Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Aha😎..era să zic ceva 😈 da mă abțin 🤣 😘
  3. Aha😎..era să zic ceva 😈 da mă abțin 🤣 😘
  4. Sunt fiert dupa roscate, o decizie foarte inteleapta din partea ta 🥰🧡
  5. Da da , asa raman ,că tare bine imi stă🤭🤗🥰
  6. Nu, acum poate ca olandezii sunt mai fericiti ca noi. Dar aceasta putere practic nu prea intelege mare lucru, si daca tot se arunca si in treburi asa mai complexe (pentru el) dar simple daca tot Daca tot iar, olandezii sunt mai happy ca si noi, poate mult mai happy, eu i-am vazut in calatoriile mele
  7. Cred că apare o pagină în urmă numele inculpatei Ce-mi place mie, este că Putere n-are filtre când scrie 🥲 și chiar oferă informații utile, indiferent cât se chinuie unii (și aici mă refer mai mult la fete) să-l pună într-o imagine aiurea 🥹
  8. Hai să ne descoperim pe noi înșine,încep eu,continui tu😊🫵 Calități Defecte sinceră încăpățânată naturală naivă sufletistă fricoasă loială urâtă sociabilă proastă punctuală obsesivă ambițioasă perfecționistă creativă răzbunătoare copilăroasă veselă plinuță atentă respectoasă iubitoare înaltă ochii verzi curată prietenoasă familistă rebelă
  9. Dragonel scoate fum pe nări Olandez Cam furi curent cu Ayahuasca ta
  10. Tot roșcată ești 🙈😘??
  11. Buna siaraaa🥰🫶
  12. Daca pleacă cu Cartmam 🤣 trebuie barca puternic dezvoltată 😁
  13. Exact si sunt unele fete care nici macar nu au anunt pe Publi,au doar cont aici si se promoveaza doar aici nu si acolo.
  14. Ceva de genul 😂😂
  15. Sau o să vă scufundați pe undeva !! 😂😂
  16. Adică 😎 fumul Olandez e mai tare 😁 că al nostru traditional 🤣
  17. Puiu 🥴🤣
  18. Nu e asa, acel "fum din Olanda", Ayahuasca, e ceva deosebit, si nu ai tu cum sa intelegi asa ceva decat daca il experimentezi. Deci nu merge, imi dau cu parerea fara experienta personala, e doar un gioco piano ce faci, sau un hai sa zic si eu Deci trebuie experienta personala si apoi iti dai cu parerea! Tu nu ai asa ceva, deci ai putea sa taci din gura
  19. Bună seara @enegiecalma😘
  20. Peste cateva ore te trezesti la granita cu bulgaria 🤣
  21. https://nimfomane.com/forum/topic/227295-🎀indisponibila-🎀/
  22. Multumesc ❤️🤗
  23. Na perfect ,dar ma bazez pe tine la vâslit 😅 ...Daca conduc eu directia, atunci chiar rămânem in derivă 🤣
  24. N-am suspectat-o de atâta perversiune🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  25. Bine ai revenit pe la noi @Elisababenew🥰 Te pwp💋 Topic....
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare