Toată activitatea
- Ora trecută
-
-
Revizor
-
andre1w s-a înregistrat pe forum
-
Buna dimi domnilor sunt astazi incepand cu 12:30,pana spre seara 19:00,whatsapp me 0769413338,va urez o dimi faina si o zi usoara!🌨☂️🧘♀️⏰️☕️
-
Revizitat domnița Diandra dupa aproape 2 ani Aceeași fată top care se implica maxim in ceea ce face . A mai pus un picuț pe ea ,posteriorul este bombă acum )
-
După cum observ....ne întoarcem la "mămăliga noastră"...🤭
-
Doamna Monica - vecina ta favorita! 🥵 0769466439
padretigrul a răspuns la topic lui guesshuu în Escorte Testate Bucuresti
Daca profesoarele prefera prostitutia in favoarea educarii generatiilor….. nu te mai vaita si accepta ! -
Mda... în caz că mai interesa pe cineva, mândra s-a măritat. Am văzut și poze de la nuntă, pe fb. Era și graviduță, probabil a născut până la data de față. Ce să zic, bravo ei, ciudă mie... Casă de piatră și multă fericire!
-
dodo123 îl urmărește pe mihaibercescu
-
Esti ceva de vis futabila rau 😘
-
Dacii nu mâncau mămăligă. Nici măcar Mihai Viteazul "Mămăliga vine din America de Sud, odată cu porumbul adus în Europa prin sec. XVI. În România a apărut pe la 1700 și a înlocuit terciul de mei — era ieftină, hrănitoare și ușor de făcut, devenind mâncare tradițională." Am mai luat și noi de la alții chestii, cum ușor, ușor luam Halloween și Oktoberfest.. noi nu sărbătorim nimic în perioada aia.. Și cum am luat Sfântul Valentin. Eu unul personal sunt atras de Halloween și Oktoberfest dar nu sărbătoresc Sf. Valentin ci Dragobetele.
-
Care urata aia ana070100? Pai ce sa faca ca nu ii da nimeni nici 200 ron.
-
Icre
-
Bună dimineața, băieți și fete! Găsesc și eu pe cineva aici care știe să descifreze vise? Am avut niște vise tare ciudate și mă întreb ce o fi însemnând.🙂
-
Nu prea obisnuiesc sa scriu despre fetele pe care le-am vizitat a...n---a oara decat daca se schimba ceva. Ei, despre intalnirea de aseara cu Kim nu am cum sa nu scriu cateva cuvinte. Ziceam eu undeva, intr-o recenzie mai veche, ca daca ar fi sa ma las de sportul asta...in masa si sa imi aleg un “portofoliu” de 4-5 fete, Kim ar fi una dintre ele. Intalnirea de aseara mi-a confirmat ca sa nu zic...intarit (ca de intarit mi-a intarit altceva) cele scrise atunci. De ce spun asta? Pentru ca am avut parte aseara de cea mai buna intalnire cu Kim din toate cate au fost pana acum si de (aproape) cel mai bun sarut din cariera. Cand spun...aproape cel mai bun sarut din cariera, chiar inseamna ceva. Atat de pasional si de bine intretinut de fata a fost incat si pe mine m-a dat putin peste cap, lucru care chiar nu mi se prea intampla. Nu de alta, dar chiar pot spune ca am sarutat cateva (sute de) fete la viata mea. Si oralul parca si l-a imbunatatit, il face mai...deep, insa sarutul l-a adus la nivel de arta. Cel putin aseara...cu mine. Locatia e si ea una de top, in timp ce igiena a fost...impecabila. I-am spus si ei aseara: la putine fete mi-a fost dat sa intalnesc o igiena “fara cusur” cum am intalnit la ea. Dar, cam atat cu plusurile, sa trecem si la minusuri. Minusurile nu sunt pentru Kim ci pentru unii colegi de forum sau ce-or fi (ca barbati nu sunt), care se tin de mizerii. Pentru ca altfel nu pot sa le numesc. Sa faci o sumedenie de programari si sa nu le respecti doar din dorinta de a-i face rau fetei, mi se pare josnic. In primul rand fatza de fata si in al doilea rand fatza de noi, cei care chiar mergem la fete si am vrea sa le tinem cat mai mult in Timisoara. Pentru ca da, Kim mi-a recunoscut ca dupa zeci de programari anulate s-a gandit serios sa plece si sa incerce si alte orase. Ceea ce ar fi o mare pierdere pentru noi. Asa ca...pestilor, neseriosilor, co-interesatilor sau ce mai sunteti: faceti-va un grup al vostru si futeti-va intre voi si lasati-ne pe noi sa futem fetele care ne plac. P.S. Scuzati limbajul din fraza de mai sus, nu ma careacterizeaza, dar unor astfel de indivizi se pare ca trebuie sa le vorbesti pe limba lor pentru a te face inteles. Chiar daca ma indoiesc ca vor intelege.
-
Igiena buna. in afara de anal faci ce vrei cu ea.. finalizare orala in pret.. șterge pula de tate. oral ff bun... sta o săptămână la noi
-
🤍💥Rebeca 💥🤍 0752067957❤️ Disponibilă 7 - 12 octombrie ♥️ ❤️
rebecahot1 a răspuns la topic lui rebecahot1 în Escorte Testate Bucuresti
Bună! Mulțumesc pentru vizită și recenzie, te pup.🥰😘 -
Confirm si eu, am vrut sa merg la colega, dar nu mi-a raspuns toata ziua Mai pe seara am aflat de la cineva ca a plecat acasa fiindca e racita. Si inca ceva, locatia corp C la bariera sigur nu ai loc de parcare. Deci colegu🤥 sigur nu a fost ieri la ea poate data trecuta.
-
Mădălinaaa 🥰🥰🥰 O poză de milioane, chiar ești absolut superbă.Din sutele de poze până acum, asta este nr.1 cu siguranță.Abia aștept să pot veni să ne cunoaștem.
-
Teluric
- Azi
-
Salut, locatia tot pe muncii?
-
💎 Anisia 💎🔥 0749934079 🔥
Fotograful87 a răspuns la topic lui Anisia10 în Escorte Brasov si imprejurimi
Off topic citește regulamentul. -
mihailct îl urmărește pe DianaDidii
-
Eu nu înțeleg de ce a primit colegul de mai sus minusurile 🙄😊
-
mihailct îl urmărește pe Cristina6969
-
mihailct îl urmărește pe Raisssaaaa
-
mihailct îl urmărește pe Laryyy1717
-
🏠Locatie : Coresi Str. Tudor Arghezi Nr19 BL24 🕚Program Birou : Luni - Vineri 08 - 20 în intervalul ăsta programez între 4 și maxim 6 programari pe zi . : Sâmbăta-Duminică LIBERĂ 🏖 Singură in Locatie !!! Nu lucrez în afara programului, pentru programari mă găsiți doar în intervalul programului meu nu stau in Locația în care lucrez si nici telefonul nu-l țin cu mine dacă este in afara programului meu mă găsiți doar în PM . ☎️Contact : PM , What Up - Mesaj sau Apel Vocal , Telefon- Apel , Sms - Mesaj . (doar pentru programari nu confirm video , nu dau poze etc ) 💰Tarife : 150 Nr ( Maxim 30 min ) 250 H (Maxim 60 min ) Oral / Normal / Anal 💰Dominare : 200 Nr ( Maxim 30 min ) 350 1H ( Maxim 60 min ) 🔞Servicii : - Sex Oral Protejat 🔞- Sex Oral Neprotejat ( in funtie de igiena ) 🔞- Sex Normal - Doar Protejat 🔞- Sex Anal - Doar Protejat 💦- Finalizare Orala 💦- Finalizare Faciala ( La Ora este inclusa o Finalizare la Număr extra 50 de lei. 💦- Finalizare Corporala 💋 - FK (sarut in functie de igiena si compatibilitate , cu rugămintea a se folosi apa de gura înainte din ambele părți ) 50 EXTRA 😘- ( Sarutari Corporale ) 🤗- Mangaieri 🔞 - 69 🔞-Sex Normal ( Difetite Pozitii ) 🔞- Sex Anal ( Nu conteaza marimea sau grosimea , nu stau deasupra în rest nu conteaza pozitia , nu accept persoane cu bile , silicon , canamicina etc ) 🔞- Diferite Fantezii ( In limita bunului simt ) 🔞- Uro ( Activa ) 50 de lei 🔞 - Dominare Soft - Pot Oferi Urmatoarele: Penetrare , Uro Activa , Palme , accept limbute la preferință, adorarea picioarelor , ma pot așeza cu fundul peste față 🔞 - Jucarii Erotice ( se pot folosi pe mine sau pe tine la cerere ) se plătesc extra 50 la Nr. 100 la H 🔞 - Masaj 🔞- Sex Intre Sani ☎️Dacă sunati si nu raspund , va rog reveniti țin tel pe silent pe durata ședinței. 🖨Dacă dați msj pe What Up specificați intervalul în care va pot răspunde , altfel nu raspund sa nu deranjez. Programările neconfirmate se anulează. Pentru programari sunati din timp va rog ⛔️Nu ofer servicii Hard - Brutal ( tras de cap , de mâini , lăsat semne etc ) Dar fiind o Escortă profi propun următoarea chestie : vii te servesc cu un suc , apa fumam o țigară destindem puțin atmosfera și dacă ai o anumita plăcere , fantezie știu eu orice spune-mi exact ce ai dori și cam cum ti-ar place și eu încerc sa fac cât pot eu de mult sa fii satisfăcut și mulțumit. Dacă nu spui și începi și tragi de mine mă opresc și sedita sa terminat te invit frumos afara . Legat de programari dacă faci o programare la ora X de 1h și după o Finalizare si primești un apel , nu mai poți etc și trebuie sa pleci sa stii ca bănuți nu se înapoiază eu am blocat ora X doar pentru tine ca asa ai specificat . Iar dacă programezi 1 nr asa rămâne nu se poate continua nu pot să-mi dau programul peste cap sa încurc programările
-
Păi ce poți să mai crezi,decât că ești regele fraierilor, dacă deja avertizat,tu arunci 500 ron pe fereastra! Nu a fost o întâlnire ciudată,ci o țeapă mare,mare,gen Vlad Țepeș! 😥😥😥
-
Acesta e exact genul de raspuns pe care mi-l doresc de la orice escorta intalnesc. Chapeau, dl. @DragonulZ, esti un gentleman. Daca ar fi mai multi ca tine, nu ar mai fi asa seceta pe forum in anumite perioade din an.