Eu am gasit anuntul pe publi 24 Oradea,unde domnisoara draguta are titlul"SIMPATICA OFER COMPANIE" am sunat la numarul respectiv mi'am fact o programare la ea.Mi'a dat ca reper Banca BRD si de acolo sta la al doilea bloc la parter si a spus sa sun la numaru......(nu va pot spune ca sunt si oameni rai)m'a primit cu multa amabilitate pe masuta avea o gramada de prezervative.M'a rugat sa achit inainte pentru ca ea nu mi are incredere in baieti.deci am achitat cei 70 lei pt un NP si OP.Am ramas cu gura cascata cand am vazut ce ....frumosi are si mari,dupa care am trecut la actiune.OP:nota7 NP:8,70 Gfi 1,cum ma termin mi greu tot ma intreba da nu termini,deja cand a pus intrebarea a 6 oara deja eram nervos. V'am spus dragi prieteni nu crede'ti oki merge'ti la ea dar dupa aia sa nu va mustre constiinta ca de ce nu m'ati ascultat pe mine.Cu sanataea voastra si cu banii vostrii face'ti ce vreti. postarea de informatii false = ban permanent Cu stima,