Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Bună, dragilor. Din păcate, de acum înainte voi fi mai atentă la fotografiile pe care le postez. Recent, am fost amenințată de un băiat că îmi va dezvălui identitatea și imaginea personală. Vă mulțumesc pentru înțelegere. Trăim vremuri dificile, în care astfel de situații din păcate apar tot mai des — aveți grijă de voi 🙏🏻 somn ușor, ne vedem mâine dimineață pup
  3. Are asa multi bani, pentru ca fara sa stie cum a reusit asta, s-a aliniat cu abundenta! De-aia are asa multi! Altii care se considera mult mai inteligenti ca el au mai nimic asa financiar Nu conteaza inteligenta, conteaza altceva, si Gigi Becali, fara sa isi dea seama cum a facut-o, a facut-o Si cand o faci, Universul iti da de numa numa
  4. Bă dar stănd pe aici laolaltă cu fel și fel de trotinete, oare nu sunt și eu la fel? 100% da. Ce căcat îmi trebuie așa ceva? Pa!!
  5. Ieri
  6. ce sa someze? pe bune, amenda? daca face plangere ca a fost amenintata cu moartea nu prea mai conteaza statutul unei persoane...despre ce vorbim..este dosar..si inchisoare
  7. E mai dificil parintele dar se da si el pe brazda
  8. Daca stau bine să mă gândesc nu îmi aduc aminte să fi avut vreo cerere de genul de la o escorta roșie dar de-alea normale de pe publi destul de multe și le-am refuzat pe toate 🤣🤣 daca as sta sa le scriu pe toate aici fac pariu că mai mulți de jumătate din membri ar merge să își facă analizele ,🤣🤣 dar așa sa va dau una katty de pe Grivița
  9. Asta este adevărat mai bine sa fie noi în siguranță și precauți mai ales astea cu NN îs boli mergatoare 🤣🤣
  10. Oportunități de la roșii colegu?
  11. Nici măcar 🤣 am avut câteva oportunități pe care le-am refuzat categoric și nu înțelegeau de ce nu vreau 🤣🤣 chiar acum mi am adus aminte de o țigancă super buna de pula stil Mara 🤣🤣 in timpul actului mă pus sa mi dau costumul jos de pe pula 🤣🤣 mi le am dat am pus-o pe la spate am inceput sa mi fac laba și când mi a venit să mă termin mi-am dat drumul pe pizda ei m-am îmbrăcat și am plecat 🤣
  12. Un. Link colegu
  13. Locație bună Savinesti - Agriculturii bl 6, SC 1,AC, condiții decente
  14. Sa pus căldura rău de tot, avem nevoie de informații proaspete aici,
  15. Corect e cum zic eu Numerologie
  16. Așa crezi colegu ca din partea pustanilor, oare nu rudarilor,
  17. Asa e. Sigur a gandit, ca si mine El nu chiar zice ca a gandit totusi Dar sa stii ca eu am gandit in multe directii, cine stie care e cea buna
  18. Nici măcar cu unele roșii de mare clasa?
  19. Topic Bucuresti
  20. Subscriu și eu pentru @Freya19 în orașul lui Brâncuși, una din cele mai complete escorte ♥️♥️♥️♥️♥️
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare