Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Ce ai patit de spui asta ?
  3. Azi
  4. Messenger_creation_39FEA538-F71A-4DE8-A15C-0FF2DE168C59.mp4
  5. Messenger_creation_181CB862-2B4D-47B5-8080-2A11F7EABD3F.mp4
  6. Messenger_creation_B686516E-7F66-4829-BFDA-EC8EAC8DC28D.mp4
  7. Da o pula 😂😂 nu as face așa ceva în nici un context mă gândesc că fiecare am mers și la fete cu poze false de la care am plecat ulterior și ele ne cereau deranj 50 lei 😂😂 eu am pățit și de-astea 😂
  8. Nu nu doar pe acest topic nu voi mai posta in rest pe forum cumulat voi fi mai activ că niciodată 😂👍
  9. Multe pagini, putine recenzii. Cta din cate observ a devenit orasul magnatilor. 200, 300 numarul. Am vizitat domnisoara acum vreo 2 sapt. Ce sa zic. E frumusica. Nu vreo zeita, dar e ok. Dupa vreo 2 minute de lins carasu se vedea ca e cam satula. Am pus-o capra am tras cateva minute si bafta. Nimic memorabil oricum. 150 ar fi mai rezonabila tragerea. Macar de facea si CIM. Uneori e mai bine sa te arunci in salbaticia de pe publi 24 si poate dai de vreun diamant
  10. Messenger_creation_0192E484-7EDD-40AE-8128-CBB8F87F841E.mp4
  11. dragonel234

    Citate

    "Gigi Becali: „M-am certat şi cu Mitică Dragomir, dar fără jigniri. El m-a făcut oligofren, eu l-am făcut zdreanţă, dar nu ne-am insultat”. Dumitru Dragomir: „Dom'le, eu muncesc 24 de ore pe zi, iar uneori chiar şi noaptea” Dumitru Graur: „Alina Astafei a dat naştere unei fiinţe umane”
  12. Bună din 17 aprilie 2025 numai în Constanța a activat dumneavoastră domnisoara trebuie sa știți mai bine noi o propunem
  13. Ieri
  14. Tre sa vb cu imparatu ..cu regina nu o scoatem la capăt 🤣🤣
  15. Tin sa mentionez din nou ,faptul ca sunteti minunati , corectitudinea programarilor , respectarea timpului si a persoanei mele ,pot spune ca este de cel mai inalt nivel ,asta imi arata si mie ca tot ceea ce fac de la momentul cand apelati la mine pana terminam programarea este de bun augur ! Va multumesc pentru ceea ce oferiti, mereu va fi reciproc,va pup si ne vedem de dimineata dragilor🤗🤗🤗😋😋🫦🫦🥵🥵🥵 ! Somn usor 💌💌💌
  16. Toată lumea se stie Caru e din severin eu sunt din Orsova văd dacă pot săi dau contu dar nu merge îi trebe si cartela mea Caru a avut ieri ceva super
  17. Pai da, vine caru, face recenzii , vad ca sunteți apropiați,
  18. Miai dat o idee bună mîine îl sun.
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare