Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Bine punctat, strict pe punctul 2. Cât despre @Dorea pe care îl cunosc personal, e un om de omenie. Personal mă bucur că își găsește liniștea în brațele gazelelor. Până la revenirea Carului o să tot bată vântul pe aici ... zyk 😜
  3. De unde pana unde ai ajuns tu la concluzia asta ,, Sau dacă tot vrea să povestească să o facă fără să dea nume și detalii personale ,, dacă știi ceva sa ne împărtășești și noua eu sunt client la ea ma refer la Iulia6 de ceva timp adică 1 data pe săptămână poate la 2 ca lucrez dar nu am auzit niciodată vreo vorba pe undeva am o banuiala ca ții pe cineva în brate
  4. Mai dorm pe naiba când am văzut ce-i aici 🤣🤣🤣🤣🤣.
  5. Azi
  6. Bună dimi❤️💕💋👀se pare ca m am odihnit îndeajuns disponibilă pt voi să petrecem clipe de neuitat în locația mea foarte discretă, vă aștept pe whatsapp și cei doritori, mă pregătesc pt voi😎😎😍😍 zona Iosia whatsapp 0735344490
  7. Na că mi-o sărit somnu 🤣🤣🤣🤣
  8. Bună dimineața ☕️👍
  9. Io abia aștept să ajung acasă să dorm 🤣.
  10. Super făină ținuta. 👍👍👍.Îți stă foarte bine și te prinde super fain 👍👍👍.
  11. VID-20260618-WA0014.mp4
  12. Nu☺️05:35⏰️ VID-20260616-WA0002.mp4
  13. Bibișco,n-ai somn ? 😃
  14. 2026-06-09-140601766.mp4.ec7fa51645bda064fd63ef193a17816b.mp4
  15. VID-20260618-WA0013(1).mp4
  16. VID-20260618-WA0015(1).mp4 VID-20260618-WA0017(1).mp4
  17. Neata 🤗 sigur ca da oricand vrei si când poti te astept cu drag . Te pwp💋
  18. dragonel234

    Citate

    "Nu sunt religios. În Spania, cei 22 de jucători își fac semnul crucii când intră pe teren. Dacă ar funcționa, atunci toate meciurile ar trebui să se termine egal. Trebuie să avem grijă ca mingea să ajungă la cel mai prost jucător al lor. Ne-o va da înapoi imediat! Dacă aș fi vrut să înțelegi, ți-aș fi explicat mai bine. E doar o singură minge, deci trebuie să o ai." Johan Cruyff
  19. Din punctul meu de vedere e ce trebuie cel puțin pentru mine. Sunt multi care i-au trecut pragul și au rămas clienți fideli. Sigur după ce va pleca o să facă recenzii . Nu e demult în domeniu eu am fost primul client in noiembrie. Am înțeles că ar vrea sa plece Nu am cum sa mă îndrăgostesc de o escorta Sunt de modă veche nu am cum sa accept că iubita mea să facă meseria asta. Calitatea Larisei pentru care o apreciez foarte mult e pasă strâmtă care mă inebunit eu nefiind foarte dotat.
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare