minute !! 😎
  9. Roboțel ce plm zici nici nu ai fututo ,eu de 8 ori și o dată la 3 som cu colega, o tactică nemai văzută, cât am răs și eu și ea da Ema nu înțelegea, greșeală lor a fost că au pus tot timpu 3 som și lunea se speria.
  10. Si atat de simplu si dezinvolt, argumenteaza ca au si ele probleme si "ma lasi: cu vesnica placa "" ma revansez""
  11. Editați link-ul de mai jos, ștergeți spațiile ... că până acceptă moderatorul postarea mea își iau țeapă vreo 40 de inși ... babestationcams . com /performer/alyssa-glint
  12. Tu comentezi aiurea pe topikuri fete, te bagi aiurea in discutiile mele cu altii...ce naiba nu pricepi..ca esti ca o musca la rah.t? Efectiv o cauti..oi fi vreun martir si nu stiu eu...apropo roaga l pe sefu sa imi mareasca salariul ca fc treaba buna cu banatu..cat de handi sa fii sa crz ca eu te banez...te anunt eu cand am actiuni pe site !! 😂😂
  13. Deci mai bn ca nu ai raspuns ieri la mesajele mele...chiar voiam sa te vizitez LOL , pisi esti o scumpa, vad ca stii de gluma, (colantii cu leopard print)
  14. Bună o poză fără sutien să vedem și noi 🍒 ms 😛
  15. A fost doar o păcăleala.. mai atrage și ea privirile userilor 😅
  16. Pai vad că te tot iei de mine,ți-am zis,vezi de ale tale,se pare că tu ești ăla care nu suporta ce scriu alții,ce tot mai corectezi pe aici,scriu ce vrei in limita bunului simt,nu te-am înjurat,doar ți-am zis sa îți vezi de ale tale,nu poți,știu eu greu când nu ai ce face....mai inchide-l și pe asta,că altceva nu ști,report și atât,minusuri și atât Eu îmi văd de ale mele daca sunt lăsat în pace.Tu nu vezi că nu intru in polemici cu alți scriitori de aici?Ești singurul care se baga aiurea în seamă,singurul care te iei de lume?Și zici că am eu ceva?Și apropo de inteligenta,vezi că s-ar putea sa te depășesc, ...gradele cam ronțăie din neuroni.La conturile bancare ești părtaș 80%....nu e problema,m-am obișnuit cu tine
  17. 1.65 m si 60 kg. Alte detalii iti mai pot oferi ?
  18. ❤️ Topic Timișoara ❤️
  19. Nu vrei să mă propui pe mine, țigane, ai încalcat regulile forumului de nenumărate ori, ele au imunitate și pot să zică ce vor, da tu faci ce faci, cazi cu curu în pulă. Hai mai zi că azi am avut o zi bună.
  20. Fotografii luate de pe net ... ia vedeți dacă cere bani în avans că nu m-ar mira deloc.
  21. Hopa taica..ti sa umflat vena sau urcat tensiunea...oricand doresti....se pare ca de vorba nu intelegi....dupa atatea conturi banate...si repeti aceleasi greseli ...ce crezi ca dovedesti..sau cui ? Nu te mai umfla ca nu ai absolut nici un motiv de ce..imi starnesti mila si atat..nu interesu...ca aici e vorba de futut..nu de socializare sau circoteca !!
  22. Nu frate,am pindacul meu aici pe forum...zici că trăim împreună,numai că mie nu îmi plac gradele de pe sticlă,eu le am pe umeri,daca vrei ne întâlnim sub pod acolo unde lucrezi,daca tot vrei sa vin să mă bați.Te salut....montane 🫡
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare