Sari la conținut

georgikos

Membru Banat
  • Număr conținut

    103
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre georgikos

  • Dată Naștere 11.11.1990

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    ploiesti

Vizitatori Recenți Profil

1.778 citiri profil

georgikos's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

  • Conversation Starter Rare
  • Very Popular Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Week One Done

Recent Badges

93

Reputație

  1. georgikos

    0740757529

    Am fost si eu la jumatatea lunii ianuarie la Ella. La corp ... un cur si niste bulane de iti venea sa te scufunzi acolo, foarte apetisante. La față arata ok. GFE nu e foarte ridicat, igiena impecabila. Sexul a fost ok, am platit 400 de lei pentru o ora.
  2. Am fost ultima oara la Mara anul acesta, locatia in centru in Piata Victoriei, este o locatie ok, nu mi a sarit in ochi nimic naspa. Ea Mara este o fată pana in 25 de ani, 1,55-1,60m cur mic in latime dar bombat, slim, sani mari si frumosi. Sexul decurge foarte ok, are GFE destul de intens, la oral nu exceleaza prea bine, dar nu ma deranjeaza. Cum au mai spus si altii, la pretul cerut de ea nu mai gasesti in ziua de azi GFE si o fata cu aspect ok.
  3. Bai labă, dam recenzii cand vrea pulili noastre ca si eu merg tot de un an la Mara si nu am dat recenzie inca. Al drequ tristu pulii ne face el morala.
  4. Oau esti penibil rau, mi ai dat dislike la toate comentariile de pe forum, cred ca o sa plang 😅. Cred ca daca se desfiinteaza forumul, iti pui ștreangul.
  5. Stai linistit, am scris destule recenzii pe forum si chiar daca ai dreptate, nu iti da dreptul sa faci ironii, nefututule.
  6. Am deschis un topic, poate cuiva i a fost lene sa il faca. Nu era cazul sa scrii asta, nu devii mai inteligent daca esti ironic.
  7. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/real-100-angi/0833h45de4d77357de87gg78869d194d.html A vizitat o cineva ? Pare buna capra, cu poze reale.
  8. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/real100-buna-sunt-xenia-noua-in-orasul-tau/gh9h64fgi0i378i91i61fg3d6fh8g829.html A vizitat o cineva ? Pare sa aiba poze reale si lucreaza de ceva timp in Ploiesti.
  9. Ce inaltime ai ?
  10. O tipa noua care arata bine, sunt curios daca a foat cineva sa o incerce. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-domeniu-19-anisori/d54e9id7hfe17f65dfd426f0g0h188f8.html
  11. In ce localitate te vei muta ?
  12. Multă aroganță, puțină prestanță
  13. Nu sunt nici peste si nu am nici pula de 3 metri ... stimabile confutador, sunt pe forum de mult timp si am dat adesea recenzii. Nu ma asteptam sa fiu luat in serios, nu contest ca nu a supt o adanc, ci faptul ca atunci cand mi a supt o, m a zgariat cu dintii, dumneaei n are cum sa simta ca nu are terminatii nervoase in varful dintilor, dar eu am terminatii nervoase pe pulă, de aceea e sensibilă. Nu am spus ca ma zgarie ca de fel nu prea sunt genul de "reprosez" chestii, insa dupa cateva zile am observat doua linii rosii ca de zgarietura pe pulă si ma durea. Voi puteti sa credeti orice, dar oricum nu mi s a parut profi per total, nedemna de un cont de nimfomane.
  14. In concluzie nu recomand domnisoara, ea poate a multumit o groaza de barbati, dar faza cu dintii pe pulă in conditiile in care te autointitulezi regina deepthroat mi se pare naspa, mi a lasat si urme ....
  15. Am fost la domnisoara la sf lu aprilie, i am spus sa mi faca oral protejat si mi a facut neprotejat, cred ca a inteles ea gresit, dar nu mi se psre o problema mare ca oricum eram intre aceste doua optiuni. A facut un oral sloopy, deepthroat, insa am simtit dintii pe mădular, prostia mea e ca nu i am zis nimic, dupa cateva zile ca am vazut urme de julituri pe pulă, iar acuma cand scriu asta, nu ma simt prea bine am o senzatie de discomfort mai ales in zona testiculelor. Mai departe la normal nu a fost prea misto, nu mi gaseam o pozitie buna si ea isi daduse pe corp cu o substanta autobronzanta cu miros industrial, (nu ma pupa pe corp ! ) ceea ce ma facea sa nu ma simt in largul meu cand ma asezam peste ea, substanta aceea s a impregnat pe pielea mea. Ea a afirmat ca 5 ore n avea voie sa faca duș din momentul in care s a dat cu acea substanta. Colega ei am vazut o din greseala si arata de zici ca e bulibasa din Ardeal.
×
×
  • Creează nouă...