Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. E mai usor de scris pe un laptop/desktop, decat pe un telefon. Tastatura mai buna, tastare mai rapida, ecran mai mare. Ca aplicatie, LibreOffice Writer nu e complicat de folosit. Si cred ca are functii pentru scrierea unei carti, inclusiv salvare directa a documentului ca pdf.
  3. Vizitat domnisoara Contact wapp apreciez ca am avut unele probleme cu programarea din pricina mea ca a trebuit sa plec din localitate Aspect 8 Atitudine 10 ON BUN cu atentie la sateliti dar pare ca poate mai mult 150 si un tips bine meritat P.S. Mai energica data viitoare ca poti😁🫡 De revenit pentru mine
  4. N a fost nevoie pt ca am nr. din vizitele trecute....repet poate sunt subiectiv deși nu cred... Cel puțin când dau de ceva bun, salvez nr. 🤣😁 și o recomand și la alții... Ceva bun înseamă : atitudine, aspect, curățenie, aspecte unde Adelina atinge note maxime. Poze și din astea n am cerut.... Ca n a fost nevoie, dar vorbiți cu ea. Cheers! 🥂
  5. Florile, ca florile,dar pizda e superbă! 😘🥰❤️
  6. Pare ca si tu esti un pic retard si ti am explicat ca nu fac si nu dau copy paste la recenzii cand le revizitezpe fete. Stai relaxo ca n am nici un cont multiplu, ultimul si unicul a fost croocked. Hai sa ai o seara..
  7. ❤️❤️❤️🥰🥰🥰
  8. BĂIETI, VOI MAI RAMANE IN ORAS PANA SAMBATA PE ZI SEX ORAL PROTEJAT (NEP IN FUNCTIE DE IGIENA) 💋NORMAL OBLIGATORIU PROTEJAT 💋ANAL DOAR PROTEJAT (EXTRA 50 LEI) 💋PRELUDIU (SARUTARI CORPORALE, ATINGERI, MANGAIERI, DIFERITE POZITII, DUS IMPREUNA) 💋FINALIZAREA SE FACE DOAR PE CORP SAU IN PREZERVATIV ❌ NU PRIMESC IN STARE DE EBRIETATE, CU BILE SAU CU ALTE ACCESORII PRETURILE SUNT: ❌ 150 LEI FIN (30 MIN) ❌ 250 LEI ORA (60 MIN
  9. Te lauzi ca ai vechime pe forum, ai conturi multiple, dar nu ai inteles cum se face o recenzie conform regulamentului. Asa se intampla cand detii un singur neuron, dar si acela este plecat intr-o vacanta prelungita.
  10. E frumoasă femeia,foarte îngrijită,nu foarte porno,potrivită pentru cei care vor să se simtă bine cu o femeie sexy,educată ,pe care dacă o vei respecta te vei simți fain cu ea .Are și o pisică drăguță . În rest,tât bine,tât frumos,pizdeț !
  11. Pai toată discutia de o pagina a plecat de la un coleg pe care l-ai blocat ca ai recunoscut ca l-ai blocat si acum ne spui ca tu nu blochezi pe nimeni 🤔
  12. Salutare! La ceas de seara ieri sau azi am revizitat pe Casiana din nou. Poate n am mentionat prima data dar e bine rau si pe PSE. Satisfacut! @macarons baga un minus si aici, ca am scris din burta, eu nu merg la escorte, scriu din povesti.
  13. Nu le mai da idei la putorile astea de pe forum😅
  14. 0754157727 - activeaza cu un nou numar
  15. Daca o luam asa si nimeni nu spune nimic, atunci cineva care nu vrea sa faca AN/NN ci doar un ON + sex protejat se va imbolnavi. Pentru ca nu are ca unde sa stie ca escorta la care merge face sex neprotejat cu altii. Iar multe boli se transmit prin ON. De aceea e bun un avertisment.
  16. 💕 Disponibila 💕
  17. Cu ce telefon faci pozele că sunt cam neclare ! 😁
  18. Ai niste scenarii .......😍
  19. Buna ....disp azi si maine pana 22
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.