Toată activitatea
- Ora trecută
-
Buna dimi Sunt disponibila de la ora 10:00 azi sunt matinala. Mesaj wapp/tg O zi frumi 💖 sending positive energies
-
Eu merg pe Argentina. Tu pe cine mergi? O tara doar, nu o invarteala
-
Și Franța tot clasica e. Sper sa câștige Argentina. Dar e greu Argentina, Franța și Spania joacă fotbal bun la acest mondial.
-
"Dumnezeu e cel mai tare serviciu de informații din lume – știe tot, chiar și-un fir de păr. Este voința lui Dumnezeu ca eu să pasc acest popor. Sunt în silenzio stampa. Dar doar pentru ziariști. Vorbesc numai cu televiziunile. Eu am înțeles că vorbim despre afaceriștii adevărați. Acest Cocoș este un papagal." Gigi Becali
-
bigg îl urmărește pe 💕Larisa💕Arena Națională!! 0742485019 🥵
- Azi
-
Eu spun ca Argentina castiga. Ar fi fain daca tu si rodan ati spune clar cine credeti ca castiga O mica competitie intre noi
-
Poveste pe fapte reale: Viata unei escorte
dragonel234 a răspuns la topic lui maria666 în Discutii Generale
Uite inca o intrebare Maria. In timpul liber ce iti place sa faci? De exemplu, eu as iesi cu prieteni intr-o pizzerie unde am bea ceva, am comanda ceva de mancare si am juca sah, as merge la concursuri de sah, as merge la mare si altele . Deci tu ce preferi sa faci in timpul liber? -
Franța principala favorită. Apoi nu știu...Spania și Argentina sunt clasice pretendente, dar parcă nu le văd câștigând. N-am văzut Germania cum joacă, dar mă gândesc că tot ajung în sferturi. Brazilia nu-mi inspiră mai nimic. Mi-ar plăcea să fie o surpriză... să fie o câștigătoarea nouă. Nu știu cine... Columbia Columbiencele sunt femei frumoase 🥰
-
kingool îl urmărește pe ❌INDISPONIBILĂ ❌❤️Andreea - 0731437085
-
Spania, Franța, Argentina in ordinea asta. Tu?
-
IcarusFut îl urmărește pe Andradaa24
-
Nu sunt cu meciurile. Stiu ca e campionat mondial dar nu ma intereseaza Stiu doar ceva din fotbal, Messi, Ronaldo (2), Pele, Maradona, Hagi si Gigi Becali Mai stiu si altele daca tot (cum ar fi Piturca care cam dadea in bara, daca stiu bine )
-
Nu trebuie chiar citit. Dar se poate intelege si fara a fi citit Trebuie ca e asa la bunul simt. Si inca o data are si o clauza care spune ca e la discretia moderatorilor cum se aplica! Eu as zice ca moderatorii fac o treaba excelenta, tu vezi mai prin ochii tai si ii cam critici. Daca ar fi 20 ca tine, care daca tot, ar sugera mai diferit ca tine, deci 21 de puncte de vedere diferite indreptate spre moderatori, pai ce sa mai faca moderatorii daca s-ar lua dupa 21 de pareri diferite ?
-
Pe cine vezi favoriți la trofeu?
-
@dragonel234 nu mai fura curent. Vezi ca e meci
-
Stai liniștit, Nimeni nu l-a citit
-
Foxlee îl urmărește pe Indisponibilă
-
Emilyxxx îți mulțumesc pentru ultima vizită. Mai fermecat din nou acest chip de ingeras, din nou aceiași privire cuceritoare(F)(K), din nou TU, o fiinta magnifica.(X). o fiinta care este exemplu, plina de noblete, farmec si gingasiehttps://assetsro.tpu.ro/design/images/emoticons/79.gif(F)(fr)...sa pastrezi mereu acest farmec in sclipirea ochilori dulci. poza e foarte reusita, superba! Voi reveni cu placere sa te vizitez ❣️
-
🔥 Evelina 🔥 0721907285 🔥 Servicii totale, Finalizare in guriță 💦 Anal, FK , URO
Evelina69 a răspuns la topic lui Evelina69 în Escorte din Cluj
💕Disponibilă💕 -
Azmodik îl urmărește pe Andreea 0736730107
-
Punct ochit, punct lovit 😁
-
M00nPie îl urmărește pe belldejour
-
Scurt și pe 2 ,de evitat . NU Atitudine praf ,servicii praf ,totul rău . Bani aruncați pe geam .
-
Iti explic eu care nu am citit regulamentul. Acest regulament are o clauza, asa am prins eu , ca e oarecum e la discretia moderatorilor (pentru ca reguamentul nu poate acoperi toate cazurile). Deci se tine seama de el dar pe ici pe colo mai trebuie si altceva Parerea mea e ca noi, curvarii, ar trebui sa apreciem ce ofera acest site, sa cautam fete faine, si sa nu tot comentam la nu stiu ce preturi sau servicii (sau la moderatori). Pur si simplu sa ne orientam, si sa nu tot chitaim
-
Azmodik s-a înregistrat pe forum
-
Decât să citesc Regulamentul, mai bine citesc istoria naționalei Uruguayului. Știai că ei susțin că au 4 trofee mondiale? Eu acuma am auzit. Știu că ei au fost primii câștigători ai campionatului mondial. Informația e utilă atâta timp cât se ține cont de ea. Cam la fel și cu Regulamentul dă pă forumul ăsta minunat....degeaba există dacă Nimeni nu ține cont de el. Inclusiv voi, cei din conducere 🥲 Citirea Regulamentului ar fi pierdere de timp. Mai bine citesc cui are de gând să ofere Putere următorul inel 🥹
-
Văzusem o situație cu ceva timp în urmă, într-un județ al țării... Unde doi utilizatori tot ridicau un topic de genul... Acum nu mai știu exact dacă a fost închis sau nu topicul la momentul respectiv. Dar domnișoara și-a făcut cont până la urmă.
- Ieri
-
Citește regulamentul și o să afli 🤣🤣 Element ajutător. E o mică mare diferență între "trebuie închise" și "se pot închide" 😎
-
Frățioare mergi la Alesia și ai să vezi jihsdu in forma umana 😂😂 ți-o recomand eu soto la soto și după prima întâlnire de nu ai sa îmi mulțumești 😂😂 femeia e peste absolut tot ce există în momentul asta pe piata păcat că sta puțin la noi dar daca ai ocazia mergi nu rata că apoi o sa îți paracrau 😂
